IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Някои не разбраха, че личните желания и мокри сънища нямат нищо общо с действителността.

    Бяхте предупредени, поне още от 2006г ви предупреждаваха, че имотите са балон.

    Много жалки и смешни са опитите за нов балон. Балон има когато има балъци, те обаче свършиха.
    И един въпрос - как чувденци щели да купуват земя, като по закон чужденци не могат да притежават българска земя?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от UNSS Разгледай мнение
      не разбирам, скъсяваш в недвижимост, после затваряш на принудителния пазар на банките???

      Инвесторите, пазарят на едро от банките, наводняват и причиняват рязък спад на предлагането!!!
      - Превода наистина е много лош... размени малко словосъчетанията:

      Инвесторите наводняват и пазарят на едро от банките и причиняват рязък спад на предлагането (от банките)!!!

      демек, за тези дето чакат банките да разпродават много на брой имоти, остават ... малко на брой имоти и те имат право да наддават за тях , така, че да се удовлетвори в достатъчна степен зададеното предварително очакване за ръст на цените на имотите... което големите предварително определиха!

      Тук има много "умни" хора, на които всичко им е ясно (...) нека те да обясняват... или ако искат да обявят пазара в УСА за НЕ-пазар, но тогава какво става с останалия свят... а ако приемем пазара в УСА за НЕ-пазар, то тогава защо приемат определени "пазарни" правила и принципи които са валидни САМО при определени условия... за ОБЩОВАЛИДНИ /при всякакви условия/?
      Last edited by iivanoff; 11.09.2012, 22:42.
      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
        5 абзац:
        Късите продажби често са на по-високи цени, отколкото продажбите на имоти, притежавани на банките. Инвеститорите, особено тези, които купуват групи имоти на едро, наводниха пазара, изтласквайки цените нагоре и причинявайки рязък спад на предлагането.
        не разбирам, скъсяваш в недвижимост, после затваряш на принудителния пазар на банките???

        Инвесторите, пазарят на едро от банките, наводняват и причиняват рязък спад на предлагането!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от sisiko Разгледай мнение
          Пич, в този 5 абзац има нещо което изобщо не ти е ясно и то е лихвен%. Не 6 месеца, ами не знам колко години ще чакаш лихвени% като в щатите за да прави някой тук такива врътки. Особено след като Вдянков и ББ обявиха на всички, че не бленуваме и за Еврозоната, респ. за ниски лихвени %.
          5 абзац:
          Късите продажби често са на по-високи цени, отколкото продажбите на имоти, притежавани на банките. Инвеститорите, особено тези, които купуват групи имоти на едро, наводниха пазара, изтласквайки цените нагоре и причинявайки рязък спад на предлагането.
          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
            ами пак зависи от имота и местоположението... не ме разбра май, ама карай, аз те разбрах ... ами АКО СИ НА ТОП МЯСТО - СКОРО - до 6м.
            Без да откривам топлата вода, ама отношението между цената на средностатическия двустаен в Младост и Люлин расте, според имот.бг .... В Люлин имам инфо за сделки с двустайни панелки, за изриване, за 26-27 евра, докато в Младост няма предлагане и цените са 36-37 евра....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
              Ами има много начини... Може да използват HAARP ...

              Сериозно ли очакваш да ти отговоря?

              Хм... ако искаш да съм максимално сериозен, то, до колкото имам право да съм, мога да те насоча на първо време да причетеш това... ама Внимателно де:
              http://www.investor.bg/novini/122/a/...-sasht,139746/

              П.С. Понеже виждам че ще се разсееш (това е обикновенно повода умните да не стават гении), обърни специално внимание на 5-тия абзац!

              П.С.2 СПИРАМ ДА ПИША !!! Не ме питайте нищо

              Пич, в този 5 абзац има нещо което изобщо не ти е ясно и то е лихвен%. Не 6 месеца, ами не знам колко години ще чакаш лихвени% като в щатите за да прави някой тук такива врътки. Особено след като Вдянков и ББ обявиха на всички, че не бленуваме и за Еврозоната, респ. за ниски лихвени %.

              Коментар


              • Интересното е, че вече има и график кога, как и с колко ще се повишават цените! Изобщо не е майтап тая работа!!!

                Коментар


                • За мен iivanoff си е чист агент-провокатор може би пръкнал се с цел да съживи малко дискусиите ви. Нещо като Babbitt - изникна от някъде, самонадеян брокер ( идеалния обект за подбив в момента ), пописахте, пописахте пък се изгуби.
                  Сега iivanoff се появи с табу прогнозите си за рРРрРЪСТ и то до 6м. в София, ТОП място. Чакаме.
                  И не само това - до няколко месеца той изпраща настоящата тема в коша и отваря нова- Какво повишение очаквате на жилищните имоти?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                    Как?
                    Ами има много начини... Може да използват HAARP ...

                    Сериозно ли очакваш да ти отговоря?

                    Хм... ако искаш да съм максимално сериозен, то, до колкото имам право да съм, мога да те насоча на първо време да причетеш това... ама Внимателно де:
                    http://www.investor.bg/novini/122/a/...-sasht,139746/

                    П.С. Понеже виждам че ще се разсееш (това е обикновенно повода умните да не стават гении), обърни специално внимание на 5-тия абзац!

                    П.С.2 СПИРАМ ДА ПИША !!! Не ме питайте нищо
                    Last edited by iivanoff; 06.09.2012, 22:04.
                    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                      Не си в час отново, колко са данъците в САЩ от наеми знаеш ли и какви са коефициентите по света?
                      За такива като тебе ще кажа, че положението е толкова лошо, че мой познат се принуди да даде под наме магазин, купен 2008 за 230000 евро само за 600 евро наем. Добре че има пари да не го мисля, че беше купен с ипотека, която той се напъна и изплати. Хайде че е време за пиене.
                      наздраве !
                      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                        мисля че малката ти грешка е в първото изречение "за 25,000 долара си купих нещо от класа на апартамента в който живеех под наем за 200 долара" или не е бил от класа на този за 200, или си плащал много! а голямата грешка е да видиш какво става с този коефициент в други места по света, НО не само да ми делиш цената на наемите, А ДА ИЗВАДИШ от наемите и месечната поддръжка+данък(такси)+данък_доход на имота!
                        Не си в час отново, колко са данъците в САЩ от наеми знаеш ли и какви са коефициентите по света?
                        За такива като тебе ще кажа, че положението е толкова лошо, че мой познат се принуди да даде под наме магазин, купен 2008 за 230000 евро само за 600 евро наем. Добре че има пари да не го мисля, че беше купен с ипотека, която той се напъна и изплати. Хайде че е време за пиене.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                          Ще Ви карат да купувате имоти ...
                          Как?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от bate Goiko Разгледай мнение
                            Какво ще стане до 6 месеца ?
                            Ще Ви карат да купувате имоти ...
                            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                              ами пак зависи от имота и местоположението... не ме разбра май, ама карай, аз те разбрах ... ами АКО СИ НА ТОП МЯСТО - СКОРО - до 6м.
                              Какво ще стане до 6 месеца ?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Moesia Разгледай мнение
                                За това ми беше питанката. Колко скоро.
                                ами пак зависи от имота и местоположението... не ме разбра май, ама карай, аз те разбрах ... ами АКО СИ НА ТОП МЯСТО - СКОРО - до 6м.
                                Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

                                Коментар

                                Working...
                                X