IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от xkm Разгледай мнение
    Застраховката Живот не е "моят тип " финансов продукт. Това не ми пречи да намирам хора , които смятат , че би им бил полезен. Включително след като се постарая трезво да им разясня плюсовете и минусите на сделката . Заслепението , че предлагаш най -доброто , самочувствието - че работиш за най - добрата компания както и самовлюбеността могат само да бъдат вредни . Да не говорим какво се получава , когато към гореспоменатите качества се добави хистероидна компонента .
    Не съм казал, че работя в най-добрата компания. За продуктът не го твърдя - просто го знам. Сравнявал съм нашият със сходните продукти на другите компании. Минус ни е само, че нямаме някои от по-второстепенните допълнителни покрития.

    И от моя страна няма никаква истерия Истерясват някои колеги от други компании - но аз ги разбирам.

    Ново хлапе - при нас поне никой не кара служителите насила да се човекозастраховат, но всички го правят - просто защото осъзнават, че продуктът е наистина добър.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от xkm Разгледай мнение
      Нямам застраховка ЖИВОТ . Не смятам и да имам ... Но смятам да продавам и занапред . Успех още веднъж и на продукта и на клиентите, и на агентите ...
      Много интересно коя е тази компания, която те е оставила да продаваш застраховки живот без ти първо да си си направил.
      Политиката им е известна в това отношение.

      Коментар


      • Застраховката Живот не е "моят тип " финансов продукт. Това не ми пречи да намирам хора , които смятат , че би им бил полезен. Включително след като се постарая трезво да им разясня плюсовете и минусите на сделката . Заслепението , че предлагаш най -доброто , самочувствието - че работиш за най - добрата компания както и самовлюбеността могат само да бъдат вредни . Да не говорим какво се получава , когато към гореспоменатите качества се добави известна доза хистерия.
        Last edited by xkm; 22.07.2010, 10:28.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от xkm Разгледай мнение
          Нямам застраховка ЖИВОТ . Не смятам и да имам ... Но смятам да продавам и занапред . Успех още веднъж и на продукта и на клиентите, и на агентите ...
          И с това мислене си човекозастраховател с 8-годишен стаж? Продавал си на хората нещо, в което сам ти не вярваш и сам не го искаш?

          Нямам думи просто.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от divinesweet Разгледай мнение
            уф! айде да не изпадам в подробности как я дадоха тая награда, щото аз за разлика от тебе бях там по това време
            И как я дадоха? Купихме ли си я?
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
              Деси, играя и на късо / в момента имам къса позиция на американския пазар/, и с различни инструменти; и с по-къс, спекулативен хоризонт, и с по-дълъг- инвестиционен, а представи си за ужас- имам и една малка животозастраховка.
              Импе, за човек, който е и на нашия и на межд. пазари-къде му е проблема в бързината на прехвърляне на активи.
              Разговора започна от застраховката Живот като инвестиция. Тя застраховката е само защита, а инвестиционния елемент си го ползвайте при презентациите.
              Браво на теб - приеми моите искрени поздрави.Живей спокойно и се наслаждавай на живота, защото рано или късно всички отиваме на едното място- без злобата, алчността, имотите и кинтите.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от RAFAL Разгледай мнение
                .... Тя застраховката е само защита, а инвестиционния елемент си го ползвайте при презентациите.
                подбора на думи доста ти се отдава!
                застраховането НЕ Е занаят, а ПРОФЕСИЯ!
                http://www.broko.bg/blog

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Хубаво, хубаво... Когато преди три години взехме наградата за финансов продукт на годината, къде е била компанията, за която работиш - в годишен отпуск ли?

                  И аз ти желая успех и дълголетие и ного продажби и да си направиш осем човекозастраховки за тебе си.
                  уф! айде да не изпадам в подробности как я дадоха тая награда, щото аз за разлика от тебе бях там по това време
                  застраховането НЕ Е занаят, а ПРОФЕСИЯ!
                  http://www.broko.bg/blog

                  Коментар


                  • Нямам застраховка ЖИВОТ . Не смятам и да имам ... Но смятам да продавам и занапред . Успех още веднъж и на продукта и на клиентите, и на агентите ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от xkm Разгледай мнение
                      Най - вероятно познавам продуктите свързани с инвестиционни фондове преди ти още да си започнал изобщо да се занимаваш със застраховане .
                      Желая успех на младата компания и на агресивните и агенти .
                      Хубаво, хубаво... Когато преди три години взехме наградата за финансов продукт на годината, къде е била компанията, за която работиш - в годишен отпуск ли?

                      И аз ти желая успех и дълголетие и ного продажби и да си направиш осем човекозастраховки за тебе си.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Най - вероятно познавам продуктите свързани с инвестиционни фондове преди ти още да си започнал изобщо да се занимаваш със застраховане .
                        Желая успех на младата компания и на агресивните и агенти .

                        Коментар


                        • В браншът си от 8 години? Е, това обяснява всичко идеално - ти дотолкова си закостенял в един отживял времето си продукт, че просто не можеш да си представиш нещо друго... като дядото от село, дето цял живот - со каручката и го е шубе да качи на автомобил.
                          Апропо - дори официални институции в Германия напримерно съветват хората вече да не си поръчват традиционният човекозастрахователен продукт, а да избират инвестиционният.

                          И аз винаги казвам истината на хората - първо защото съм човек с морал, второ - защото истината ми е изгодна. И успявам, да... защо мислиш, че истината не казвам?

                          Алф - и това е вариант - но колко хора умеят да инвестират по-успешно от професионалистите? Тука мнозина се помислиха за голямата работа Шеста-Седма година, ама после уловиха за своите палци и поеха самолетът в хангарът.... а загубите на нашите фондове, дори на високорисковият по време на кризата, бяха ного по-ниски от сривът на Софикс например.
                          А и щом си покриваш рискът с човекозастраховка, защо да нямаш доходност, която да ти избие рисковото покритие?

                          Рафал - ако над 50% годишен ръст от подобна инвестиция (за последните 12 месеца) за теб е малко, то моите поздравления !!!
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Императорът каза :

                            "Ти явно не разбираш смисълът на тази услуга. Първо - имаш ли достъп до пазарите в Далечният Изток, Латинска Америка и т.н. Познаваш ли ги и имаш опитът ли на нашите експерти? Второ - дори и да е да - ако нещо стане с тебе - да пукнеш или да останеш без рачички, с колко сухо ще разполагаш? - с колкото си инвестирал и евентуално ако имаш доходност... докато човекозастрахователят ти предлага обезщетение - десетки или стотици пъти по-голямо от това, което си снесъл до моментът.... защото това е не чиста инвестици, не само инвестиция - а ЗАСТРАХОВАТЕЛНА ЗАЩИТА. "



                            Императоре , занимавам се с животозастраховане от 8 години . Една част от парите ми на борсата са пари от комисионни . Най - важното нещо , което съм разбрал за този период е , че на клиента трябва да се казва ИСТИНАТА . Запомни го и ще успяваш !
                            Last edited by xkm; 21.07.2010, 17:58.

                            Коментар


                            • Рискова з-ка живот и другите пари си ги инвестирате където искате.
                              Това е най- добрия начин да имаш защита и инвестиции.
                              Всичко останало е една голяма измислица

                              Коментар


                              • Значиии, животозастраховането не ти е основния приоритет за инвестиране- ето изброяваш и други инструменти. Последно казвам, защото сесията започна, застраховката дава защита за непредвидени случаи, а инвестициите са резултат от други инструменти. Резултатите от инвестиции в животозастрахователен продукт са толкова малки и толкова изнесени напред във времето, че.... оставям ги за Вас.
                                Успехи.

                                Коментар

                                Working...
                                X