IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ще го вманиачим с нещо по-качествено тогаз... ;-) От убавото никой не бяга. Стига ми да се срещнем и да ме изслуша, повече не ща.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Ще ти пратя лс с инфо. Лошото е, че той е вманиачен и в точно определена ЗК

      Първоначално изпратено от Императорът
      Да - чудно - що пък копие на дебитна карта? Бамкова сметка стига. Копие на лична карта - нямат ли в досие на Надя, ърм, че ново и искат?

      ССтоилов - ако ме свържеш со твой колега - маниакален тип на тема застраховки - и да те почерпя после може... ;-)

      А после он ще черпи и двамата ни.

      Коментар


      • Да - чудно - що пък копие на дебитна карта? Бамкова сметка стига. Копие на лична карта - нямат ли в досие на Надя, ърм, че ново и искат?

        ССтоилов - ако ме свържеш со твой колега - маниакален тип на тема застраховки - и да те почерпя после може... ;-)

        А после он ще черпи и двамата ни.
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • с любов си беше!!
          има си чар в това да си лош! малко настоение за всички по- лоши
          http://www.youtube.com/watch?v=_7VsoxT_FUY
          застраховането НЕ Е занаят, а ПРОФЕСИЯ!
          http://www.broko.bg/blog

          Коментар


          • Първоначално изпратено от be_google
            Маранди, изпуснал си "бебе сладко" за Надя? Що така? :-)
            Аз с любов й се скарах на бебе Надя

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi
              Първоначално изпратено от divinesweet
              ами айде да си поговорим и за животозастраховане. тъкмо един застраховател ме ядоса днеска. моя! за да е лично
              подробности тук: http://broko.bg/blog/zhivotozastrahovka
              е не съм ли права!? що всичко трябва да е трудно!?
              или верния въпрос е що при тия трябва да е все трудно!?
              А, бре Дивайнесто на умна ли се правиш? ( ако си го писала ти това ).

              Човеко-застраховката да не ти е "сигурната" инвестиция имот в БГ-то, бря? ( дето можеш да останеш на пътя докато си спиш в леглото и някой си го е прехвърлил на негово име )?

              Ай, прочети си пак какви си ги писала и помисли малко или искаш Застрахователите да раздават индивидуалните партиди на 'орицата на Сульо и Пульо подобно на норариусите с имотите?

              Ако стане така, ти ще си първата, която ще ревне как може? Ами, то затова и няма как да стане, 'штоту всичко се проверява! Има и едни "кирийки" опит за застрахователна измама - там пък к'ъв майтап е ...

              Ай, сполай ти
              Маранди, изпуснал си "бебе сладко" за Надя? Що така? :-)

              Коментар


              • marandi моите уважения към вас, но като прекаляват, не мога да не се дразня!
                ако някой ми иска документи, то това може да е или ако има законово основание или ако аз съм се съгласила по силата на договор!
                какъв е проблема с това да се спазва законодателството. аз ли съм си подписала договора- аз, идентифицирали ли са ме- да, кой иска да прекрати договора- аз, кой подава заявлението- пак аз. посочвам ли в него данни които е вероятно само аз да знам- определено- имена, егн, лична карта, банкова сметка, ще приемат ли плащането от банката ако аз не съм титуляр на сметката- не! плащат ли в брой- не!
                то то тая логика кой не може да представи оригинала на полицата, ако ми има личната картка
                не казвам че всеки трябва да ми получава застраховката. но така и не ми е ясно що им е копие на пластиката на дебитнака карта!? какво пише на нея!? с какво право ми я искат
                не се правя на умна! но е крайно време като клиенти да станем претенциозни! да изискваме, да знаем! писна ми от асиметрия!
                застраховането НЕ Е занаят, а ПРОФЕСИЯ!
                http://www.broko.bg/blog

                Коментар


                • Първоначално изпратено от SStoilov
                  Абе верно не е по темата, но миналата година всички застрахователи се бяха забравили от към цени. Ако искайте вярвайте.

                  Сега се молят да застраховат на ДВОЙНО по-ниска цена от миналата година

                  Но аз по принцип съм избрал сам да си нося риска, още повече, че риска ме сполетя , а аз дори не съм на загуба.

                  Имам колега, които е луд на тема каско. Ами аз съм му смятал колко пари е подарил на застрахователите - лошо му стана
                  Да разбирам ли,че риска който те е сполетял се изразява в това да ти откраднат кола без автокаско и ти си на кяр?Колкото до парите който съм дал на застрахователите за 15-16 на мен не ми става лошо а направо ми се реве.По мои изчисления се равняват на две коли равностоини на застрахованите но такава ние държавата не си ли платиш олекваш до няколко дни.
                  За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от divinesweet
                    ами айде да си поговорим и за животозастраховане. тъкмо един застраховател ме ядоса днеска. моя! за да е лично
                    подробности тук: http://broko.bg/blog/zhivotozastrahovka
                    е не съм ли права!? що всичко трябва да е трудно!?
                    или верния въпрос е що при тия трябва да е все трудно!?
                    А, бре Дивайнесто на умна ли се правиш? ( ако си го писала ти това ).

                    Човеко-застраховката да не ти е "сигурната" инвестиция имот в БГ-то, бря? ( дето можеш да останеш на пътя докато си спиш в леглото и някой си го е прехвърлил на негово име )?

                    Ай, прочети си пак какви си ги писала и помисли малко или искаш Застрахователите да раздават индивидуалните партиди на 'орицата на Сульо и Пульо подобно на норариусите с имотите?

                    Ако стане така, ти ще си първата, която ще ревне как може? Ами, то затова и няма как да стане, 'штоту всичко се проверява! Има и едни "кирийки" опит за застрахователна измама - там пък к'ъв майтап е ...

                    Ай, сполай ти

                    Коментар


                    • ами айде да си поговорим и за животозастраховане. тъкмо един застраховател ме ядоса днеска. моя! за да е лично
                      подробности тук: http://broko.bg/blog/zhivotozastrahovka
                      е не съм ли права!? що всичко трябва да е трудно!?
                      или верния въпрос е що при тия трябва да е все трудно!?
                      застраховането НЕ Е занаят, а ПРОФЕСИЯ!
                      http://www.broko.bg/blog

                      Коментар


                      • Абе верно не е по темата, но миналата година всички застрахователи се бяха забравили от към цени. Ако искайте вярвайте.

                        Сега се молят да застраховат на ДВОЙНО по-ниска цена от миналата година

                        Но аз по принцип съм избрал сам да си нося риска, още повече, че риска ме сполетя , а аз дори не съм на загуба.

                        Имам колега, които е луд на тема каско. Ами аз съм му смятал колко пари е подарил на застрахователите - лошо му стана

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът
                          Мисля тук говорим за човекозастраховане, а не за таратайки, ърм?
                          Мдам,

                          като му толкова "скъпа" тенекията, що не мине през една спирка с хъхряци и после Застрахователите ще му плащат обезщетение за всеки, че са му увредили имуществото.

                          Може даже и без гражданска отговорност да ги гази, щото е открехнат

                          П.П. Иначе типичното за БГ-стан, няма 2 по 1 в джоба за каско, ама кара ... скъпа тенекия и вече се звери на всички.

                          То, па Застрахователите хептен не са виждали тенекии, само на картинки в Шваке им ги показват и то за малко

                          Чиърс!

                          Коментар


                          • Мисля тук говорим за човекозастраховане, а не за таратайки, ърм?
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • SStoilov ама наистина си се хвалите колко на далавера сте си взели колата!
                              каското е по действителна стойност. това че вашата е на далавера, не значи че е с по ниска действителна стойност. само няколко компании работят твърдо по шваке. при повечето има корекции според средната пазарна. явно не сте проверили чак при всички, а само при две.
                              никой няма да ви застрахова по цена на придобиване (колкото е по договор) освен ако не е нова (но и за новите това не е съвсем вярно с отстъпките с които се продават сега).
                              по вашата логика, ако ви я подарят, трябва да ви я застраховат за 0 лева, щото ви е без пари, а пък после- и възлагателно писмо ще искате. що не нали!?

                              нищо задължително не е хубаво! такова е и моето задължение да плащам за частните разходи на пострадали от наводнения, земетресение и т.н.!
                              застраховането НЕ Е занаят, а ПРОФЕСИЯ!
                              http://www.broko.bg/blog

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от be_google
                                според мен, както е задължителна гражданската отговорност за колата, така трябва да е и за жилището и една за здравна! :-)
                                Много ме дразниш, be_google! Гражданската отговорност е едно, здравната е друго, каското е трето, а ти всичко смесваш и го слагаш в тема за "застраховка живот" (четвърто). Показваш безхаберие относно това, което искаш да коментираш. Неуважение

                                Коментар

                                Working...
                                X