IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Веско - защото си си избрал куц продукт на куца компания - не зная я коя е? И не е нужно да пукнеш, за да прибереш сухото - напротив - и за двете страни (човекозастраховател и клиент) е изгодно застрахованият да е жив и здрав до краят на договорът.
    Рапанов - това е предмет за доста по-сериозен разговор - плюсовете са много
    Last edited by Императорът; 02.12.2010, 17:52.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Rapana Разгледай мнение
      Аз съм малко суеверен и така и не си направих застраховка живот... Иначе имах колеги навремето в Банката дето чинно си внасяха всеки месец - единия беше в AIG (сега има друго име) другият мисля че в Граве........... А може ли Маранди и Императорът (като по запознати) много накратко да ни поясните предимставата и недостатъците (до колкото прецениете) продукта наречен Застраховка живот.... Ще ми е интересно защото застраховането (и осбенно тези Мерцедес на застраховките) си остава тъмна Индия за мен....
      Ъмм ... имаше една друга темица за застраховка животец из форума и там долу-горе основните ползи бяха разчепкани подробно. Потърси я и я прегледай, жалко че не помня точното име на темата.

      Поздрави!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
        Кат си бил прав да съм спорил с тибя? Нямам никаква застраховка. Това е един "продукт" за булгаристанци, демек ти внеси 10 бона, пък ний шти ги върнем ако умреш , ама първо си удържаме за труда и нервите.
        Справка: т.9 Плащанията по-всички рискове, не могат да надвишават застрахователната сума по условията.
        Страх ма е да си помисля ако исках да се застаховам за мильон, трябваше да внасям по 50 хилки на година. добре, че не се надценявам кат някои съфорумци
        Бря, пусни общите условия кат' скриеш името на компанията, макар че не виждам какво има за криене и да се говори конкретно.

        Така с "кълване" оттук-оттам и мяткане на стрелички нищо нЕма да ти коментирам.

        П.П. Може да ми пуснеш клаузата точно в частта за медицинските разноски и държа да видя, че се покриват не само в БГ-стан, а и в чужбина. Щот' обикновено са по фактури до определен лимит, а НЗОК няма споразумения със здравните каси в цял свят, та да им важат чуждите фактури. За медицинските разноски говоря, дано това знаеш поне какво е, а не за трайна инвалидност злоп., временна загуба на трудоспособност злоп. или разходи за репатриране и погребени, дневни пари за болничен престой и т.н.

        Та, пусни ми точно тази клауза да я видя к'о пише за нея, че ми стана интересно

        Коментар


        • Аз съм малко суеверен и така и не си направих застраховка живот... Иначе имах колеги навремето в Банката дето чинно си внасяха всеки месец - единия беше в AIG (сега има друго име) другият мисля че в Граве........... А може ли Маранди и Императорът (като по запознати) много накратко да ни поясните предимставата и недостатъците (до колкото прецениете) продукта наречен Застраховка живот.... Ще ми е интересно защото застраховането (и осбенно тези Мерцедес на застраховките) си остава тъмна Индия за мен....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
            Вяско,

            нема ми се сърдиш, братле, ама нЕмаш ник'ва застраховка живот. Поне спри да лъжеш кат' дърта циганка, че само оспами 'убавата темица на 'орицата с измислиците си
            Кат си бил прав да съм спорил с тибя? Нямам никаква застраховка. Това е един "продукт" за булгаристанци, демек ти внеси 10 бона, пък ний шти ги върнем ако умреш , ама първо си удържаме за труда и нервите.
            Справка: т.9 Плащанията по-всички рискове, не могат да надвишават застрахователната сума по условията.
            Страх ма е да си помисля ако исках да се застаховам за мильон, трябваше да внасям по 50 хилки на година. добре, че не се надценявам кат някои съфорумци

            Коментар


            • Мале-мале - при нас не съм видял такава клауза.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Злополука е ако те сгази стадо слони в Танзания (докато обикаляш да дириш танзанитено находище), злополука е дори ако те застрелят банда извънземни в югозападен Тибет.

                А 30-те дни са си 30 дни - Маранди рече.

                И кой застраховател променя кои условия когато прецени?
                Това като как да го разбирам?

                Коментар


                • Spoko и аз познавам хорица сключили си полици, а си мислят, че имат "бамков" депозит.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                    Деси, аз сключих застраховка "Живот" с добавени клаузи за медицински разходи, защото просто няма по-добра, така че е безсмислено да е отказвам. Това за 30-те дена го има в повечето бели държави, но тук е малко по-трудемко, особено преди да влезем в ЕС. За сметка на това в общите условия има точка, че застрахователя може да променя условията когато прецени.
                    Между другото ако си навътре в нещата, би ли ми казала ако в Танзания ме сгази стадо слонове ще се смята ли за злополука?
                    Вяско,

                    нема ми се сърдиш, братле, ама нЕмаш ник'ва застраховка живот. Поне спри да лъжеш кат' дърта циганка, че само оспами 'убавата темица на 'орицата с измислиците си

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение

                      И кой застраховател променя кои условия когато прецени?
                      Импчи,

                      аз ти казвам, че тук се събра мат'риал за още една тема "Бисери и вицове".

                      Такива най-мноу ги тача. Тъкмо си помислиш, че вече е невъзможно да чуеш по-голяма простотия и ти се сервира нова, още по-пикантна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                        Мислиш ли , че знае какво е
                        Ще пита Гугълов.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          ...гепи 5-6 по-сосни танзанита като ще ходиш в Танзания - ще ти ги купим - мани ги тия слони
                          Мислиш ли , че знае какво е

                          Коментар


                          • Дайте да Ви дам еди пример:
                            Младеж си троши много често по нещо, и вместо да си каже - Дай да си направя една полица -поне да ми плащат по-някой лев, докато съм си в къщи-Парадокс
                            Баба му на 78г. , бачкаща на 4-5 места, идва при мен и ми вика: Деси дай да му направя на моя внук полица, белким спре да се троши
                            Направи му и хем му се инвестират- хем спря да се троши.
                            Какво ще кажете, а ?.

                            Коментар


                            • ...гепи 5-6 по-сосни танзанита като ще ходиш в Танзания - ще ти ги купим - мани ги тия слони
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                                Деси, аз сключих застраховка "Живот" с добавени клаузи за медицински разходи, защото просто няма по-добра, така че е безсмислено да е отказвам. Това за 30-те дена го има в повечето бели държави, но тук е малко по-трудемко, особено преди да влезем в ЕС. За сметка на това в общите условия има точка, че застрахователя може да променя условията когато прецени.
                                Между другото ако си навътре в нещата, би ли ми казала ако в Танзания ме сгази стадо слонове ще се смята ли за злополука?
                                Първо да ти кажа, че това не е рискова държава, но е хубаво да предупредиш застрахователя си преди да тръгнеш на разходка. А относно слоновете, мисля че има
                                инструкция от водач, как да се държиш по време на сафари.
                                И ако е станало случайно, без някакво предизвикване от твоя страна, се счита за Злополука.Няма никакъв проблем със пътуването ти в чужбина, затраховката покрива цял свят, 24 часа, 365 дни в годината.

                                Коментар

                                Working...
                                X