IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marmalad
    Наркоман ама друг път, Аз съм всичко друго, само не и наркоман, за калвадоса може и да си прав, нямам представа дали се продава в Lidl, аз на такива места не стъпвам. Просто ми харесва думата. За друго не си прав, не съм Reda, ама пък за друго съм прав, прекаляваш с химията, но пък за друго си прав, това не е моя работа, айде лека че стана объркано доста. Точно като инвестицията в имоти междувпрочем. Лека
    Объркан човек! Като всеки безимотен гащник!

    Коментар


    • bobys

      Да особенно на хотелите цените трябва да паднат много , за да могат да се продадат по за 1 лев.Това са глупости , никой не е наясно какво става в момента с цените..може да са раднали и с 20% , пък може и да не са.
      D.Y.F-091066

      Коментар


      • Че то кво имаш, че да предлагаш
        пък кой ли ти и търси бря сърхош
        с сърхоша ти !!!
        църрррррррррррррр църрр църрррррррррр
        Last edited by REDA; 11.09.2012, 23:33.
        Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от marmalad
          Landlord ли си Babbit ли си няма значение, само намали малко посещенията в Lidl и евтиния калвадос и бира че на постовете Ти след 21.00 им личи силно интервенцията от тия две напитки или подобни на тях.
          marmalad ли си , REDA ли си, явно трябва да се откажеш от леките наркотици, щото аз въобще не предлагам оферти, дори и моите жилища!!
          Наркоман!!!!!!!!!!!

          П.П. ЗНАЕШ ЛИ КАКВО Е КАЛВАДОС БЕ ПРОФАН И ПРОДАВА ЛИ СЕ В ЛИДЪЛ? СМЕШНИК!!!!!!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от sel4o Разгледай мнение
            Ехоо, имотните корифеи? Някой случайно да се загледа какво става с цените на заведенията за продажба и огромното количество на такива на пазара? Спадът от месец насам според мен е над 30%, като до Нова година вероятно ще свали цената им наполовина! Повечето от предлаганите заведения лесно могат да се преоборудват в магазини, като това веднага ще свали и техните цени. А това вече няма как да не се отрази и на жилищните.
            Нормално,,,,,,,,,
            Потреблението продължава да пада.
            Цигарките и те оказват голямо влияние.
            Не е добре щото много народ остава без работа.
            Колелото върти наобратно !!!
            Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

            Коментар


            • Ехоо, имотните корифеи? Някой случайно да се загледа какво става с цените на заведенията за продажба и огромното количество на такива на пазара? Спадът от месец насам според мен е над 30%, като до Нова година вероятно ще свали цената им наполовина! Повечето от предлаганите заведения лесно могат да се преоборудват в магазини, като това веднага ще свали и техните цени. А това вече няма как да не се отрази и на жилищните.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Не се смей! И ти си в списъка с дваесегодишните
                Боли ма фара у чий списък съм !!!
                църрр църррррррррррр църррррррррррррр
                Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                  И хи хи хи
                  Некои доста са се сдухали с плащане
                  на ипотеки явно !!!
                  църрррррррр църрррррррррррр църррррррррррр
                  Не се смей! И ти си в списъка с дваесегодишните

                  Коментар


                  • И хи хи хи
                    Некои доста са се сдухали с плащане
                    на ипотеки явно !!!
                    църрррррррр църрррррррррррр църррррррррррр
                    Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                    Коментар


                    • marin 20

                      Изпуши си последната цигара!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        ...................

                        Човек каквото сам си направи - НИКОЙ НЕ МОЖЕ ДА МУ ГО НАПРАВИ!!!
                        БЕШЕ ПРЕДУПРЕДЕН!!!
                        remember remember the fifth of november

                        Коментар


                        • марин 20 години търсене

                          Първоначално изпратено от marin 20 Разгледай мнение
                          Трол Разпран
                          Ако още веднъж ме обидиш, ще те отстрелям като див пъдпъдък

                          Ако на мен се налагаше да си търся 20 години жилище, наистина щях да се отстрелям сам много в по-ранните години на търсенето. Повярвай!!!
                          Да предположим, че ти търсиш в София от 1993, първо тримесечие. Цената е 11,39лв. на м2
                          Към днешна дата е 1457, 38лв. на м2.
                          Е, аз не виждам причина да не си тегля куршума бързо и безболезнено за да не мъча близките си също заради собствената си неудача!!!
                          Ако тогава си бил на 25, сега си чичка дърт на 45, без жилище, без стабилно семейство и без перспектива в живота. Искаш ли нещо дрешка да ти пратя?!
                          Last edited by LANDLORD 31; 11.09.2012, 21:55.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            .......................
                            Трол Разпран
                            като ме ЦИТИРАШ - ЩЕ БЛАГОДАРИШ!!!!
                            А НЕ ДА МАНИПОЛИРАШ ТОВА КОЕТО СЪМ ПИСАЛ!!!
                            Иначе - ЩЕ ЛАПНЕШ НИКЕЛИРАНИЯ!!!!

                            Написал съм това:
                            Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                            ПРИЯТЕЛЮ - комплекси от такъв тип са ОБРЕЧЕНИ!!!
                            ти ако обикаляш от 2 седмици - аз обикалям от 20 години
                            Виждал съм го в Испания и в Гърция ...........
                            Ако съм жив и здрав - ще го видя и в България ............
                            Остави ръшаните да се набълбукат с тухли и бетон които след няколко години ще струват 0 и остави братето Българи на мира
                            КК Слънчев Бряг е проектиран през 60-те години на миналия век с капацитет 30.000 курортисти. Идеята е всеки курортист да има 9 м2 плажна ивица
                            ако не можеш да си го представиш - това е квадрат със страна 3 м.
                            Знаеш ли колко е легловата база в момента в КК Слънчев бряг ????
                            Щото аз знам
                            Друг абсурд - пречиствателната станция обслужваща КК Сл. бряг е с капацитет 130 л/с. След разширението по времето на НДСВ (извършено от една новопоявила се фирма - без повече подробности) капацитета е вдигнат "двойно" ()
                            а знаеш ли колко акате почиващите там в секунда????
                            щото аз знам
                            Last edited by marin1; 11.09.2012, 21:45.
                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                              ПРИЯТЕЛЮ - комплекси от такъв тип са ОБРЕЧЕНИ!!!
                              ти ако обикаляш от 2 седмици - аз обикалям от 20 години

                              а знаеш ли колко акаме почиващите там в секунда????
                              щото аз знам
                              Ххахахахахаххаххахаххаххахахахахххаххахахаха
                              За теб, Мазньо и красния знаех със сигурност, че обикаляте по 20 години немили-недраги. Аххххххххххххххххххххххххххххх!!!!!! Господи прибери си вересиите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Babbitt Разгледай мнение
                                Приятели, от 2 седмици обикалям м/у Албена и Созопол, като през повечето време съм в КК Слънчев бряг по служебни ангажименти. За първи път този имот се предлага и на българи! Заповядайте да го разгледате.
                                http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act...650&f1=details
                                ПРИЯТЕЛЮ - комплекси от такъв тип са ОБРЕЧЕНИ!!!
                                ти ако обикаляш от 2 седмици - аз обикалям от 20 години
                                Виждал съм го в Испания и в Гърция ...........
                                Ако съм жив и здрав - ще го видя и в България ............
                                Остави ръшаните да се набълбукат с тухли и бетон които след няколко години ще струват 0 и остави братето Българи на мира
                                КК Слънчев Бряг е проектиран през 60-те години на миналия век с капацитет 30.000 курортисти. Идеята е всеки курортист да има 9 м2 плажна ивица
                                ако не можеш да си го представиш - това е квадрат със страна 3 м.
                                Знаеш ли колко е легловата база в момента в КК Слънчев бряг ????
                                Щото аз знам
                                Друг абсурд - пречиствателната станция обслужваща КК Сл. бряг е с капацитет 130 л/с. След разширението по времето на НДСВ (извършено от една новопоявила се фирма - без повече подробности) капацитета е вдигнат "двойно" ()
                                а знаеш ли колко акате почиващите там в секунда????
                                щото аз знам
                                remember remember the fifth of november

                                Коментар

                                Working...
                                X