IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво понижение очаквате на жилищните имоти?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Най-сигурните заеми - за пенсионерите

    Кои са най-дисциплинираните кредитополучатели в България? Очаквано - пенсионерите.

    http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1610148

    Жалко, че в края на септември 2012г. в София имаше едва 340,822 пенсионери.




    http://www.noi.bg/aboutbg/st

    Коментар


    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
      Гледай сега чудо българско! Обложиха ги с 10% тези финансови лентяи, а те продължават като баба и дядо от село със зелената книжка на ДСК! А брре за вас влогарите и 30% данък лихва ви е малко, трябва с 10% и главницата да ви обложат!
      Влогариииииииииииииииииииииииии, и в централните новини на БТВ вече ви казват гръмогласно къде спестява европееца бре, не в баМка бре, в ИМОТИ, АКЦИИ, ЗЛАТО, ФЮЧЪРСИ И ОБЛИГАЦИИ, ПЕТРОЛНИ ДЕРИВАТИ
      бее, беееееее, бееееееееееееееееееееее
      Ленди, разликата е, че на европееца банката му дава 1-2% лихва по депозита, а на българина му дава 9% :-).
      Ако Dresdner Bank или Credit Agricole даваха на немците, респ. французите по 9% на година, вЕрвай ми, никой германец или французин нямаше и да си помисли да купува злато, акции, фючърси, облигации, деривати или имоти.
      Няма такова нещо като винаги печеливша инвестиция. В даден момент печеливши са акциите (някои акции по-точно), в друг момент - златото, в трети момент - имотите и т.н. В МОМЕНТА в бегетовицата депозитът е една от най-изгодните инвестиции. Подчертавам - В МОМЕНТА. Сигурно е, че това ще се промени в скорошен или не толкова скорошен период.
      Never underestimate the predictability of stupidity

      Коментар


      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
        Аз пък имам батко в 1 курс и той ще те набие Лорде дръж се сериозно бе човек
        Чи инвестора го дебне и пак ще му спре водката

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          Добре, ще предам на Космо как си го квалифицирал и ще го заведа у вас.
          Аз пък имам батко в 1 курс и той ще те набие Лорде дръж се сериозно бе човек

          Коментар


          • Първоначално изпратено от javcho Разгледай мнение
            Сахибе, от мен да знаеш, че куче което лае, в случая един алкохолизиран аутсайдер, НЕ ХАПЕ.
            Добре, ще предам на Космо как си го квалифицирал и ще го заведа у вас.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              ще ти погостувам с Космонавта /той много иска да те люби/, тук пишем за имотите!
              Сахибе, от мен да знаеш, че куче което лае, в случая един алкохолизиран аутсайдер, НЕ ХАПЕ.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от javcho
                Знаеш точно колкото един прост милиционер може да знае.

                Помня, че в този форум, при предишната ти лъжа, пак за кола ставаше дума, че показах един талон и всички те видяха какъв лъжец и лаладжия си, а ти изпадна в ТУПИК.
                Изпаднал си ти в тупик и то дългосрочно, ама колата дето я показа и тя беше некъде на 17-18 години. Нали ти казах да покажеш годината на регистрация и ти се на...а

                П.П. Ако обичаш не разводнявай темата с твоите стари грохнали коли и типичните комплекси на бедно момче от дълбокия прованс, че ще ти погостувам с Космонавта /той много иска да те люби/, тук пишем за имотите!
                Last edited by LANDLORD 31; 30.10.2012, 18:04.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от javcho
                  Въпросното превозно средство съществува само в алкохолните делюзии на един патологичен лъжец.
                  Айде бе! Знам и кътните ти заби. Една кака ми каза всичко за теб. Помниш ли я?
                  Що се отнася до това кой е лъжец, ти носиш палмата на първенството.
                  Още ли лъжеш, че си предприемач тийнейдшжърките на слънчев брег? Много не се разпищолвай и там, щото др. Иванов ми е приятел и да не ти загрее врата. Само той вдигна цените на имотите по морето с около 10% от миналото лято насам , като донесе руска инвазия.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                    Малеее, Лорди да знайш преди малко преговарях за едни машини с една банка. Продават ги едва ли не на 1/10 от стойността. Да ти обяснявам ли кво ще се случи с имотите ако ги извадят
                    И с имотите така ще стане. Гледайте какво става в Испания и си правете сметката.
                    Тука едва ли ще е по добре.

                    http://www.investor.bg/novini/122/a/...do-80-,142171/

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31
                      Скрий се бе ГРУХЧО, че коледа наближава и ще те маам с кисело зеле. Даже и с турбодизела ти от началото на 80-те не мож избяга!
                      Toва гербаджиите сте супер.Невежи и агресивни.Давай......

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                        Малеее, Лорди да знайш преди малко преговарях за едни машини с една банка. Продават ги едва ли не на 1/10 от стойността. Да ти обяснявам ли кво ще се случи с имотите ако ги извадят
                        Недей така - пенсионерите в София ще окажат солидна финансова подкрепа с цел повишаване средната цена на кв. м. жилищна площ в столицата:
                        1)
                        - от началото на 2012г. до края на септември 2012г. държавата им е изплатила пенсии на стойност 996,690,193 лв.
                        2)
                        - пенсионерите в София в края на септември 2012г. бяха 340,822 души
                        Тоест от началото на 2012г. до края на септември 2012г. пенсионерите в София са получавали пенсия средно по-малко от 325 лв. на месец, но достатъчно за да инвестират в жилища, които да им носят допълнителен доход към пенсията.



                        http://www.noi.bg/aboutbg/st

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от KPAHK Разгледай мнение
                          А ти как мислиш, дали КТБ ще ти дават 8,85% 10 години подред или от догодина ще е 5% след още 2-3 ще са 3% и т.н.
                          Лихвите в тази банка не са променяни над 10години.

                          Коментар


                          • Малеее, Лорди да знайш преди малко преговарях за едни машини с една банка. Продават ги едва ли не на 1/10 от стойността. Да ти обяснявам ли кво ще се случи с имотите ако ги извадят

                            Коментар


                            • Ммм даааа,


                              имотите твърдо продължават да падат...

                              Поне още 9 години...

                              Та мислете му, имате глави или нещо друго на раменете си...

                              Коментар


                              • ХАХАХАХАХАХАХХААХАХАХАХХАХАХАХАХАХХАХХАХАХ
                                Този инФормчо, ще ме поболее от смЕх!!!!11
                                Та нормално е пенциите да станат с десет илядо повече, като града се е увеличил за тези споменати от тебе години с 40 ХИЛЯДИ.





                                Първоначално изпратено от Inform Разгледай мнение
                                Брой на пенсионерите в София:
                                1)
                                - в края на 2000г. бяха 329,680 души
                                2)
                                - в края на септември 2012г. бяха 340,822 души
                                Чудесно е, че София става приятен град за живот на все повече пенсионери.




                                http://www.noi.bg/aboutbg/st

                                Коментар

                                Working...
                                X