IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
    А не е ли смешно, последният борсов обзор да е от 2008, или пък този парцалив вестник в сайта на НАЙ-ВЕЛИКИТЕ???
    Извинявай много, но на мен само никът ми е такъв. И какви са тези световни фондове дето ги имате??? Светът за Вас Русия и Балканите ли е???
    Нещо се бъркаш- виж къде се правят инвестициите- има Индия, Китай, Япония, САЩ, Бразилия, Турция и Европа.
    Дори и КД Акции инвестират в някои от тях.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
      това за хвалба ли е, цели 1,8% годишна доходност и то при лидера , а я кажи кво става при лидера ако речеш да си изтеглиш парите преди петгодишния срок да е изтекъл
      Kakво става- теглиш по откупна стойност- винаги по-малко от внесената сума.Друг е въпроса , че срещу 5000 евро, имаш застрахователна сума 5005 евро.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Така и не разбрах, Наивников, на какво хилосваш, но както и да е.

        То буренът не прощава.
        А не е ли смешно, последният борсов обзор да е от 2008, или пък този парцалив вестник в сайта на НАЙ-ВЕЛИКИТЕ???
        Извинявай много, но на мен само никът ми е такъв. И какви са тези световни фондове дето ги имате??? Светът за Вас Русия и Балканите ли е???

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          ...а ти подири данни какво ще получиш, ако имаш договор за 30 години с друг човекозастраховател и се откажеш на петата година.. Ще си доволен и на половината от внесеното сухо.
          ..........
          Баси делавератаТогава защо всички човекозастрахователи не са фалирали?

          Коментар


          • ...а ти подири данни какво ще получиш, ако имаш договор за 30 години с друг човекозастраховател и се откажеш на петата година.. Ще си доволен и на половината от внесеното сухо.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
              А какво се получава при 5000 евро внесени еднократно за 5 години , в полица при лидера на пазара- 5450 евро.Доходността за 5 години е 450 евро, или средно по 90 евро на година.
              това за хвалба ли е, цели 1,8% годишна доходност и то при лидера , а я кажи кво става при лидера ако речеш да си изтеглиш парите преди петгодишния срок да е изтекъл
              Last edited by 4ubaka; 04.12.2010, 23:03.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от НАИВHИК Разгледай мнение
                Е пак те послушах. Зачетох се във архивите и паднах от смях още при първия))
                http://www.kd-group.bg/files/pred_gfo_2008_pari.pdf
                А сега, кажи ми как да продължавам да чета нататък. И защо изобщо продължавате да ни облъчвате))
                Смей се смехът е здраве.

                Коментар


                • Така и не разбрах, Наивников, на какво хилосваш, но както и да е.

                  То буренът не прощава.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                    Може сами да си сметнете колко само от инфлацията сте на зад.
                    Другото което мога да Ви кажа е да четете внимателно архивните стойности, специално за КД акции, и да сравните спрямо Софикса къде сме.
                    Е пак те послушах. Зачетох се във архивите и паднах от смях още при първия))
                    http://www.kd-group.bg/files/pred_gfo_2008_pari.pdf
                    А сега, кажи ми как да продължавам да чета нататък. И защо изобщо продължавате да ни облъчвате))

                    Коментар


                    • Може сами да си сметнете колко само от инфлацията сте на зад.
                      Другото което мога да Ви кажа е да четете внимателно архивните стойности, специално за КД акции, и да сравните спрямо Софикса къде сме.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от alexjr Разгледай мнение
                        Абе на + сте, ама спрямо какво)))
                        Трендът в целия свят е нагоре, даже нещастния СОФИКС се повиши)))) Ако бяхте и сега надолу трябваше да се гръмнете ритуално)))
                        Въпросът е - каква ви е общата доходност за последните 5 години. Щото ако е минусова, нещата не са добре, колкото и Императорът да вика "най-добрия продукт".
                        Не казвам да не си хвалиш стоката, ама по-лекинко така, че някои от нас вече се научиха да четат)))
                        И прочетоха какво се случи в една Румъния, например.
                        Не че ми пука де, само като вметка е.
                        А какво се получава при 5000 евро внесени еднократно за 5 години , в полица при лидера на пазара- 5450 евро.Доходността за 5 години е 450 евро, или средно по 90 евро на година.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от alexjr Разгледай мнение
                          Абе на + сте, ама спрямо какво)))
                          Трендът в целия свят е нагоре, даже нещастния СОФИКС се повиши)))) Ако бяхте и сега надолу трябваше да се гръмнете ритуално)))
                          Въпросът е - каква ви е общата доходност за последните 5 години. Щото ако е минусова, нещата не са добре, колкото и Императорът да вика "най-добрия продукт".
                          Не казвам да не си хвалиш стоката, ама по-лекинко така, че някои от нас вече се научиха да четат)))
                          И прочетоха какво се случи в една Румъния, например.
                          Не че ми пука де, само като вметка е.
                          Какво се случи- клиентите имаха право на избор и дори им беше предложена 10% гарантирана доходност по полиците.
                          Фондовете на Румънския пазар си останаха и всеки ден имат стойности.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от alexjr Разгледай мнение
                            Абе на + сте, ама спрямо какво)))
                            Трендът в целия свят е нагоре, даже нещастния СОФИКС се повиши)))) Ако бяхте и сега надолу трябваше да се гръмнете ритуално)))
                            Въпросът е - каква ви е общата доходност за последните 5 години. Щото ако е минусова, нещата не са добре, колкото и Императорът да вика "най-добрия продукт".
                            Не казвам да не си хвалиш стоката, ама по-лекинко така, че някои от нас вече се научиха да четат)))
                            И прочетоха какво се случи в една Румъния, например.
                            Не че ми пука де, само като вметка е.
                            Ами хубаво - виж общата доходност, примерно на нашите фондове. КД Акции е назад, какво друго да се очаква на дъното на кризата? Но я виж колко процента е назад и колко процента е изгубил Софиксът за същият период - май В ПЪТИ повече? От друга страна фондът ни в облигации е 30% нагоре за 4,5 години, от които три сме били в криза...а помня че лятото световните ни восокодоходни фондове баха с по 30-50% нагоре за 12 месеца... и не забравяй, че човекозастраховката е дългосрочен продукт - ний не търсим висока доходност, а сигурност за сухото на клиентите ни - и се справяме добре с това.
                            Да не говорим, че при нас клиентът може да сменя фондовете според макротенденциите на финансовите пазари, а това е изключително могъщо средство за защита, че и за доходност.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • dessi_georgieva

                              Абе на + сте, ама спрямо какво)))
                              Трендът в целия свят е нагоре, даже нещастния СОФИКС се повиши)))) Ако бяхте и сега надолу трябваше да се гръмнете ритуално)))
                              Въпросът е - каква ви е общата доходност за последните 5 години. Щото ако е минусова, нещата не са добре, колкото и Императорът да вика "най-добрия продукт".
                              Не казвам да не си хвалиш стоката, ама по-лекинко така, че някои от нас вече се научиха да четат)))
                              И прочетоха какво се случи в една Румъния, например.
                              Не че ми пука де, само като вметка е.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                                http://www.kd-group.bg/index.php?t=slo
                                За тази година излезнахме на + и тренда ще се запази.
                                Не можах да разбера какво точно трябваше да прочета в тази препратка, за това се зачетох в произволен линк от нея))
                                http://www.kd-group.bg/index.php?ndx...&cmd=lst&t=slo

                                Коментар

                                Working...
                                X