IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Взимане на ипотечен кредит и пускане на апартамента под наем

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Много ме изкефи въпроса "Морално ли е?"

    You made my day :-)))))

    Коментар


    • Първоначално изпратено от oldy
      Първоначално изпратено от 4i40
      Не , през 2005, но 5 години я мислил....
      Хе, че може и добре да е направил
      Още по-добре ще направи, ако помисли още 1-2 години...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от rover
        Има и друг вариант. Спечелил си от бизнес 70 000 евро за няколко години и започваш да ги мотаеш - по депозити, по акции, въртиш ги в бизнеса. Ама всяко начало си има край и след 35 години нямаш нищо, освен това, което си наследил и разказваш на внуците какви велики времена са били, колко си печелел, и как тогава е могло да правиш бизнес, без да имаш наврени в теб чипове и вкарани камери в очите, та да те следят по всяко време.
        А те ще те гледат невярващи, как сме могли да живеем с някакъв си Интернет.
        Това ще остане на всички, които нямат недвижимости. И счетоводните книги. Впрочем и на дядо ми бяха останали книгите отпреди Девети. Ама и недвижимости останаха от него.
        Висока е цената на сигурността. Сега, когато си млад и печелиш, даваш куп пари, та утре когато закуцаш с бастуна, да имаш някакъв доход. Имаш избор.
        Честно казано, не съм напълно сигурен в това, което написах. Само идиотите са винаги убедени в правотата си.
        Мдааа. Висока е цената на сигурността, Роувъре.
        Ама я сметни и другата ситуация - като си на заплатка, набъкал си се с кредитче за апартаментче, и в един момент оставаш без работа :-) . И прецакваш няколко вноски и бум апартаментчето на продан :-). Хем по-ниска цена, хем трябва да плащаш разликата, пък и на квартирка :-) . И проклинаш деня в който си се хванал на това хоро :-)
        Да не говорим за 20 години нерви докато го изплатиш :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4i40
          Не , през 2005, но 5 години я мислил....
          Хе, че може и добре да е направил

          Коментар


          • Не , през 2005, но 5 години я мислил....

            Коментар


            • Re: Взимане на ипотечен кредит и пускане на апартамента под

              Първоначално изпратено от LosersLTD
              Чух случайно идеята да се вземе апартамент с ипотечен кредит и да се пуснат наематели вътре
              Кога я чу? През 2007?

              Коментар


              • Без собствен капитал това с имоти в бг си е чиста лудост!! не само, че в един момент се оказва , че бачкаш за банката, а е слабо вероятно някоя банка да даде повече от 70% от стойността.

                аз самия се ослушвам за 1-2 апартаментчета, които да стегна за под наем на чужденци . 60-тина кв. хубав център.

                гледам , че напоследък са свалили гарда (-20%) продавачите, но още ми се струва скъпо.
                ако има колеги по-навътре в лошите кредити, строители и имотни агенции да пишат как ги усещат нещата. Имам познати в лоши кредити, но като ги гледам само се точат за яки имотчета и все още нищо нямат на мегдан.

                успешен ден

                Коментар


                • Абе ако беше брокер, никът му щеше не да е лузър, а уинър ООД ( да ме прости Уинъра, той е друг).

                  Иначе онова да дадеш първоначално кредит на 4%, а после да го направиш на 14% е добро като следваща тема майтап от серията след печатането на пари и тази.
                  С този майтап разказаха играта на доста хора.
                  Партия была, есть и будет есть!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от targovec
                    Първоначално изпратено от rover
                    ........... Подобен род теми в другите сайтове се повдигат от админите, с цел оживяване на сайта, посредством подбъзикване.
                    Ехе,
                    инвестора одавна го правят този номер ;-) Даже съм почти 95% сигурен, че те са го измислили!
                    Аз пък залагам на брокерче, което е решило да подобри конюктурата на пазара! Регистрация от вчера, веднага нова тема, три мнения и един такъв идиотски опит за манипулация, че видите ли, ква добра инвестиционна възможност е това покупката на жилище. Пък и ника му един такъв...

                    Брокерче определено!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от rover
                      Има и друг вариант. Спечелил си от бизнес 70 000 евро за няколко години и започваш да ги мотаеш - по депозити, по акции, въртиш ги в бизнеса. Ама всяко начало си има край и след 35 години нямаш нищо, освен това, което си наследил и разказваш на внуците какви велики времена са били, колко си печелел, и как тогава е могло да правиш бизнес, без да имаш наврени в теб чипове и вкарани камери в очите, та да те следят по всяко време.
                      А те ще те гледат невярващи, как сме могли да живеем с някакъв си Интернет.
                      Това ще остане на всички, които нямат недвижимости. И счетоводните книги. Впрочем и на дядо ми бяха останали книгите отпреди Девети. Ама и недвижимости останаха от него.
                      Висока е цената на сигурността. Сега, когато си млад и печелиш, даваш куп пари, та утре когато закуцаш с бастуна, да имаш някакъв доход. Имаш избор.
                      Честно казано, не съм напълно сигурен в това, което написах. Само идиотите са винаги убедени в правотата си.
                      Двете неща са коренно различни.
                      В примера, който ти даваш, имаш бизнес, изкарал си 70 000 Евро и търсиш къде да ги вложиш. Имаш парите готови, никому нищо не дължиш. Имаш и стабилен доход, на който да разчиташ в трудно време.
                      В примера, който аз давам, нямаш и 1 стотинка, набълбукваш се с ипотечен кредит 70 000 Евро + 20 000 Евро за ремонт и обзавеждане и чакаш да си избиеш парите само от наеми.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от rover
                        Ами написал го е човекът - според него само лузъри могат да се интересуват от подобни неща, камо ли да инвестират в тях.

                        Не обръщайте внимание на подобни теми и спрете да им се връзвате.

                        Иначе подобен род безсмислици ще зачестят, а всъщност не са много оригинални.
                        Ако Някой твърди, че Нещо е Невъзможно да се случи, той почти винаги греши ...
                        но, ако допусне само, че е Възможно, той почти винаги е прав ...

                        Коментар


                        • Аз ако бях банка щях да пусна кредити на по 4% лихва и след 6 месеца да издумкам 14% поради влошена пазарна конюктура! Това дали ще стане? Има ли келепир в тази работа? Моля, ако има представител на банка тук да ми каже дали би могъл замисълът ми да проработи! Ако бях банка, де ;-)
                          BULL MARKET -- A random market movement causing an investor to mistake himself for a financial geniu

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от rover
                            ........... Подобен род теми в другите сайтове се повдигат от админите, с цел оживяване на сайта, посредством подбъзикване.
                            Ехе,
                            инвестора одавна го правят този номер ;-) Даже съм почти 95% сигурен, че те са го измислили!

                            Коментар


                            • Re: Взимане на ипотечен кредит и пускане на апартамента под

                              Първоначално изпратено от LosersLTD
                              Съществува ли такава практика наистина? Осъществимо ли е? Легално ли е? Морално ли е?
                              Няма никакъв проблем, стига да си намериш достатъчно глупав наемател, който да ти плаща толкова висок наем, да има солидна работа и доходи, да не чупи нищо по апартамента, да плаща за всички разходи по поддръжката му и да стои там 20 години!
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Има и друг вариант. Спечелил си от бизнес 70 000 евро за няколко години и започваш да ги мотаеш - по депозити, по акции, въртиш ги в бизнеса. Ама всяко начало си има край и след 35 години нямаш нищо, освен това, което си наследил и разказваш на внуците какви велики времена са били, колко си печелел, и как тогава е могло да правиш бизнес, без да имаш наврени в теб чипове и вкарани камери в очите, та да те следят по всяко време.
                                А те ще те гледат невярващи, как сме могли да живеем с някакъв си Интернет.
                                Това ще остане на всички, които нямат недвижимости. И счетоводните книги. Впрочем и на дядо ми бяха останали книгите отпреди Девети. Ама и недвижимости останаха от него.
                                Висока е цената на сигурността. Сега, когато си млад и печелиш, даваш куп пари, та утре когато закуцаш с бастуна, да имаш някакъв доход. Имаш избор.
                                Честно казано, не съм напълно сигурен в това, което написах. Само идиотите са винаги убедени в правотата си.
                                Партия была, есть и будет есть!

                                Коментар

                                Working...
                                X