IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът
    Наде - мениджърка-агенция ти отговорил в блогът, дето ти оплакала... апропо ди работила ли в наша компания, ърм? ;-)
    Здравейте може би госпожице, практиката на всички компании - независимо какви при щета или прекратяване( откуп) на полицата е тя да се представи на застрахователя в оригинал ...

    Бебе Импчи, само това в черничкото прочетох и спрях.

    Тц, тц, тц ... дано поне да е кекси менаджерката ти

    Коментар


    • Наде - мениджърка-агенция ти отговорил в блогът, дето ти оплакала... апропо ди работила ли в наша компания, ърм? ;-)
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът
        Всъщност има логика да ти искат копие от личната карта - защото ти може да поискаш откуп и 18 години след стартирането на договорът, когато вече си я сменила.
        НЯМА ЛОГИКА защото при промяна на лични данни - (лична карта), се попълва по принцип декларация плюс копие на новата карта! Важи и при промяна на името - при брак и т н.

        Коментар


        • Да - он - убав човек.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът
            Ако искаш мога да опитам да ти уредя среща с Изпълнителният директор, та с него да говориш.
            С новото ви шефче ли ще я срещаш, мастър Радован Пушнар? Малей, това се казва внимание.

            Бебе Дивайнесто, иди бре, може да е секси - хихи

            Коментар


            • Всъщност става дума за № на сметката, първото условие е погрешно формулирано... ;-) Данъчен номер, доколкото разбрах, само ако си фирма.

              Ако искаш мога да опитам да ти уредя среща с Изпълнителният директор, та с него да говориш.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • не ти трябва логика, като има закон идентификацията е задължителна само над определени суми. трябва само някой да го чете
                и още нещо в искането, цитирам номера на картата- не могат ли да си го сравнят!?
                застраховането НЕ Е занаят, а ПРОФЕСИЯ!
                http://www.broko.bg/blog

                Коментар


                • Всъщност има логика да ти искат копие от личната карта - защото ти може да поискаш откуп и 18 години след стартирането на договорът, когато вече си я сменила.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • благодаря ти Императоре!
                    това го пише на втора страница на искането на откуп. изброили са необходимите документи, които ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да се приложат. и аз като съвестен администратор или давам или писмено се мотивирам защо няма да дам
                    документите за потребителите трябва да са конкретни и аргументирани, не просто дай, пък ще видим! дали плащат или не без тях е без особено значение, като ми пишат глупости- трябва да е ясно защо. помолила съм ги за обяснение. длъжни са да го дадат ще споделя резултата като и ако дойде
                    застраховането НЕ Е занаят, а ПРОФЕСИЯ!
                    http://www.broko.bg/blog

                    Коментар


                    • Чудна работа - скоро един наш клиент (и наш съфорумец) поиска да се откаже, защото не бе съгласен с една клауза на договорът (после промени решението си и все още ни е клиент) и му поискаха само номерът на сметката, за да му възстановят внесената пръва вноска. Пиши ми на лични, моля, къде са ти направили човекозастраховката и кой ти е искал копие от дебитната карта, за да проуча това, защото това ми се вижда доста чудно - ако трябва ще отнеса въпросът до Изпълнителният директор. За копието от личната карта - всеки наш клиент си има досие, където това копие си фигурира, странно е да ти искат второ.

                      Помежду другото ние сме отскоро на пазарът - как така вече имаш право на откуп? Откога си ни клиент, ърм?
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • marandi верният отговор е: как къде!? в кд
                        императора да ме извинява, но много ме ядосаха!
                        заменям го за този който иска здравна декларация при откуп! това също си е връхче! и то при него май даже не е само проблем с превода
                        чудя се какво правя ако човека вече е незастраховаем!? отказват?! ))
                        застраховането НЕ Е занаят, а ПРОФЕСИЯ!
                        http://www.broko.bg/blog

                        Коментар


                        • Бебе Дивайнесто,

                          може ли малко повече инфо относно тая прословута дебитна карта?

                          Опцията: Допълнително споразумение за незабавно инкасо ли визирате?

                          П.П. Някои човеко-застрахователи искат и здравна декларация при откуп даже ... а, сега де?

                          Чиърс!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от investor
                            ДСК Гаранция приема името на новия си собственик – френската Groupama
                            08.09.2009 17:58

                            Международната застрахователна група Groupama сменя имената на придобитите в началото на август ДСК Гаранция и ДСК Гаранция Живот съответно на Groupama Застраховане и Groupama Животозастраховане, обявиха днес на пресконференция от компанията.

                            Френската компания Groupama, която не уточни финансовите параметри по сделката за двете български дружества, оперира в 13 страни. У нас тя ще се фокусира в инвестиции в търговската мрежа и обновяване на продуктовото си портфолио през 2010 г., с цел да постигне нарастване на пазарния дял, запазвайки дългосрочни партньорски отношения с Банка ДСК.

                            Според френската група българският пазар предлага голям потенциал за растеж на застрахователния сектор предвид сравнително ниските нива на пазарно проникване. Официалните данни показват, че степента на проникване на пазара при общото застраховане за 2008 е 2,4% от брутния вътрешен продукт при общото застраховане и 0,4% при животозастраховането (за сравнение във Франция тези цифри са 3% при общото застраховане и 6,2% при животозастраховането).

                            Стратегията на Groupama в България се основава на подобрение на съществуващите продукти в областта животозастраховането и на общото застраховане, както и на въвеждане на нови продукти. Ключови продуктови сегменти на пазарен ръст според компанията са Каско, отговорности, карго, земеделие, както и класически и структурирани застрахователно-инвестиционни продукти.

                            За 2008 Groupama отчита приходи от 16,2 млрд. евро (ръст от 9,2% сравнено с 2007 г.) и оперативна печалба от 661 млн. евро, което е ръст от 66,1% сравнено с предходната година.

                            В края на юни 2009 ДСК Гаранция се нарежда на 9-то място на българския пазар в сектор животозастраховане с пазарен дял от 3,3%, докато при общото застраховане ДСК Гаранция е с дял от 0,4%, нареждайки се на 17-то място сред компаниите на местния пазар.
                            Чл. 39. (1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово ...

                            Коментар


                            • ами айде поредната задачка закачка
                              кой си познава документи?

                              пействам за да съм конкретна- жокерче: на страница 2 е
                              айде сега кой ще си признае!?

                              G. ДОПЪЛНЕНИЕ – ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ ДОКУМЕНТИ, КОИТО СЕ ПРИЛАГАТ:

                              В случай на ОТКУП:
                              • полицата,
                              • фотокопие на дебитната карта на застраховащия,
                              • фотокопие на личната карта на застраховащия;
                              • фотокопие на данъчния номер на застраховащия,
                              • декларация по образец на застрахователя.

                              нема начин да са ми дали кофти екземпляр, щото го приеха без смущение. включително и придружителното писмо с което питам що така!?
                              как се дразня от чирашкото застраховане!!! това е професия! не занаят!
                              застраховането НЕ Е занаят, а ПРОФЕСИЯ!
                              http://www.broko.bg/blog

                              Коментар


                              • Напълно съм съгласен с Императора! Трябва само "бамкова" сметка, ако нямаш такава да ти изпратя моята Иначе и полицата се връща при откупуване, копие на ЛК в ЗК трябва да си имат и това е...
                                За да стане интересно кажете коя е компанията дето иска снимка на дебитна карта - тъпичко е!

                                Коментар

                                Working...
                                X