IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

В България съдебната система НЕ РАБОТИ !

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
    Не са две, а ТРИ ! За бедни, за богати, и за свои хора (като разноведност на системата за богати).
    Съдът засекрети и отложи делото срещу Красьо Черния



    Що ли ?

    Коментар


    • Импе, какво ти е крив Уорлик, че казва истината ли ? А и в края на крайщата той е Американски посланник и защитава техните интереси (при това доста успешно). Въпроса е защо България чрез своята съдебна система не защитава своите?

      Коментар


      • Здравейте

        Някога се питам.........как хора работещи в нашата съдебна система си лягат вечер,как затварят очи.и спокоен ли е сънят им.Тази бивша съдиййка ,която е била пияна и убила човек е била съдена от неин колега.Този неин колега дали не го фризе съвестта ,че е пуснал на свобода един УБИЕЦ.Че безнаказано някой след като е УБИЛ се разхожда по улицата.

        За Ковачки е ясно.За милиони няма закони,за кокошка няма прошка.

        Интересно ми е какво би казал по темата съфорумецът netware5.Знаем ,че е държавен служител ,на висок пост.Аз лично ценя мненията му,не че винаги съм съгласен с тях,но си личи че са писани от ерудиран човек.....освен като се зачекнат с Джей

        ....Интересно ми е какво му е мнението за това...дали на съдия ,чийто заплата се плаща от данъкоплатеца е правилно да се дава такава при положение ,че пуска УСЛОВНО човек укрил данъци за близо 17мил лева.

        Аз вообще не съм и допускал ,че Коваяки ще лежи.И ми е чудно.....колко трябва да измами държавата за да лежи ефективно.И защо хора,чиято заплата плаща държавата от НАшИТЕ данъци не защитават ДЪРЖАВНИЯТ интерес

        Нетваре5 ..ще се радвам да чуя мнението ти

        Коментар


        • що да не работир рьботи си много добре за себе си

          Коментар


          • Попита Крем (Крум) аварските пленници: "От какво, мислите, че загина началникът (архонтът) ви и всичкият народ?" И те отговорили: "От това, че се умножиха взаимните обвинения, загинаха по-храбрите и по-умните; после несправедливите и крадците станаха съучастници със съдиите; после от пиянството, защото, като се умножи виното, всички станаха пияници; после - от подкупничеството; после - от търговията, защото всички като станаха търговци, взаимно се мамеха. И наистина погибел произлезе от това".
            Явно нашите политици са неспособни да се поучат от миналото !
            Last edited by SEBULBA; 15.04.2011, 12:26.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от all_trader2 Разгледай мнение
              велик е нашия съд . навремето Капоне са го тикнали за 11 гoдини за укриване на данъци а този дори за по-тежко престъпление като измами с данъци - условна присъда . aбе нема такава държава бе .....
              Да, но когато са осъдили Капоне, държавата и мафията все още са били различни неща.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                ХЪХРЕЩИ САТРАПИ, ОБЕЗГЛАВИЛИ УЧИТЕЛКА - ОСВОБОДЕНИ 2 ДНИ СЛЕД ЗВЕРСКОТО УБИЙСТВО !!!
                http://botevgrad.com/news/18564/Dvam...eni/?compage=6
                Ей за тоя случай и за десетки подобни бих желал да запитам както опуленият боклук, дето се води главен прокурор, така и мазният хомосексуалист Уорлик, който се изживява като губернатор !!!!
                За Българи има две съдебни системи, за мангали няма никаква - могат да грабят, да насилват, да убиват, да нарушават ВСИЧКИ закони абсолютно безнаказано !!!
                Споко императоре. На държавния апарат това му е хубавото, че всеки си слага подписа. Тоя съдебен състав и след 5 години ще се знае кой е и кой какви "присъди" и за кого е раздавал! Ти оная курва която осъди полицая защитил националния флаг забравил ли си я? Аз не, а като мен има десетки, ако не и стотици хиляди. Все ще дойде видов ден и ще се почне по списъците.
                Last edited by Jay Gould; 15.04.2011, 12:15.
                http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                Коментар


                • велик е нашия съд . навремето Капоне са го тикнали за 11 гoдини за укриване на данъци а този дори за по-тежко престъпление като измами с данъци - условна присъда . aбе нема такава държава бе .....

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                    Да, Себулба, поздрави за темата )
                    Но истината е , че системата си работи, но е КОРУМПИРАНА и оттам са неефективните й действия.
                    Така е! Просто писах в една друга тема:

                    Държавна бедна на петрол, следва да товари цените с акциз и да ограничева потреблението. Лумпените в отчаянието си не знаят срещу какво да протестират. Естествения стремеж на всеки бизнес е да постигне монопол, естествения стремеж на всяка една нормална държава е да не го допуска. Това става при наличието на РАБОТЕЩА СЪДЕБНА СИСТЕМА. В България такава НЯМА !!! Това е истинския проблем на протестиращите, ама те не го съзнават, затова протестите са насочени неправилно. Тези протести могат да постигнат най-много временно отлагане на проблема, но не и неговото решаване. Ще поврякат, ще покрякат, ще им подхвърлят шепа огризки да се почувствуват победители и дотам... Жалко...

                    Оня ден ЕК уши производителите на прахове за пране с над 300 милиона евро глоба за картел. Германия дърпа ушите наред, като се стигне от цимент, та до асансьори, та да е ясно на обществото, че като има престъпление, има и наказание. А У НАС НАКАЗАНИЕ НЯМА - ТОВА Е ПРОБЛЕМА Затова има монополи и разни Вальозлатевци и Тодорбатковци ще продължават да си развяват коня...
                    Дето се вика, може и някои читав инвеститор да забележи, че данъците са ни ниски, а народат - умен и работлив. Ама сега тия дребни подробности остават незабелязани, защото рано или късно стига до някакъв юнак с ООД, дето обръща джобовете и казва " Ми съди ме... ...нищо не можеш да ми направиш..." Ти беше от Варна , нали? Оня ден виждам Пърсито, след всичките скандали около Реал Финанс си се разхожда, ни лук ял, ни лук мирисал... ...щото бачка за "недосегаемите"...

                    Коментар


                    • ХЪХРЕЩИ САТРАПИ, ОБЕЗГЛАВИЛИ УЧИТЕЛКА - ОСВОБОДЕНИ 2 ДНИ СЛЕД ЗВЕРСКОТО УБИЙСТВО !!!


                      http://botevgrad.com/news/18564/Dvam...eni/?compage=6



                      Ей за тоя случай и за десетки подобни бих желал да запитам както опуленият боклук, дето се води главен прокурор, така и мазният хомосексуалист Уорлик, който се изживява като губернатор !!!!


                      За Българи има две съдебни системи, за мангали няма никаква - могат да грабят, да насилват, да убиват, да нарушават ВСИЧКИ закони абсолютно безнаказано !!!
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Ковачки отърва затвора:Три години условно за 16,7 млн.лв укрити данъци



                        В тая държава само лудите не крадат !

                        Коментар


                        • Добро утро, България!

                          Първоначално изпратено от SEBULBA Разгледай мнение
                          Пиян магистрат се хвали, че е корумпиран (видео)

                          И кво стана - нищоо..

                          Пернишката съдийка Виолина Личева получи условна присъда

                          По случая медиите съобщиха, че с 2.98 промила алкохол в кръвта на 28 ноември 2007 година Виолина Личева прегази човек и избяга от престъплението. Трагедията се разигра на външната магистрала Перник-София. Друг шофьор успява да запише номера на колата й и сигнализира полицията.
                          Мнението не е препоръка за сделки!

                          Коментар


                          • Да, Себулба, поздрави за темата )
                            Но истината е , че системата си работи, но е КОРУМПИРАНА и оттам са неефективните й действия.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от jamiemirror Разгледай мнение
                              Не е верно това, Уорлик правилно го каза - работят си съдебните системи, и ДВЕТЕ
                              Не са две, а ТРИ ! За бедни, за богати, и за свои хора (като разноведност на системата за богати).

                              Коментар


                              • Не е верно това, Уорлик правилно го каза - работят си съдебните системи, и ДВЕТЕ

                                Коментар

                                Working...
                                X