IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Импе, ти още ли си в КД?
    Кво прави тая компания?
    застраховането НЕ Е занаят, а ПРОФЕСИЯ!
    http://www.broko.bg/blog

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nns
      Първоначално изпратено от Императорът
      Малко са им мътни фондовете или продуктът още не е "изчистен"... чудно и какви са тия борсови "примоции"... хм.
      Майко мила, намерил се кой и от къде, алианц да обсъжда , айде изкарайте до края на годината , че тогава , и не бързай да се извиняваш за доходноста, за колко още неща може да ти се наложи преди това.

      Майко, тате - това е. Искаш ли лично да се срещнем, защо не и со свидетели, да седнем на маса и да сравним двата продукта - нашият и на Алианц? Ако си техен служител или фен - приеми го като хвърлена ръкавица. ;-)

      Ще изкараме не до краят на годината, а до краят на още много години, мене ако питаш. По мои наблюдения при нас най-тежките месеци сякаш отминаха - продажбите растат - само днес аз лично договорих три продажби.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът
        Малко са им мътни фондовете или продуктът още не е "изчистен"... чудно и какви са тия борсови "примоции"... хм.
        Майко мила, намерил се кой и от къде, алианц да обсъжда , айде изкарайте до края на годината , че тогава , и не бързай да се извиняваш за доходноста, за колко още неща може да ти се наложи преди това.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът
          Хора - ИНГ тоже го закъсали чувам... Правителството им помага...
          Тук ми се струва, че лъжеш.

          Коментар


          • Хора, тук мисля е моментът да се извиня (защото имам доста клиенти от този форум) - във връзка с новината, че ще вдигат данъците на застрахователите и ще намалят признатите разходи за дейност на всички от свободните професии, както и с фактът, че Тиквата и Дянков са обявили истинска война на бизнесът и частният сектор...

            Ако доходността по човекозастраховката Ви, приятели, които ми се доверихте, е по-ниска от очакваното, не ми се сърдете нито на мене, нито на компанията ни, която вероятно ще бъде принудена да удържа по-голям процент от вноските Ви, за да хрантути любимците на Тиквата... а и фондовата ни борса, от която зависи доходността, не виждам как ще дръпне нагоре, докато тия малоумни бандити съсипват България... и разсипват тези, които имат нахалството да РАБОТЯТ наистина...


            С една дума, пиша това, за да Ви се извиня, макар нито аз, нито компанията да сме виновни - защото истинските виновници - двамата горецитирани дебили, няма да ви се извинят !!!!
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Хора - ИНГ тоже го закъсали чувам... Правителството им помага...
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Малко са им мътни фондовете или продуктът още не е "изчистен"... чудно и какви са тия борсови "примоции"... хм.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Направиха ми предложение скоро от Allianz.
                  Застраховката е базирана на индекс DOW Europe.
                  Минимум за участие е 2000?, като закупуваш дялове-1? емисионна стойност.
                  Преди няколко седмици ми предложиха 0.95? цена за дял, някаква "промоция".
                  Най интересното е че най-високата постигната цена за периода (15 години) се "заключва". Или ако през тези 15 години е достигнато ниво от 2?, а в момента на приключване е 0.5?, цената на изплащане ще е 2?.
                  Има още подробности на сайтът им.
                  Ако някой има преки наблюдения, да сподели.
                  Всичко е възможно,само желание да има!
                  Делян Костов ;-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от DIDO-
                    От Allianz индекс макс, интересували ли сте се?
                    Ами не,ако знаееш нещо може да споделиш.

                    Коментар


                    • От Allianz индекс макс, интересували ли сте се?
                      Всичко е възможно,само желание да има!
                      Делян Костов ;-)

                      Коментар


                      • Поздравявам по случай Коледа и новата Десета година всички колеги и клиенти - те и без това повечето ми клиенти пишат и четат туканка - нека новата година ви донесе щастие, просперитет и много сухо в портфейлът !!!! :-)
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • не знам какво правят банките, аз в чуждия бизнес не гледам.
                          за работата- да, да и то твръде много
                          поздрави на деси поизложи се с този коментар, но все пак уважение!
                          застраховането НЕ Е занаят, а ПРОФЕСИЯ!
                          http://www.broko.bg/blog

                          Коментар


                          • Наде, ами чудно защо и в бамката като ти изтече някой депозит, ти искат да им върнеш договорът? Не във всички бамки е така, но в Сибамк напримерно е. И не разбрах - работила ли си за нашата компания?А снимки на г-н Пушнаров може да видиш в Букчето - от дискотеката в Търново, дето забавлявахме в събота вечер - ного приятен човек.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • ооо и данъчния номер е сладка тема
                              кой забрави че вече си имаме търговски регистър, та и законче за него..
                              а за какво им е между другото!? за ДДС-то ))) [/img]
                              застраховането НЕ Е занаят, а ПРОФЕСИЯ!
                              http://www.broko.bg/blog

                              Коментар


                              • ей как не ми праща всеки път мейлчета при отговор, замотвам се с писане (на жалби ) и забравям да проверявам.
                                та поред:
                                ама МНОГО благодаря за специалното отношение, дано гугъла има поне една картинка на мистър Пушнар . това предложение може да се окаже атрактивно

                                между практика и законови изисквания има бая разлика у нас! ама който трябва не чете, пък надзора още не е стигнал до там. но да си поразсъждавам..
                                между общо и живото застраховане има дивна административна разлика. що ли!? ами щото ритейла в общото е предимно на химизирани бланки- един оригинал (това с химикалката) за клиента и неколко копия за останалите. при живота (при повечето, не при всички) договорчетата са си прости- два оригинала!!! по едни за всяка от страните. що да ми изземват моя, нали си имат същия, но и да не забравям ЗЗД който казва некой неща, които не са написани в кодекса.
                                Да се представи договора е едно, да се предаде (сдаде, безвъзвратно) съвсем друго. Но е само представянето не разбирам за какво е!? са си сравняват еднообразните екземпляри !?
                                За пластиката какво друго да кажа. Имам сметка, дали са ми картонче с номера на сметката, ама аз не му викам дебитна карта. И банката не му вика така. Защото тези тарикати от БНБ са написали една наредба 16, според която „картата е електронен платежен инструмент, върху който е изписана информация по електронен начин и се използва многократно за идентификация на оправомошения държател, отдалечен достъп до банковата сметка, и/ или до предварително определен кредитен лимит… както и за извършване на следните операции (изричен списък, като са пропуснали откуп по застраховка живот). Небрежни!
                                а направи тия работи с картончето! Него го дават като аксесоар- няма никаква правна стойност, само за удобство на клиента е. Да не ставам досадна и че към тая наредба има указания как точно изглежда картата, за да и се вика карта (щото иначе щеше да е картонче, листче, нещо си.. )
                                Импе, кажи на твоята мениджърка да се оплаче в БНБ че и правят мръсно. Непременно ще разкажа довечера за тази опция в блога тя само ми даде чудна идея! Пък и провокира лично уважение!
                                О! за декларацията нищо не бях казала, но и при нея има какво да се коментира. Е не е толкова шокиращо като дебитната карта и сдаването на договора, но човек като го мотивират
                                „щетата” ще я подмина … и аз 
                                застраховането НЕ Е занаят, а ПРОФЕСИЯ!
                                http://www.broko.bg/blog

                                Коментар

                                Working...
                                X