IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
    Е това истина ли е? Толкова съм минавал граници и съм гледал родител с деца на ГКПП-тата! Е то това пълномощно в чужбина как върви? В смисъл в чужбина кой чете български?
    Уффф, тя такава сложнотия да отидем всички заедно ...
    поне питаш
    аз миналата година реших да прескоча за ден два
    да счупим някоя чиния и да хапнем рибка,както си знам в тесалоники
    но малкия беше без паспорт
    и банско го отнесе
    http://milom.blog.bg/

    Коментар


    • Ако си заедно с жена си, няма нужда. /Ако е майка на децата ти/. Ако имате различни фамилии, да не се бавите добре е да имате копие от акт за раждане. Ако нямате, ще извършат сами проверката за около 10мин.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
        Паспорт за детето и ако е само с теб нотариално заверена декларация за съгласие от майка му.

        Цените - за кръчми ли питаш?
        Не че споря, ама как нотариално заверена декларация ще я чете грък, или пък ако летим примерно до Холандия?

        Или тя е само за изхода - нашите да ни пуснат, ама тези, които ни пускат да влезем, те не проверяват ли- те само паспорти може би.

        Кръчми - хубаво е някой да сподели опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
          Е това истина ли е? Толкова съм минавал граници и съм гледал родител с деца на ГКПП-тата! Е то това пълномощно в чужбина как върви? В смисъл в чужбина кой чете български?
          Уффф, тя такава сложнотия да отидем всички заедно ...
          В чужбина никой не го интересува. Това е за българската граница.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
            децата трябва да са и с двамата родители иначе нотариално заверено пълномощно от родителя
            Е това истина ли е? Толкова съм минавал граници и съм гледал родител с деца на ГКПП-тата! Е то това пълномощно в чужбина как върви? В смисъл в чужбина кой чете български?
            Уффф, тя такава сложнотия да отидем всички заедно ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
              А бре знам че не е тази тема, ама не знам и искам да питам:
              Мисля да отидем семейно до Солун и друг път до Букурещ.
              Пътувал съм много досега, ама никога не съм се замислял за децата - трябват ли им някакви документи за пресичане на границата - и то ЕС?

              И за да се върнем на темата - как виждате/сравнявате цените София/Букурещ/Солун?
              Паспорт за детето и ако е само с теб нотариално заверена декларация за съгласие от майка му.

              Цените - за кръчми ли питаш?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Абе, прав си в едно, не знам дали борсата ще живне за толкова дълъг период както ти посочваш, но мислех, че само брокери на НИ имало неадекватни. Съвсем скоро се сблъсках с неадекватност на финансов брокер и то при положение, че аз имам диплома за такъв от 1994г. и считам, че знанията придобил тогава за финансовите пазари са безвъзвратно остаряли. Какво беше учудването ми Боже-Господи от неадекватността на тази мацка на която трябваше да и поверя дори малка част от финансите ми!!!!!
                В това отношение Любо си 100% прав.
                За съжаление такава е реалността, няма за какво да се учудваш, дори усещам, че не си учуден, ами си по-скоро ядосан от неадекватността на мацката. Аз като влязох в един магазин на глобул и попитах мацката какво е това А- GPS, тя ми каза, че било GPS по интернет. Направо паднах от смях и си излязох от магазина. После като се върнах питах чичо гугъл и той ми каза какво е това. И си купих телефона от магазина в който продавача ми каза правилно какво е това.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                  Благодаря, значи чакаме Шенген...
                  децата трябва да са и с двамата родители иначе нотариално заверено пълномощно от родителя
                  http://milom.blog.bg/

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
                    трябва международен паспорт за детето
                    Благодаря, значи чакаме Шенген...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                      А бре знам че не е тази тема, ама не знам и искам да питам:
                      Мисля да отидем семейно до Солун и друг път до Букурещ.
                      Пътувал съм много досега, ама никога не съм се замислял за децата - трябват ли им някакви документи за пресичане на границата - и то ЕС?

                      И за да се върнем на темата - как виждате/сравнявате цените София/Букурещ/Солун?
                      На теб и жена ти лична карта, на децата паспорт. Цените и в двете дестинации са в десетки проценти по- скъпи от София! Дори и Тирана , като имоти е по-скъпа от Варна!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                        А бре знам че не е тази тема, ама не знам и искам да питам:
                        Мисля да отидем семейно до Солун и друг път до Букурещ.
                        Пътувал съм много досега, ама никога не съм се замислял за децата - трябват ли им някакви документи за пресичане на границата - и то ЕС?

                        И за да се върнем на темата - как виждате/сравнявате цените София/Букурещ/Солун?
                        трябва международен паспорт за детето
                        http://milom.blog.bg/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                          Това което го казваш, честно искам да е така и да стане така.
                          Ама за съжаление не мисля така, не защото съм смел, глупав или страхлив.

                          БФБ-то в добрите си години беше такова поради чуждите пари. Чуждите пари ги изнесоха и затова бфб-то е на такова дередже.
                          Както казах, дори смятам, че имотите до 10г ще живнат, ама борсата...надали.
                          Абе, прав си в едно, не знам дали борсата ще живне за толкова дълъг период както ти посочваш, но мислех, че само брокери на НИ имало неадекватни. Съвсем скоро се сблъсках с неадекватност на финансов брокер и то при положение, че аз имам диплома за такъв от 1994г. и считам, че знанията придобил тогава за финансовите пазари са безвъзвратно остаряли. Какво беше учудването ми Боже-Господи от неадекватността на тази мацка на която трябваше да и поверя дори малка част от финансите ми!!!!!
                          В това отношение Любо си 100% прав.

                          Коментар


                          • А бре знам че не е тази тема, ама не знам и искам да питам:
                            Мисля да отидем семейно до Солун и друг път до Букурещ.
                            Пътувал съм много досега, ама никога не съм се замислял за децата - трябват ли им някакви документи за пресичане на границата - и то ЕС?

                            И за да се върнем на темата - как виждате/сравнявате цените София/Букурещ/Солун?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              По принцип смелите са маскирани като глупави. И така изглеждат в очите на предпазливите /не казвам мишките/, щото не те асоциирам с тях и не желая първосигнални конфронтации и обиди относно имотите с който и да е било колега от форума.
                              Отнася се за всички мои опоненти по същество.
                              Що се отнася до БФБ има раздвижване на търговията, вярно с малко държавна помощ, но обемите се увеличават значително. Спекулантите, мажоритарните тактики, електронно търгуващите също. Предстоящата и приватизация от чужда голяма борса, ще донесе единствено ново доверие. Ако има денонощен пазар, също.
                              Това което го казваш, честно искам да е така и да стане така.
                              Ама за съжаление не мисля така, не защото съм смел, глупав или страхлив.

                              БФБ-то в добрите си години беше такова поради чуждите пари. Чуждите пари ги изнесоха и затова бфб-то е на такова дередже.
                              Както казах, дори смятам, че имотите до 10г ще живнат, ама борсата...надали.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
                                Е, то късмета подкрепя смелите, ама глупавите...?!?!
                                По принцип смелите са маскирани като глупави. И така изглеждат в очите на предпазливите /не казвам мишките/, щото не те асоциирам с тях и не желая първосигнални конфронтации и обиди относно имотите с който и да е било колега от форума.
                                Отнася се за всички мои опоненти по същество.
                                Що се отнася до БФБ има раздвижване на търговията, вярно с малко държавна помощ, но обемите се увеличават значително. Спекулантите, мажоритарните тактики, електронно търгуващите също. Предстоящата и приватизация от чужда голяма борса, ще донесе единствено ново доверие. Ако има денонощен пазар, също.

                                Коментар

                                Working...
                                X