IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Злополука е ако те сгази стадо слони в Танзания (докато обикаляш да дириш танзанитено находище), злополука е дори ако те застрелят банда извънземни в югозападен Тибет.

    А 30-те дни са си 30 дни - Маранди рече.

    И кой застраховател променя кои условия когато прецени?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
      Здравей, дори и да си получиш полицата имаш 30 дневен срок, да я подпишеш, и ако не я подпишеш и се откажеш ти връщат внесената сума.
      Деси, аз сключих застраховка "Живот" с добавени клаузи за медицински разходи, защото просто няма по-добра, така че е безсмислено да е отказвам. Това за 30-те дена го има в повечето бели държави, но тук е малко по-трудемко, особено преди да влезем в ЕС. За сметка на това в общите условия има точка, че застрахователя може да променя условията когато прецени.
      Между другото ако си навътре в нещата, би ли ми казала ако в Танзания ме сгази стадо слонове ще се смята ли за злополука?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Е, нЕма толкова тъпо парче - хихи

        Навило си е на пръста да храчи и си храчи.

        Таранколуу .... значи, викаш първо ти дават полицата, опират ти пищов да подписваш и едва послееее .... общите условия, така ли? След колко време ти дават общите условия към полицата да знам? След 5-6, след 200 години?

        Предполагам, че "договора" в това дет' съм го болднал имаш предвид предложението или заявлението към компания Х? Мъ трудно ти следя гениалните мисли

        П.П. Очаквам с нетърпение следващия "бисер" от Вяско "застрахователя" - хихи
        Абе умник, веднага ще ти го хвърля, макар че е безсмислено. Разбрахме че си изключително "ентелигентен", ама с какво право даваш определения за хора, които са много над теб във всяко отношение не мога да вдяна. Да ти обясня само, че като сключвах застраховка си бях съвсем няасно къде се набутвам, но поне не е излишна...почнах да ти цитирам йезуитски клаузи от полицата, ама верно смисъл.
        Просто човека си интересуваше от "изгодна" застраховка и форума е затова да има всякакви мнения, но твоето е достатъчно в случая.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
          добре де малък да съм, а нали се сещаш че и малкия тиган има голяма дръжка
          Ся самолетите ли да мерим си?
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
            Здравей, дори и да си получиш полицата имаш 30 дневен срок, да я подпишеш, и ако не я подпишеш и се откажеш ти връщат внесената сума.
            Деска,

            може кат' си получи полицата директно да напише на един бял лист А4 "Не съм съгласен с общите условия, възстановете ми стинките и готово." Нема за какво да чака.

            На Вяско идеята е съвсем друга, навил си е на пръста, че най-големите измамници са застрахователите и си търси съмишленици ( демек кой ще му се върже на пачия акъл ).

            П.П. Отделно по-рано се праскаше, че бил гурбетчия и редовно излизал в чужбинатЪ и бил обиколил свИтЪ.

            Днес пише, че нямало медицински застраховки в БГ-то и то категорично?!?!? За мен т'ва значи, че тоя клоун не е излизал от БГ въобще

            Пропускам факта, че не прави и грам разлика между живото и общо застраховане, но си мели "на висок глас" неговото.
            Last edited by marandi; 02.12.2010, 15:47.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
              Жалко, разчитам основно на примери. Иначе благодаря за линка, но все пак има предимно рекламен характер. Чак като си получиш полицата след подписване на договора получаваш пълните условия и разбираш кога НЕ се изплащат обезщетения
              Здравей, дори и да си получиш полицата имаш 30 дневен срок, да я подпишеш, и ако не я подпишеш и се откажеш ти връщат внесената сума.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                ти първо не познаваш продукта, второ, много си малък за да критикуваш мен, Императорът като инвеститор - аз съм легенда бе

                Ще ти пратя щурмоваците да те очешат, тъй да знаеш.
                добре де малък да съм, а нали се сещаш че и малкия тиган има голяма дръжка

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                  Жалко, разчитам основно на примери. Иначе благодаря за линка, но все пак има предимно рекламен характер. Чак като си получиш полицата след подписване на договора получаваш пълните условия и разбираш кога НЕ се изплащат обезщетения
                  Е, нЕма толкова тъпо парче - хихи

                  Навило си е на пръста да храчи и си храчи.

                  Таранколуу .... значи, викаш първо ти дават полицата, опират ти пищов да подписваш и едва послееее .... общите условия, така ли? След колко време ти дават общите условия към полицата да знам? След 5-6, след 200 години?

                  Предполагам, че "договора" в това дет' съм го болднал имаш предвид предложението или заявлението към компания Х? Мъ трудно ти следя гениалните мисли

                  П.П. Очаквам с нетърпение следващия "бисер" от Вяско "застрахователя" - хихи
                  Last edited by marandi; 02.12.2010, 15:26.

                  Коментар


                  • http://www.vbox7.com/play:36a2dd3f

                    Малко да повишим настроението...
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                      тук не ти е литературен форум, а твоя т.нар. "продукт" и той като тебе за нищо не става ТОЖЕ, като те знаем какъв инвеститор си
                      ти първо не познаваш продукта, второ, много си малък за да критикуваш мен, Императорът като инвеститор - аз съм легенда бе

                      Ще ти пратя щурмоваците да те очешат, тъй да знаеш.
                      Last edited by X_Y; 02.12.2010, 14:38.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        нали се сещаш, че никой няма да те вземе насериозно, поне докато не се научиш да пишеш грамотно.

                        Досега съм чул много обвинения в мошеничество (най-много към Алианц), но обикновено се оказва, че пишман-клиентите са тия, които са се опитали да измамят човекозастрахователя.
                        тук не ти е литературен форум, а твоя т.нар. "продукт" и той като тебе за нищо не става ТОЖЕ, като те знаем какъв инвеститор си
                        Last edited by X_Y; 02.12.2010, 14:38.

                        Коментар


                        • Така или иначе ние сме много по-почтени от държавата, който иска, нека опита да ме опровергае.

                          Мисля всички сте наясно, че колкото и осигуровки да плащате, правителството пак ще ви прецака - и ако се разболеете, и особено ако остареете. То се видя.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                            Дааа писах и доста други неща и давах примери от практиката- но ми наложиха цензура.
                            Жалко, разчитам основно на примери. Иначе благодаря за линка, но все пак има предимно рекламен характер. Чак като си получиш полицата след подписване на договора получаваш пълните условия и разбираш кога НЕ се изплащат обезщетения

                            Коментар


                            • нали се сещаш, че никой няма да те вземе насериозно, поне докато не се научиш да пишеш грамотно.

                              Досега съм чул много обвинения в мошеничество (най-много към Алианц), но обикновено се оказва, че пишман-клиентите са тия, които са се опитали да измамят човекозастрахователя.
                              Last edited by X_Y; 02.12.2010, 14:38.
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • изгодни няма, всички са мошинници, а най-големи са уникалните буклуци

                                Коментар

                                Working...
                                X