IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Защо да не купувам имот сега?Иде ли нов срив?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от oldy Разгледай мнение
    Ето един пример за движение на цената на подобен (но Варна, зад Варчев) от жена на 70 години. Сами преценявайте

    Винаги има изключения, жената може да е на зор за пари, не дай си Боже да и трябват за спешна операция или нещо подобно - не го пожелавам никому.
    Но в общия случай такива продавачи не са склонни да свалят изобщо от цената.
    Never underestimate the predictability of stupidity

    Коментар


    • Първоначално изпратено от jamiemirror Разгледай мнение
      Хич не ми дреме ти в какво си убеден
      Пиша в темата за имоти че са пълна закопавка в момента. Пиша в тема за БФБ че също не става - пиша и подробно защо.
      Никъде не съм споменавал че ще пиша като Асен, нито че ще гледам на теб да ти е интересно. Негативните мнения не са тролене, вземи го проумей

      ПП: На нормалните пазари се печели и при спад, това че смятам че идва крах не ми пречи да си вадя пари.
      не знам дали си трол или не, но знам, че се държиш като такъв.
      не ми пречиш! то ако с тролене ставаше - софикса да сте го докарали до -2000
      просто отбелязвам, както ти не пропускаш да отбележиш предстоящия крах на БФБ

      лека
      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
        силни думи, но не знам защо не съм убеден, че си 'цъфнал и вързал'. От приказките ти излиза, че си едва ли не милиардер , а си седнал да ръсиш от черна до по-черна прогноза за БФБ,НИ и Бг.. Наистина не мога да те разбера. Открито и явно пишеш нон стоп за крах и отделяш доста от ценното си време за това, а нищо не пишеш по темата инвестиции или какъв е твоят начин.
        Валути, акции, индекси, деривати, опции
        Освен тролене..нищо интересно не си написал.
        Пример Асен.. плюе наред, но редовно списва по някое отиграване, ами ти?

        Хич не ми дреме ти в какво си убеден
        Пиша в темата за имоти че са пълна закопавка в момента. Пиша в тема за БФБ че също не става - пиша и подробно защо.
        Никъде не съм споменавал че ще пиша като Асен, нито че ще гледам на теб да ти е интересно. Негативните мнения не са тролене, вземи го проумей

        ПП: На нормалните пазари се печели и при спад, това че смятам че идва крах не ми пречи да си вадя пари.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от javcho Разгледай мнение
          Който иска да вярва.

          Днес материал 8.12 грама/14К за 210 лв.

          Вчера Наполеон, който обърнат в 14К е 10гр. за 270лв.
          Така по бива. Успех!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Jekata Разгледай мнение
            Не го приемай като заяждане, но 2007 се върти 900-1000 лв тр. унцията, днес е 1 860 лв. Как става 320 %, а не 80 е друга тема явно. На 900 лв материала идва на 17 лв, а почти не е било на 900 лв, да кажем борсова, ок, да слезе на 14 ако щем, но на 8 кинта освен кварталните наркомани знам ли. Все пак не ме касае откъде си го купувал. Уточнявам преди следващ пост.
            Който иска да вярва.

            Днес материал 8.12 грама/14К за 210 лв.

            Вчера Наполеон, който обърнат в 14К е 10гр. за 270лв.

            Обърнахме темата за имоти на тема за злато. Пак казвам златото е голям балон, който не знае какво прави да не пипа. Спекулации може, но инвестиции не.

            Наистина е възможен и ръст, което се доказва и от факта, че George Soros, John Paulson, Jim Sinclair и Jim Rogers са дълги. Но зад интереса да не се качва повече стоят централни банки с неограничени ресурси. Който иска да ги бори да заповяда.

            Точно сега е много критичен момента, защото е близко до върховете и в долари и в евро.

            И накрая нещо интересно. В разгара на американската борсова криза златото падна доста. От гледна точка на курса в лева покачващия се долар неутрализира ефекта. Интересното е, че точно в кризата златото падаше, изразено в долари и стоеше на едно ниво в лева, поради нуждата от кеш. Така че острите моменти на кризата, обратно на очакването, не са много добри за златото.
            Last edited by javcho; 17.08.2010, 23:30.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от javcho Разгледай мнение
              Цените си бяха, колкото съм писал. Това че не всеки знае къде и как е добре за мен.
              Не го приемай като заяждане, но 2007 се върти 900-1000 лв тр. унцията, днес е 1 860 лв. Как става 320 %, а не 80 е друга тема явно. На 900 лв материала идва на 17 лв, а почти не е било на 900 лв, да кажем борсова, ок, да слезе на 14 ако щем, но на 8 кинта освен кварталните наркомани знам ли. Все пак не ме касае откъде си го купувал. Уточнявам преди следващ пост.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от oldy Разгледай мнение
                Ето един пример за движение на цената на подобен (но Варна, зад Варчев) от жена на 70 години. Сами преценявайте .
                Дъртата е по вероятно да се самозакопа в Тополите -- съдейки по скоростта на изменение на цената след 7 месеца копторът ще струва 0 ( нула ) евро --- отколкото да си продаде апартамента за 80000 евро , сега ....
                Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от jamiemirror Разгледай мнение
                  Черните лебеди - с бял сос и в тавата
                  Берти, аз не разчитам на случайности. Фалитите за минути си ги запази за теб

                  НИ (бил той хубав или лош) е възможно най-нисколоквидната форма на набутване на пари (някои мазохисти използват израза "инвестиция", така е). НИ обаче са много подходящи за пране на мръсни пари.
                  силни думи, но не знам защо не съм убеден, че си 'цъфнал и вързал'. От приказките ти излиза, че си едва ли не милиардер , а си седнал да ръсиш от черна до по-черна прогноза за БФБ,НИ и Бг.. Наистина не мога да те разбера. Открито и явно пишеш нон стоп за крах и отделяш доста от ценното си време за това, а нищо не пишеш по темата инвестиции или какъв е твоят начин.
                  Валути, акции, индекси, деривати, опции
                  Освен тролене..нищо интересно не си написал.
                  Пример Асен.. плюе наред, но редовно списва по някое отиграване, ами ти?
                  това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marin1 Разгледай мнение
                    Не си съвсем прав за момента
                    преди три години златото вървеше 16-18 лв. по заложните къщи - за толкова купуваха
                    12 лева беше 2005
                    а 8 лева беше 2001 г.
                    в момента също е изгодно да се купува - особено при спадове под 1200 USD/XAU - както беше преди една седмица.
                    Имам инвестиционни монети купени още 2001 - в изгодни моменти - не се колебая да допълня - откъдето си посочил и ти като най-изгодно.
                    Проблем с легализацията или ликвидността на златото не съществува - проблем е да го имаш ...
                    Така е било и така ще бъде!!!
                    Никога не съм говорил за заложни къщи, банки или посредници като тавекс, като добро място за купуване, напротив.

                    Цените си бяха, колкото съм писал. Това че не всеки знае къде и как е добре за мен.

                    Колкото до червеното, според мен лично, шанса златото да поскъпне в евро, а не в долара е по-малко от 10%. 20% процента консолидация в рамките на 10%.Другите проценти са за надолу.

                    Покачване може да има при хиперинфлация, която мисля, че няма да има.

                    Един съвет от мен. Не четете много блогове и форуми за злато от рода на kitco или имайте предвид, че 80% участниците са големи апокалиптици.
                    Last edited by javcho; 17.08.2010, 19:13.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ixeos Разгледай мнение
                      На втория въпрос за съхранението и данъчните обаче предвидливо си мълчиш ...
                      Има начин, но нали не очакваш да го напиша тук пред всички във форума. Все пак и данъчните може да четат и ако се информират, схемите ще минават по-трудно. На tandem му подхвърлих идея за произхода. По-лесно е отколкото си мислиш.

                      Пак ще дам един пример, макар че май не трябва, който е доста известен и е един от най-тъпите начини за доказване на доходи. Проучи случай с митничаря Пурата. В Интернет има достатъчно. Него го подгониха за многото имоти, Ферарита, Астон Мартини, Мерцедеси и пари. Та той с доста аматьорски обяснения, как имал богати любовници и приятели му дали пари се спаси. Друг един с Бентли каза, че 5 или 6 хиляди човека са му дали пари на заем, нали се сещаш дали ще ги проверят всичките или дали те не могат да докажат по 5-10 хил лева.

                      Номера е да имаш много приятели.

                      Срещу 1-2 процента, а за по-малки суми като 5000лв например, може да се направи произход на парите от въздуха на човек без доходи.

                      Тези операции не са изабщо трудни, стига човек да знае как.

                      А и нали се предполага, че доходите ти са законни, защо изобщо питаш за доказване, а?
                      Last edited by javcho; 17.08.2010, 19:13.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Crux Разгледай мнение
                        По мое мнение си се насочил към най-масово търсените имоти - двустаен старо строителство.
                        Не очаквай да сключиш изгодна сделка с такъв апартамент. Подобни имоти в 99% от случаите се продават от собственик, който не е притиснат от нищо и не е съгласен да свали и 1 стотинка от цената. Ще си държи апартамента ако трябва и 10 години, но няма да продаде на по-ниска цена.
                        Аз лично не бих си купил такъв апартамент поради ред причини, но изборът си е изцяло твой.
                        Успех!
                        Ето един пример за движение на цената на подобен (но Варна, зад Варчев) от жена на 70 години. Сами преценявайте

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от javcho Разгледай мнение
                          ..................................
                          Едно от НЕ НАЙ-ИЗГОДНИТЕ места за търговия със злато, което повечето хора знаят. Има и доста по-удачни начини, но са по-сложни и за по-големи количества.
                          Само тези по-удачни и изгодни начини да не доведат до .....!

                          Tons of gold imports in UAE turn out to be fake, August 15, 2010
                          http://www.emirates247.com/markets/g...08-15-1.279082

                          или.....!

                          Tungstengold Tungsten Gold Wolframgold Wolfram Bars, February 28, 2010
                          http://www.youtube.com/watch?v=ZKczs-7BFRI

                          Поздрави!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от javcho Разгледай мнение

                            Момента за инвестиция в злато беше преди години. Сега е вече късно.

                            http://www.tavex.bg
                            Не си съвсем прав за момента
                            преди три години златото вървеше 16-18 лв. по заложните къщи - за толкова купуваха
                            12 лева беше 2005
                            а 8 лева беше 2001 г.
                            в момента също е изгодно да се купува - особено при спадове под 1200 USD/XAU - както беше преди една седмица.
                            Имам инвестиционни монети купени още 2001 - в изгодни моменти - не се колебая да допълня - откъдето си посочил и ти като най-изгодно.
                            Проблем с легализацията или ликвидността на златото не съществува - проблем е да го имаш ...
                            Така е било и така ще бъде!!!
                            remember remember the fifth of november

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от playmen Разгледай мнение
                              Здравейте, на мен действително ми предстои да взема решение за покупка на малко жилище в София 40-60м2.Бих приел с благодарност аргументиран съвет,дали да бързам или да изчаквам.Предпочитам тухлена кооперация от 70те,80те,90те, реални квадратури ,от собственик.Останалото е моя работа.
                              По мое мнение си се насочил към най-масово търсените имоти - двустаен старо строителство.
                              Не очаквай да сключиш изгодна сделка с такъв апартамент. Подобни имоти в 99% от случаите се продават от собственик, който не е притиснат от нищо и не е съгласен да свали и 1 стотинка от цената. Ще си държи апартамента ако трябва и 10 години, но няма да продаде на по-ниска цена.
                              Аз лично не бих си купил такъв апартамент поради ред причини, но изборът си е изцяло твой.
                              Успех!
                              Never underestimate the predictability of stupidity

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от javcho Разгледай мнение
                                Толкова си далеч от нещата, по-добре не се занимавай изобщо ...

                                ... На него му отговорих на лично, за да не информирам безплатно всеки, който чака на готово.
                                !!!
                                Attached Files

                                Коментар

                                Working...
                                X