IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Колеги, покупко-.продажбите на жилища се увеличиха доста през третото тримесечие на годината. Направих доста сделки по морето и се прибрах едва преди няколко дни в София. Вече изпитвам отвращение към руския и приятни сънища сънувайки руски блондини. Трудно се справям с руския щото съм учила единствено френски.
    Изненадана бях обаче като се прибрах в офиса си в обеля, че и тука интереса дори за същия квартал нарастнал многократно. До скоро имах обяви само за централната част на столицата, но да се поинтересуват от крайната обеля направо се втрещих.
    Ако така продължава тенденцията , огледайте се приятели за покупка че времето лети и не се знае от догодина като направят новите гадни данъци какво предстои.


    VVVVVVVVVVV
    не е препоръка за кокретна покупка или продажба на недвижим имот.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
      МЕРСИ за откровеността! Но малко ме понапъна за да си признаеш

      ПС: Накрая пак се врътна

      - Кризата от къде тръгна ? или кой и къде я стартира ?

      - НАКЪДЕТО И ДА СЕ ЗАВЪРТИШ, ДУПЕТО ТИ Е ВСЕ ОТЗАД!
      Със всички е така

      Коментар


      • Първоначално изпратено от каун Разгледай мнение
        Печелиш

        Тук е тема за БГ
        МЕРСИ за откровеността! Но малко ме понапъна за да си признаеш

        ПС: Накрая пак се врътна

        - Кризата от къде тръгна ? или кой и къде я стартира ?

        - НАКЪДЕТО И ДА СЕ ЗАВЪРТИШ, ДУПЕТО ТИ Е ВСЕ ОТЗАД!
        Last edited by iivanoff; 22.10.2012, 13:26.
        Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

        Коментар


        • anon6706

          Ти не си ли чул, че парите в брой се изнасят с компютри..вече не е с влакове. Ти си неграмотен , ограмотяваш се от нета. Нямам време да се ядосвам с форум , имам много друга работа.
          D.Y.F-091066

          Коментар


          • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
            Ами ти защо ми прати графиката на цените в САЩ ?

            - или когато си мислиш че ти оттърва ми говориш за САЩ... но когато решиш че не ти оттърва - ме питаш защо да говорим за САЩ ?

            - хайде разбери се със себе си говорим ли за САЩ или не. После , ако ДА то докъде сме стигнали, а не всеки път отначало
            Печелиш

            Тук е тема за БГ

            Коментар


            • Първоначално изпратено от каун Разгледай мнение
              Нерде Калифорния, нерде Коньовица
              Ами ти защо ми прати графиката на цените в САЩ ?

              - или когато си мислиш че ти оттърва ми говориш за САЩ... но когато решиш че не ти оттърва - ме питаш защо да говорим за САЩ ?

              - хайде разбери се със себе си говорим ли за САЩ или не. После , ако ДА то докъде сме стигнали, а не всеки път отначало
              Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от iivanoff Разгледай мнение
                Ало, каунестата тенденция, нали ти казах да поизчакаш малко: ЦЪК

                - в статистиката ВСИЧКО излиза със ЗАКЪСНЕНИЕ!

                Искам като четеш статията да си мислиш за мен и това което съм ти казал преди месец с което разбира се ТИ си бил абсолютно несъгласен!! Хубаво си разгледай аргументите и графиката... и прочети какво ти казах аз да очакваш да видиш на БЪДЕЩАТА графика...
                Нерде Калифорния, нерде Коньовица

                Коментар


                • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                  Май който ти е повярвал не е спечелил ? Аско е 50 пъти ... класи над теб.
                  Изнервих ли те?

                  Ами друг път мисли преди да пишеш.

                  Уж били пари В БРОЙ, пък май не били. Да не се окаже накрая, че и ПАРИ не били.....а нефт.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                    Колко е Дау в момента , а уж щеше да бъде завинаги флат борсата..японски вариант. Какво стана ?
                    ?!?!

                    Някакъв тип "глуха защита" ли опитваш?!

                    Единствено съм говорил за японски вариант при цените на жилищата.

                    Коментар


                    • anon6706

                      Май който ти е повярвал не е спечелил ? Аско е 50 пъти ... класи над теб.
                      D.Y.F-091066

                      Коментар


                      • anon6706

                        Колко е Дау в момента , а уж щеше да бъде завинаги флат борсата..японски вариант. Какво стана ?
                        D.Y.F-091066

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                          С компютри .
                          С компютри казваш???!!! Нали парите се изнасяли В БРОЙ???!!!
                          В корпусите на компютрите ли ги тъпчат?

                          Коментар


                          • anon6706

                            С компютри .
                            D.Y.F-091066

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от supertrader Разгледай мнение
                              От България се изнасят пари в брой !
                              С кораби или с влакови композиции?

                              П.П. Аз мисля, че и доста нефт се изнася от България. По 2-3 милиона барела дневно на около 350 долара барела.
                              Ти какво мислиш по този въпрос?

                              Коментар


                              • luboil

                                От България се изнасят пари в брой ! Последната една или две години са изнесени още пари и количеството на всички изнесени пари нараства. Това е в основата на икономическия апокалипсис, който в момента се случва.Апокалипсиса е сега и не е след 21 декември. Тогава, ще се опитаме да обърнем тенденцията и ще успеем.
                                D.Y.F-091066

                                Коментар

                                Working...
                                X