IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
    Наистина не разбирам що за "изветрял" лузър трябва да си за да искаш да падат цените на имотите /АКТИВ КОЙТО ПРИТЕЖАВА 90% ОТ НАСЕЛЕНИЕТО/
    Не разбираш някои неща или по-скоро ги тълкуваш по изгоден за теб начин.
    От тези 90%, 95% ползват жилището си единствено за жилищни нужди, а не като средство за доходи. Когато цените на жилищата се покачват, те повличат след себе си всичко, т.е. инфлацията.
    Каква е ползата да знаеш, че единственото ти жилище е поскъпнало с 30%, когато реалните ти разходи са се покачили също толкова и повече? Когато данък сгради също се е повишил с 30%. Когато един текущ ремонт на жилището ти също е поскъпнал като материали и труд с 30%? Когато кредитният ресурс е поскъпнал?

    Поскъпването на жилищата облагодетелства единствено строителите, банките и 2-3% от населението. За всички останали е дългосрочен негатив.... както вече се усеща.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
      Цените не се променят от това
      дали искаш или не искаш !!! ))
      Има неща дето ги карат да се променят,
      но за такъв лузър като теб ще си останат
      тайна до живот !!! )))
      математически е по-вероятно той да спечели отколкото ти: той си повтаря едно и също и просто си идва циклично=нормирано момента когато това става... значи в най-лошия случай той ще е губещ за даден период от време. А псевдо=интелигентно=тенденциозните са винаги на обратно спрямо действителността.. те са през всички сегменти на всички цикли губещи...

      Така че ако ще се учи да мисли като теб, по-добре да си стои какъвто си е
      Last edited by iivanoff; 22.10.2012, 10:18.
      Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Наистина не разбирам що за "изветрял" лузър трябва да си за да искаш да падат цените на имотите /АКТИВ КОЙТО ПРИТЕЖАВА 90% ОТ НАСЕЛЕНИЕТО/
        Цените не се променят от това
        дали искаш или не искаш !!! ))
        Има неща дето ги карат да се променят,
        но за такъв лузър като теб ще си останат
        тайна до живот !!! )))
        Ще черпя КРАДЛИВАТА МИЖАТУРКА малка биричка някога !!!

        Коментар


        • Наистина не разбирам що за "изветрял" лузър трябва да си за да искаш да падат цените на имотите /АКТИВ КОЙТО ПРИТЕЖАВА 90% ОТ НАСЕЛЕНИЕТО/

          Коментар


          • Първоначално изпратено от каун Разгледай мнение
            Качва ти се кръвното.
            Всички са тарикати които НЕ купиха през последните години!

            http://www.economagic.com/em-cgi/data.exe/cenc25/c25q07
            Ало, каунестата тенденция, нали ти казах да поизчакаш малко: ЦЪК

            - в статистиката ВСИЧКО излиза със ЗАКЪСНЕНИЕ!

            Искам като четеш статията да си мислиш за мен и това което съм ти казал преди месец с което разбира се ТИ си бил абсолютно несъгласен!! Хубаво си разгледай аргументите и графиката... и прочети какво ти казах аз да очакваш да видиш на БЪДЕЩАТА графика...
            Last edited by iivanoff; 22.10.2012, 10:03.
            Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
              Глупости говориш ! Първо апокалипсиса е сега, а на мен ми беше ясно в каква посока ще тръгнат нещата и то още 2003 - 2004 година. В момента сме на дъното, като икономика и се надявам и като нация.
              Честно да ти кажа, аз искам това да е дъното като икономика и като нация.
              За съжаление обаче виждам нещата по друг начин. И като икономика и като нация сме се пързулнали много яко надолу. Как може да се спре пързалянето надолу? Не знам, обаче за да има поне опит, трябва да се променят политиците и да се скъса връзката им с олигархията и монопола. Също така българите последните 20 г много се промениха - озлобиха се, не си помагат и др да не задълбавам.
              Относно апокалипсиса - не виждам никаква разлика от преди 2-1-години и сега. Какво се е променило толкова в сравнение с предната година, че тогава да няма, а сега да има апокалипсис?

              Коментар


              • anon6706

                Петрола ми трябва за къси - продажби. Една цена от порядъка на 200-300 долара за барел ме устройва повече. Ти не четеш ли - писах че това десетилетие употребата на горива от петрол, ще залезе и ще отпадне.
                D.Y.F-091066

                Коментар


                • luboil

                  Глупости говориш ! Първо апокалипсиса е сега, а на мен ми беше ясно в каква посока ще тръгнат нещата и то още 2003 - 2004 година. В момента сме на дъното, като икономика и се надявам и като нация.
                  D.Y.F-091066

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Да така е с набити 4-5 милиона в имоти съм и са станали с 40% по малко напоследък.
                    Най-добре е вече да си продадеш складовете за нефт от 500 долара барела и да се насочиш към закупуване на аптеки. Тъкмо ще можеш да си купуваш лекарствата на цени на производител.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                      Сахиб панелообитателя

                      това познато ли ти е...след като те направиха за срам във форума на имоти.нет...си тръгнал стремглаво по същия път и тук..

                      айде малко по-кротко
                      Мислех, че искаш да напишеш нещо по темата, ама нейсе. Ето кой какъв продукт създава. Хубавото е, че имотите ще ги има и стотици години след нас самите. Дори и панелните.

                      Лека!

                      Коментар


                      • Бате Пешо

                        Пешка в Германия инженери мият чинии , в Китай хора които не могат да разчетат чертеж произвеждат в гараж и изкарват по 50 000 долара на година. Истина е , скоро го разбрах и за мен беше изненада.
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                          Кой те е излъгал, че аз не създавам продукти? Ти с игрите на форекс единствено си във вреда, дори на себе си.
                          Аз си имам своя бизнес и той е управление на имоти. За три месеца съм сменил три тавана от гредоред и съм направил нови окачени, ремонтирал съм три стаи и съм ги отдал на хора в нужда. А ти докато ближеш рани от загубите на форекс, буташ имотите на България в тази тема. Тогава риторично да те запитам, кой е безрадник?
                          Специално за теб, ще създам веднага един продукт с възвратно-постъпателни движения на ръката!
                          Сахиб панелообитателя

                          това познато ли ти е...след като те направиха за срам във форума на имоти.нет...си тръгнал стремглаво по същия път и тук..

                          айде малко по-кротко
                          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от REDA Разгледай мнение
                            Кой е казал и една дума против мюсюлманите бе безполезнико !!!!
                            Вземи свърши някоя работа, продукт създай, че само с
                            КУДКУДЯКАНЕ по форумите цените на имотите няма да се вдигнат !!!
                            Продукт требе тука, щото имоти има за два пъти повече ХОРА от
                            живеещите в момента по територията !!!
                            БЕЗХАБЕРНИК !!!
                            Кой те е излъгал, че аз не създавам продукти? Ти с игрите на форекс единствено си във вреда, дори на себе си.
                            Аз си имам своя бизнес и той е управление на имоти. За три месеца съм сменил три тавана от гредоред и съм направил нови окачени, ремонтирал съм три стаи и съм ги отдал на хора в нужда. А ти докато ближеш рани от загубите на форекс, буташ имотите на България в тази тема. Тогава риторично да те запитам, кой е безрадник?
                            Специално за теб, ще създам веднага един продукт с възвратно-постъпателни движения на ръката!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              Да така е с набити 4-5 милиона в имоти съм и са станали с 40% по малко напоследък. На успелите българи имотите им са скъпи, аз не се радвам на успели българи. Мен ме разва когато и бедните българи живеят добре, и за разлика от идиотите съм наясно че когато цените на имотите им падат защото както казах почти всички имат имот някакъв..те стават по бедни. Майната им на успелите , ти да не мислиш че ще е толкова голяма промяна за мен да отидат на стойност 1-2 милиона ,а не на 10. Няма да хукна да живея в Траката.
                              Ха ха ха,

                              много минорно...

                              Ще получиш инфаркт бре...ти си от онези, дето по време на бума всяка вечер сядаха и смятаха с колко са станали по-богати щото кимизарника им станал по-скъп. Е, ти си същия, само че сега всяка вечер смяташ с колко си обеднял...
                              Не е истина колко си зле. Това, че човек се радва на успелите не значи, че не иска бедните да живеят по-добре. Ама ти щом не се радваш на успелите, значи искаш да има само бедни...А иначе къде ще хукнеш да живееш? Че ти намаш един лев бре, като ти чета глупостите дето си ги писал от няколко години насам - и то все невярно ми е ясно какъв супертрейдър си

                              Що така избягваш темата за апокалипсиса? Нещо да не те гъделичка

                              Коментар


                              • Бате Пешо

                                Пешка сериозно ли учиш немски ? Учи китайски, защото Китай се управлява от комунисти само в главите на комунягите. Швабите са го ударили на комунизъм обаче и нищо добро не ги чака с комунистката Меркел.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X