IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Кой глупак обясняваше че нямало повишение на цените на жилищните имоти в САЩ - "интелигентния"+жена му ли или някой друг беше...
    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
      Да така е с набити 4-5 милиона в имоти съм и са станали с 40% по малко напоследък. На успелите българи имотите им са скъпи, аз не се радвам на успели българи. Мен ме разва когато и бедните българи живеят добре, и за разлика от идиотите съм наясно че когато цените на имотите им падат защото както казах почти всички имат имот някакъв..те стават по бедни. Майната им на успелите , ти да не мислиш че ще е толкова голяма промяна за мен да отидат на стойност 1-2 милиона ,а не на 10. Няма да хукна да живея в Траката.
      Ама ти все още ли вярваш, че той си е купил нещо и ще продължава да бута цените?!
      Невъзможно!
      Аз ако продължават да падат цените съм избрал друга тактика- Във всеки областен център на БГ да притежавам по една стая /боксониера, гарсониера/. Ще са ми необходими във връзка с бизнес идея. Ще освободя и малко ресурс като продам в София, щото в столицата цените са заковани на стената от 1 година.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Ами да не би да не е истина?! Я виж границите на османската империя в 1877г. Препоръчвам ти да четеш повече история момче. Поданици сме били на една и съща държава. И не е лошо да спреш да обиждаш мюсюлманите като цяло, ако си толкова голям мъж излез с името и адреса си и тогава обиждай целия мюсюлмански свят. В България има поне 10% мюсюлмани достойни за уважение! Обиждаш с лекота 10% от населението, трябва не ти да спреш, а модератора да те спре за насаждане на етническа омраза!
        Кой е казал и една дума против мюсюлманите бе безполезнико !!!!
        Вземи свърши някоя работа, продукт създай, че само с
        КУДКУДЯКАНЕ по форумите цените на имотите няма да се вдигнат !!!
        Продукт требе тука, щото имоти има за два пъти повече ХОРА от
        живеещите в момента по територията !!!
        БЕЗХАБЕРНИК !!!
        Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

        Коментар


        • luboil

          Да така е с набити 4-5 милиона в имоти съм и са станали с 40% по малко напоследък. На успелите българи имотите им са скъпи, аз не се радвам на успели българи. Мен ме разва когато и бедните българи живеят добре, и за разлика от идиотите съм наясно че когато цените на имотите им падат защото както казах почти всички имат имот някакъв..те стават по бедни. Майната им на успелите , ти да не мислиш че ще е толкова голяма промяна за мен да отидат на стойност 1-2 милиона ,а не на 10. Няма да хукна да живея в Траката.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Ами да не би да не е истина?! Я виж границите на османската империя в 1877г. Препоръчвам ти да четеш повече история момче. Поданици сме били на една и съща държава. И не е лошо да спреш да обиждаш мюсюлманите като цяло, ако си толкова голям мъж излез с името и адреса си и тогава обиждай целия мюсюлмански свят. В България има поне 10% мюсюлмани достойни за уважение! Обиждаш с лекота 10% от населението, трябва не ти да спреш, а модератора да те спре за насаждане на етническа омраза!

            Нощният ти алкохолизъм е много по-забавен от сутрешния.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Не през 2003 , а през 99 и 2000 г. похарчих 150 000 долара за имоти в България. Спокойно много добре знам кога да купя и кога да продам. Изкушавах се да ви изгъделичкам. Ако си купя имот в Траката, за мои лични нужди бих го преживял много тежко. Ако идиотите тук не скапят икономиката тотал сега , ще бъде истинско чудо. И за разлика от теб, понеже на мен ниски цени в България не ми трябват, не работя на чужденци за малко пари с които в България да се мъча да си устроя живота и сте ми смешни.Колкото по ниски станат цените на имотите в България , толкова по бедни хора ще са българите, защото над 90% притежават имоти и със спада на цените им обедняват.
              Точно таке е Супертрейдъре! Много добре им го каза, който желае цените на активите в БГ да падат, значи, че е антипатриот. Същите тези, обаче са избягали от Родината , като плъхове от потъващ кораб и сега искат всичко тук да е в разруха, за да се върнат на бял кон някой ден, щото там където са, са никои и са лошо изненадани тези безродни гастарбайтери. Щом стигнахме и до там Пешо да учи немски на стари години за да емигрира
              Аз не съм обикновен шовинист като тях и предпочитам хора с нормално поведение /стремеж към дом и семейство/ да са ми сънародници, макар и вакли кюрди или сирийци. По-добре от пъпчиви вечни тийнеджъри, асоциални и хейтърски настроени към целия свят заради едната идея, че не са имали, нямат и няма да имат пари за едно жилище, поради мързел, слабост или неграмотност.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                Спокойно много добре знам кога да купя и кога да продам. Изкушавах се да ви изгъделичкам.
                Само това е достатъчно за да се разбере колко си некомпетентен.

                Явно си затънал до шията... щом без никой да те пита се самоуспокояваш...

                Иначе аз лично се радвам на успелите, умни, работливи българи, независимо какво са купили - било то панел, тухла или диамантена мина - стига да се разполагат спрямо собствените си възможности.
                Та това е разликата между мен и теб - аз не завиждам на успелите и не им гледам в паницата. Пък ти се задавяй от жлъч и омраза гледайки в паницата на околните

                Между другото Декември чука на вратата...

                Апокалипсиса иде ли????

                Или и тука се изкушава да ни изгъделичкаш?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Не през 2003 , а през 99 и 2000 г. похарчих 150 000 долара за имоти в България. Спокойно много добре знам кога да купя и кога да продам. Изкушавах се да ви изгъделичкам. Ако си купя имот в Траката, за мои лични нужди бих го преживял много тежко. Ако идиотите тук не скапят икономиката тотал сега , ще бъде истинско чудо. И за разлика от теб, понеже на мен ниски цени в България не ми трябват, не работя на чужденци за малко пари с които в България да се мъча да си устроя живота и сте ми смешни.Колкото по ниски станат цените на имотите в България , толкова по бедни хора ще са българите, защото над 90% притежават имоти и със спада на цените им обедняват.
                  Ти 150000 долара не си виждал и на картинка.Много станахте лудите в тоя форум

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                    ЦЕНЗУРАААААААААААААААА !!!

                    Значи така редактиран текста излиза,
                    че твърдението на безродника с фалиралата ипотеката
                    дето твърди, че сме сънародници с вакли кафяви кюрди
                    и анадолци е оставено вероятно, защото по разбирането на
                    МОДЕРАТОРА едва ли не е истина !!!

                    БРАВО НА ИНВЕСТОРА И МОДЕРАТОРИТЕ МУ !!!!!!!

                    СПИРАМ !!!
                    Ами да не би да не е истина?! Я виж границите на османската империя в 1877г. Препоръчвам ти да четеш повече история момче. Поданици сме били на една и съща държава. И не е лошо да спреш да обиждаш мюсюлманите като цяло, ако си толкова голям мъж излез с името и адреса си и тогава обиждай целия мюсюлмански свят. В България има поне 10% мюсюлмани достойни за уважение! Обиждаш с лекота 10% от населението, трябва не ти да спреш, а модератора да те спре за насаждане на етническа омраза!

                    Коментар


                    • luboil

                      Не през 2003 , а през 99 и 2000 г. похарчих 150 000 долара за имоти в България. Спокойно много добре знам кога да купя и кога да продам. Изкушавах се да ви изгъделичкам. Ако си купя имот в Траката, за мои лични нужди бих го преживял много тежко. Ако идиотите тук не скапят икономиката тотал сега , ще бъде истинско чудо. И за разлика от теб, понеже на мен ниски цени в България не ми трябват, не работя на чужденци за малко пари с които в България да се мъча да си устроя живота и сте ми смешни.Колкото по ниски станат цените на имотите в България , толкова по бедни хора ще са българите, защото над 90% притежават имоти и със спада на цените им обедняват.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • ЦЕНЗУРАААААААААААААААА !!!

                        Значи така редактиран текста излиза,
                        че твърдението на безродника с фалиралата ипотеката
                        дето твърди, че сме сънародници с вакли кафяви кюрди
                        и анадолци е оставено вероятно, защото по разбирането на
                        МОДЕРАТОРА едва ли не е истина !!!

                        БРАВО НА ИНВЕСТОРА И МОДЕРАТОРИТЕ МУ !!!!!!!

                        СПИРАМ !!!
                        Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          Лорде аз вече съм от другия лагер - 90% спад на цените на имотите ще има ,така е било по план гарфик и не сме знаели. Виж акциите на БФБ са за купуване , но най вече акциите на моята компания..за тях 10 000 процента ръст чакам.
                          Това не може го бъде!!!!!

                          Един от най-върлите ъпъри, предсказваш 10-100-1000 тно увеличение на цените на имотите - взел че обърнал резбата

                          Това обаче най ме кефи:
                          така е било по план гарфик и не сме знаели
                          Е как така изведниж почна да говориш в множествено число???? И как така е било по план, пък ти, супертрейдъра да не знаеш, пък ние, другите простите да го знаем? Аз знам едни хора, които когато има успех първото, което е казват е АЗ, а когато има неуспех или провал - НИЕ...

                          Но все пак по добре късно отколкото нигога.

                          А относно апокалипсиса, който предвещаваш да стане декември - да не обърнеш резбата и там?

                          То освен лорда и чукундура офф други, които предричат повишение на цените на имотите не останаха...

                          Коментар


                          • equal

                            Вярно е че има изоставени къщи в САЩ , но те не стават да си я купиш и да живееш в нея. То може и палат да я направиш , но те са с лошо местоположение без изключение. По добре е да не купуваш такова нещо , защото за тях няма реално желаещи да живеят и от какъв зор да се набуташ да живееш пък ти в такава къща.Нормално е в пика на цените имаше огромни имоти , ферми с много земя за 100 000 долара , при положение че тази цена е супер ниска..но за тях иначе и купувачи за 10 000 долара не би имало. Купуваха ги хора които просто искат да купят нещо , на което да му се вика имот и се радваха на огромните сгради и многото земя пък на ниска цена. Това обаче са имоти за изоставяне.
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Момци, ясно ми е че след новините сте вкарали по няколко ракии и сега сте окрилени да правите чудеса, но моля ви спазвайте добрия тон.

                              Не се намирате в селската пивница все пак.
                              The weak are meat and the strong do eat.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                Не вервам да го забрани! За него е национален празник и винаги избира лакомството!
                                За останалия народ номера
                                Дааам, не е лесно да си тиква

                                Коментар

                                Working...
                                X