IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Сравнението коя компания колко дава след 2-ра,трета и т.н. години ми се струва некоректно.
    Все едно да имаш британски и таджикистански държавни облигации.Вторите ще ти носят сигурно мнооооого повече от първите,но би ли ги купил?
    Last edited by Jekov; 26.07.2010, 16:32.

    Коментар


    • Спейсов - така е - всеки трябва да внимава що подписва.
      Не позволявам на никой клиент да подпише полицата, преди да съм му дал Общите условия и да съм го запознал подробно с тях, за да не се гледаме после накриво и да се обвиняваме взаимно в непочтеност. Как иначе?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Да бе... човекозастраховането е пирамида и то каква... съществува от над сто години, хем в държавите с най-строги закони, и никой не взема никакви мерки и хората все си им се връзват и то масово - затова в развитите страни човек без поне една човекозастраховка почти няма...

        А за последната ти реплика - бих искал да те запитам - ти какво бачкаш и без заплата ли се трудиш - ей-така за чест и слава? Каквото и да е то - кой ти плаща заплатата, ако не клиентът?Цял ден си се смея сам,та да попитам да не съм се поубрънкал.Абе императоре ти не беше ли тоя дето преди 2-3 години се изживяваше като най великия инвеститор,а то ко стана станахме наемници на пиклива заплата и някое пикливо процентче като в 99% от случите когато досаждаш на хората накрая чуваш за майка си.


        Абе в тоя форум някои пишат колкото да не заспят...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Спейсов - ако не са ти предлагали нещо читаво или ако не са могли да ти обяснят нещата като хората, най-малко аз съм виновен.

          Познавам хора от твоя тип - нищо на светът не може да ги убеди, защото те се доверяват само на директното притежание, нямат вяра на нищо и на никого, но за смях, точно такива хора често са най-прецакани. Обяснявам какво имам напредвид - ужасно много хора не искаха години наред да чуят за Фондова борса, защото вярваха само на сухото в ръчичката или в бамчицата, но все пак се хвърлиха с тимбериците напред - когато всички около тях ноооого печелеха - Шеста-Седма година... и изгоряха като хъхряк в трафопост.

          Иначе нормално е, че хората искат да печелят от дейността си, стига това да става по правилата, няма лошо. При нас е регламентирано - колко ти е удръжката за риск, колко - за управление и т.н.

          Инвестиция в човекозастраховка - сигурна - защото се набляга на много висока диверсификация, поне при нас - това ни понамалява печалбите, но ние и клиентите спим по-спокойно - а и при дългосрочен продукт високите печалби не са най-важното.

          Ако ти инвестираш самостоятелно, какво те кара да вярваш, че си по-добър от нашите професионалисти, ърм? Въобще какво те измъчва по отношение на тази услуга?


          И, както рече Деси - жив и здрав и дано никога злочесто не съжаляваш, че пренебрегнал и подиграл човекозастрахователите, пожелали да ти услужат.
          Първо, никой не съм подиграл, а изказвам съмненията си които са резултат от личен опит с цел хората да внимават какво подписват, особено да внимават ако им го предлагат като бонус пакет и да си искат договорите и да си ги прочетат внимателно, а не да си мислят принципно, че имат застраховка.
          Аз лично когато ми говорят за професионализъм и диверсификация ставам мнооого внимателен. И в тази връзка би ли ми потвърдил, че професиналистите от ваште фондове закриха позициите си на пика на SOFIX например,защото ако е така доходноста щеше да е друга. Не съм против животозастраховането а на някой аспекти от представянето им и използването им, но всеки сам си решава.Въпросът е да прецени времево нещата и да го счита като застраховка предимно ако се случи нещо лошо в близък план, другото са алабализми.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
            Бъди жив и здрав и никога не ползвай услугите на застрахователите.
            Благодаря, подобно и много клиенти!

            Коментар


            • Спейсов - ако не са ти предлагали нещо читаво или ако не са могли да ти обяснят нещата като хората, най-малко аз съм виновен.

              Познавам хора от твоя тип - нищо на светът не може да ги убеди, защото те се доверяват само на директното притежание, нямат вяра на нищо и на никого, но за смях, точно такива хора често са най-прецакани. Обяснявам какво имам напредвид - ужасно много хора не искаха години наред да чуят за Фондова борса, защото вярваха само на сухото в ръчичката или в бамчицата, но все пак се хвърлиха с тимбериците напред - когато всички около тях ноооого печелеха - Шеста-Седма година... и изгоряха като хъхряк в трафопост.

              Иначе нормално е, че хората искат да печелят от дейността си, стига това да става по правилата, няма лошо. При нас е регламентирано - колко ти е удръжката за риск, колко - за управление и т.н.

              Инвестиция в човекозастраховка - сигурна - защото се набляга на много висока диверсификация, поне при нас - това ни понамалява печалбите, но ние и клиентите спим по-спокойно - а и при дългосрочен продукт високите печалби не са най-важното.

              Ако ти инвестираш самостоятелно, какво те кара да вярваш, че си по-добър от нашите професионалисти, ърм? Въобще какво те измъчва по отношение на тази услуга?


              И, както рече Деси - жив и здрав и дано никога злочесто не съжаляваш, че пренебрегнал и подиграл човекозастрахователите, пожелали да ти услужат.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от space-man Разгледай мнение
                Това несъмнено ще е най дълго съществуващата пирамида поради социалният ефект който има и възможностите на щатите например да печатат пари.
                Само бих искал да те попитам какво щеше да стане със застраховките на "бургерите"ако не им бяха налели пари в
                стожера на животозастраховането и каква беше първата работа на мениджмънта- ПРЕМИИ !!!!!
                А за сто годишната история в развитите държави не ми говори с оглед на случващото се по света в резултат на големия професионализъм на куп финансови гении и супер професионалисти. Понеже работя за мултинационална компания и съм напълно наясно с ценностната система на служителите която започва със заплатата и свършва с премиите, методите на таргетиране на клиентите трябва да ти кажа,че тази криза е една естествена закономерност.
                Няколко пъти са ме атакували с такива застраховки и никой не е могъл да ме убеди,че това е една добра инвестиция за мен, да не говоря за познанията за продукта на някой от хората които ми го предлагаха.
                Клиентите ви много рядко вникват в накой аспекти на договорите които биха обезмислили застраховката, но това едруга тема.
                Между другото мисля, че си правиш безплатна реклама и си търсиш клиенти.
                Успех!
                Бъди жив и здрав и никога не ползвай услугите на застрахователите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  Да бе... човекозастраховането е пирамида и то каква... съществува от над сто години, хем в държавите с най-строги закони, и никой не взема никакви мерки и хората все си им се връзват и то масово - затова в развитите страни човек без поне една човекозастраховка почти няма...

                  А за последната ти реплика - бих искал да те запитам - ти какво бачкаш и без заплата ли се трудиш - ей-така за чест и слава? Каквото и да е то - кой ти плаща заплатата, ако не клиентът?


                  Абе в тоя форум някои пишат колкото да не заспят...
                  Това несъмнено ще е най дълго съществуващата пирамида поради социалният ефект който има и възможностите на щатите например да печатат пари.
                  Само бих искал да те попитам какво щеше да стане със застраховките на "бургерите"ако не им бяха налели пари в
                  стожера на животозастраховането и каква беше първата работа на мениджмънта- ПРЕМИИ !!!!!
                  А за сто годишната история в развитите държави не ми говори с оглед на случващото се по света в резултат на големия професионализъм на куп финансови гении и супер професионалисти. Понеже работя за мултинационална компания и съм напълно наясно с ценностната система на служителите която започва със заплатата и свършва с премиите, методите на таргетиране на клиентите трябва да ти кажа,че тази криза е една естествена закономерност.
                  Няколко пъти са ме атакували с такива застраховки и никой не е могъл да ме убеди,че това е една добра инвестиция за мен, да не говоря за познанията за продукта на някой от хората които ми го предлагаха.
                  Клиентите ви много рядко вникват в накой аспекти на договорите които биха обезмислили застраховката, но това едруга тема.
                  Между другото мисля, че си правиш безплатна реклама и си търсиш клиенти.
                  Успех!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от space-man Разгледай мнение
                    Както при всяка пирамида, въпросът е да си сред първите които ще се облажат. От позицията на застрахован не ти го пожелавам.
                    Иначе от паричките ти,бонус за служителя който те е застраховал, премия за мениджмънта на три месеца плюс годишна такава и така докато може.
                    Да бе... човекозастраховането е пирамида и то каква... съществува от над сто години, хем в държавите с най-строги закони, и никой не взема никакви мерки и хората все си им се връзват и то масово - затова в развитите страни човек без поне една човекозастраховка почти няма...

                    А за последната ти реплика - бих искал да те запитам - ти какво бачкаш и без заплата ли се трудиш - ей-така за чест и слава? Каквото и да е то - кой ти плаща заплатата, ако не клиентът?


                    Абе в тоя форум някои пишат колкото да не заспят...
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Както при всяка пирамида, въпросът е да си сред първите които ще се облажат. От позицията на застрахован не ти го пожелавам.
                      Иначе от паричките ти,бонус за служителя който те е застраховал, премия за мениджмънта на три месеца плюс годишна такава и така докато може.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от hohohoo Разгледай мнение
                        при времеви диапазон 20-30 годин за човекозастраховка (инвестиционна), еле пък с рента а не с изтупване накуп на парата при доживяване главното е КОМПАНИЯТА ДА Я ИМА в един бъдещ период, а не дали дава 2% повече на година средно (евентуално). та в тоа аспект компания на десетина години трудно би ме привлякла, поправете ме ако греша де....
                        Грешиш.
                        При доживяване или предсрочно прекратяване - сухото накуп. 2% на година (средно) - в някой друг живот и в друга компания - например в ИНГ преди 100 години.

                        Дори и да я няма компанията след 28 години - портфолиото и ще бъде изкупено - това са готови клиенти, които всеки ще иска да привлече, който не го кефи - ще се откаже по-рано.
                        А за недоверието поради младостта и непрочутостта - има и такива хора - които предпочитат да си купят най-кирливият модел Нокиа, заради името, вместо два пъти по-евтина и качествена моба с друго заглавие. Но има и хора, които ги вълнува КАКВО получават, а не как се казва и под каква марка се предлага.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от xkm Разгледай мнение
                          НЕ ! Не са се опитвали .
                          Така си и знаех - кажи им.

                          И мен не са ме насилвали, но пак имам две човекозастраховки.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • НЕ ! Не са се опитвали .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Не съм казал, че работя в най-добрата компания. За продуктът не го твърдя - просто го знам. Сравнявал съм нашият със сходните продукти на другите компании. Минус ни е само, че нямаме някои от по-второстепенните допълнителни покрития.

                              И от моя страна няма никаква истерия Истерясват някои колеги от други компании - но аз ги разбирам.

                              Ново хлапе - при нас поне никой не кара служителите насила да се човекозастраховат, но всички го правят - просто защото осъзнават, че продуктът е наистина добър.
                              при времеви диапазон 20-30 годин за човекозастраховка (инвестиционна), еле пък с рента а не с изтупване накуп на парата при доживяване главното е КОМПАНИЯТА ДА Я ИМА в един бъдещ период, а не дали дава 2% повече на година средно (евентуално). та в тоа аспект компания на десетина години трудно би ме привлякла, поправете ме ако греша де....

                              Коментар


                              • ХКМ - я кажи - там дето работиш - опитвали ли са те да те принудят да се човекозастраховаш, че ми стана интересно? Сигурно не...
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X