IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.kd-group.bg/index.php?t=slo
    За тази година излезнахме на + и тренда ще се запази.

    Коментар


    • По продажби на инвестиционни човекозастраховки сме на трето място - след ДЗИ и Алианц, които имат огромна мрежа от офиси, Алианц - и бамка, да не говорим, че са прочути - в малките населени места хората не са чували други освен ДЗИ.

      Ако те имаха 7-8 кантори като нас, колко продажби щяха да имат?

      И аз не ща да се заяждам, ама искаш ли да сравним нашият продукт с твоят? Предлагам го съвсем спокойно, макар и да не знам ти коя компания представляваш и без особено да ме интересува, защото зная какво говоря - сравнявал съм нашият продукт с този на конкурентите ни.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Императорът

        Няма да споря за "най-добрия продукт", макар че имам друг мнение , което ще се въздържа да изкажа
        без да се заяждам - ако е толкова добър, що ви е такъв пазарния дял?

        Коментар


        • Поискай си и ще ти се дадат офертички с общи условия.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
            Драги колега - "копам" в КД по една много проста причина - защото тази компания предлага НАЙ-ДОБРИЯТ ПРОДУКТ.

            Не си прави трудът да ми правиш нелошо предложение - правили са опити да ме привлекат от Алианц, АИГ, ИНГ и Уника и съм отказвал, макар да са ми предлагали пост, идентичен на моят - но аз, щом съм в този бизнес, държа да предлагам на клиентите най-доброто на пазарът, дори и от по-малко прочута компания.
            И аз мога да ти отправя нелошо предложение - адекватно на твоето - да се присъединиш към моята банда.
            Няма на сайта калкулатор, няма и тарифи, т.е. иска ми се да вярвам че сте най-добрите но няма как да се уверя, нито мога да сравня вашите условия с тези на други компании. Ако имаше поне тарифи, може да се изчисли.
            Но няма.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от alexjr Разгледай мнение
              Давате БАЗОВИТЕ общи условия и вие (доколкото съм те чел копаш в КД, ама ти се чудя що де))))
              Общите условия по класическите застраховки се индивидуализират в зависимост от заявлението, което попълва клиента, поне така се прави в белите компании))))

              п.с. Мога да ти направя нелошо предложение, ако решиш да смениш компанията))))
              Драги колега - "копам" в КД по една много проста причина - защото тази компания предлага НАЙ-ДОБРИЯТ ПРОДУКТ.

              Не си прави трудът да ми правиш нелошо предложение - правили са опити да ме привлекат от Алианц, АИГ, ИНГ и Уника и съм отказвал, макар да са ми предлагали пост, идентичен на моят - но аз, щом съм в този бизнес, държа да предлагам на клиентите най-доброто на пазарът, дори и от по-малко прочута компания.
              И аз мога да ти отправя нелошо предложение - адекватно на твоето - да се присъединиш към моята банда.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Дааа, ама не- по добре си прави редовно профилактични прегледи, включително изследвания и си ги плащай, за да не чакаш да си губиш времето за направления.

                Коментар


                • тука трябва друго

                  Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                  Ми аз мисля бях предлно ясен. Търся здравна ...... като искаш го кръщавай, която ми осигурява медицински услуги както ГОССТРАХ в Поликлиника ЦК. И първо кажи с коя болница във Варна имате договор.
                  Само да питам, ти като си грамотен и отбираш от всичко, кажи и що климатика ми духа само студено, пък на лаптопа екрана е тъмен и съм включил външен монитор
                  Това на ЦК си е здравно осигуряване. Влез в сайта на Дженерали, кликаш на линка за здравното, не може някъде да няма телефон - звънкаш и си поръчваш консултант. Подозирам, че ще те посети на място и ще ти обясни даже. Честно нямам инфо, защото на мен ми я правят служебно и не съм се интересувал, защото още не съм я ползвал (да чукна на дърво)
                  За климатика - пак така, звъниш на специалист - да те светне, а за лаптопа, пускай запитване на лаптоп.бг, май имаха секция с въпроси и отговори)))

                  Смешничко ми е. Ндам))) Другата седмица ще се командировам до Варна, да ме чакаш с шише уиски на Слънчево, за съветите де)))

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Веско Разгледай мнение
                    Ми аз мисля бях предлно ясен. Търся здравна ...... като искаш го кръщавай, която ми осигурява медицински услуги както ГОССТРАХ в Поликлиника ЦК. И първо кажи с коя болница във Варна имате договор.
                    Само да питам, ти като си грамотен и отбираш от всичко, кажи и що климатика ми духа само студено, пък на лаптопа екрана е тъмен и съм включил външен монитор
                    За сега само се предлага главно на корпоративни клиенти- ще трябва да почакаш
                    да стартира истинската здравна реформа, както и нормативно да бъде подсигурена.

                    Коментар


                    • Всеки който подписва даден документ е задължително да се запознае с написаното в него, дори и отдолу с много дребен шрифт.

                      Коментар


                      • Не знанието на закона- не те оневинява.
                        Всеи клиент е в правото си преди да сключи договор да поиска общи условия.

                        Коментар


                        • Имаме случай дори на писмено тълкуване, на неясни за клиента точки по общите условия, преди още дори да е попълнено предложение за застраховане.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pippluspip Разгледай мнение
                            Простичко и добре обяснено!

                            Тези дни се питам обаче следното: каква е причината на хората да не им е ясно застраховането въобще? Просто няма никаква прозрачност на застрахователния пазар за обикновените клиенти и хора. Дори когато се сключва ГО, общи условия по застраховката няма! Конкретно имам предвид, че клиента няма как да се запознае предварително с тях! Да не говорим за общи условия по застаховка живот или която и да било застраховка. Това е така, защото нормативно не е уредено.

                            Със сигурност застрахователната култура на българина щеше да бъде много по-висока, ако има директен достъп до условията по застраховките, ако има прозрачност, ако има информираност и т.н.

                            Причините обаче поради които това не се прави и няма да стане скоро вероятно, са добре известни.


                            Застрах. дружества също така не желаят тази информация да е достъпна дори за агентите им. Няма агент, които да има на разположение общи условия по всички предлагани продукти на компанията и съответните тарифи. Това също е разбираемо защо е така


                            За сравнение при всеки един ИП цялата цялата необходима информация е достъпна и може да бъде намерена бързо и лесно в сайта им. При банките също са публично достъпни на сайтовете им общите условия, тарифи, лихвената методология и т.н. При застрахователните дружества обаче - пълно информационно затъмнение
                            Тук не си прав- общите условия са винаги на разположение и дори се дават на кандидат застраховащите се преди да попълнят заявление за застраховка.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от alexjr Разгледай мнение
                              Иначе така да се пише лекинко неграмотно е смешно, ндам))))
                              Ми аз мисля бях предлно ясен. Търся здравна ...... като искаш го кръщавай, която ми осигурява медицински услуги както ГОССТРАХ в Поликлиника ЦК. И първо кажи с коя болница във Варна имате договор.
                              Само да питам, ти като си грамотен и отбираш от всичко, кажи и що климатика ми духа само студено, пък на лаптопа екрана е тъмен и съм включил външен монитор

                              Коментар


                              • Императорът

                                Давате БАЗОВИТЕ общи условия и вие (доколкото съм те чел копаш в КД, ама ти се чудя що де))))
                                Общите условия по класическите застраховки се индивидуализират в зависимост от заявлението, което попълва клиента, поне така се прави в белите компании))))

                                п.с. Мога да ти направя нелошо предложение, ако решиш да смениш компанията))))

                                Коментар

                                Working...
                                X