IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Частни здравно осигурителни дружества

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от toto 2 Разгледай мнение
    Ами за покрития от порядъка на 1-2 млн. с 300-350 лв. годишна премия -просто забрави -това са само рекламни трикове . С такива вноски няма кой да ти плати такова обезщетение
    Кой говори за обезщетение? Компанията ще ти поеме ЛЕЧЕНИЕТО, плюс последващата медикаментозна терапия.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
      още 3-4 думи
      твърда сума месечно или
      % от заплатата
      Работодателят ми ме застрахова и не мога да ти кажа конкретна премия.
      Разбира се, ние сме 300-400 човека фирма, така че отстъпката е огромна.

      Завърти им една шайба и питай :

      http://www.bulstradlife.bg/ccontacts.php?id=8

      Централно управление

      София 1301, ул. “Света София” 6,
      тел.: 02 401 4000, 02 460 41 14

      Продуктът се води застраховка "Здравна грижа".
      Имам профилактика + извънболнична помощ + болнична помощ + здравни грижи.
      За всяко покритие лимитът е различен. Нямам покритие за хронични заболявания, това по принцип доста оскъпява застраховката.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
        Аз съм в Булстрад Живот и съм много доволен.
        още 3-4 думи
        твърда сума месечно или
        % от заплатата
        http://milom.blog.bg/

        Коментар


        • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
          Аз съм в Булстрад Живот и съм много доволен.
          +1
          мненията ми не са препоръка за покупко-продажба!

          Коментар


          • Ами за покрития от порядъка на 1-2 млн. с 300-350 лв. годишна премия -просто забрави -това са само рекламни трикове . С такива вноски няма кой да ти плати такова обезщетение
            Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Е, щом колеги от други компании идват при нас - смятайте.

            Анди - знам за един случай, но клиентката се е отказала от претенция, защото е била близка с наш тукашен професор по медицина - и се е доверила на него, а не на нас - хахава работа, но така е решила. За друг не зная засега - ама може и да има някъде из България.


            Тотов - до, какво "до"?


            Аз като плащам тая застраховка съм на следният принцип на мислене - ако пипна рачец - да видя свят, ако за щастие това не се случи - дал съм няколко Б с цел благотворителство - за да се излекува някой болен - или някое детенце-клиент... аз така го разбирам благотворителството.

            Също като застраховам моят дом - и нищо не се случва - подпомагам пострадалите от наводненията и свлачищата и пороищата...

            Вярно - 94.8% от тях - незастраховани... ама това вече е техен проблем, не мой.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от MILOM Разгледай мнение
              Кажете за здравно осигурителни дружества
              а не за застраховки
              аз съм през месец тук
              и нямам време да чакам,кога ще има направление
              джипито ми
              Аз съм в Булстрад Живот и съм много доволен.

              Коментар


              • Кажете за здравно осигурителни дружества
                а не за застраховки
                аз съм през месец тук
                и нямам време да чакам,кога ще има направление
                джипито ми
                http://milom.blog.bg/

                Коментар


                • Е, щом колеги от други компании идват при нас - смятайте.

                  Анди - знам за един случай, но клиентката се е отказала от претенция, защото е била близка с наш тукашен професор по медицина - и се е доверила на него, а не на нас - хахава работа, но така е решила. За друг не зная засега - ама може и да има някъде из България.


                  Тотов - до, какво "до"?


                  Аз като плащам тая застраховка съм на следният принцип на мислене - ако пипна рачец - да видя свят, ако за щастие това не се случи - дал съм няколко Б с цел благотворителство - за да се излекува някой болен - или някое детенце-клиент... аз така го разбирам благотворителството.

                  Също като застраховам моят дом - и нищо не се случва - подпомагам пострадалите от наводненията и свлачищата и пороищата...

                  Вярно - 94.8% от тях - незастраховани... ама това вече е техен проблем, не мой.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Ей, това е, братче.Човек да не реши да прави онлайн продажби и ще го олетят 20 човека.
                    Между другото - работя в друга застрахователна компания, но съм направил въпросната застраховка на майка ми.
                    1. Относително малко на брой покрития, но са най-гадните и скъпите.
                    2. Има 180 дни период на изключване.Демек първите 6 месеца няма да ви бъдат уважени претенции.
                    3. Импе, я кажи от кухнята - има ли вече събития и как се случват нещата на практика?
                    4. Като цена е достъпна, но видях, че в Словакия е с едни 25-30-на % по-евтина. Импе, имаш ли идея що? Май е към 160 евро?

                    Коментар


                    • Да ,ама Импе , спестяваш някои подробности ,като например частицата "до"

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        За Импето налЕ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                          Стига си питал бре....
                          ПРИХОД Е !!!
                          За Импето налЕ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Ама осигуровка или застраховка е?
                            Стига си питал бре....
                            ПРИХОД Е !!!

                            Коментар


                            • https://www.allianz.bg/site/index.php?page=best_doctors

                              Застраховка

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Доброволна е, то се знай: ако беше задължителна, досега да съм ви строил всичките в четири редици.
                                Ама осигуровка или застраховка е?

                                Коментар

                                Working...
                                X