IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
    И в момента, тези дето са заляти, си казват, че от сега нататък ще си сключват имуществени полици.
    нерде ямбУл нерде стамбул, къде е животозастраховането, къде е имущественото, малеееее

    Коментар


    • И в момента, тези дето са заляти, си казват, че от сега нататък ще си сключват имуществени полици.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
        И друго ще ти кажа, трябва да станеш положителен, за да имаш успех.
        ти явно си некакъв електричар в този смисъл, кво трябва да направя, да се натъркам ли кво, да не съм елементарна частица та да си сменям заряда, буахахах

        Коментар


        • И друго ще ти кажа, трябва да станеш положителен, за да имаш успех.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
            госпожичке, съвсем подцени форОма, ти ли се извъди най-знаещата та да ни отваряш на тема животозастраховане, тук не ти е място за реклама, както на тебе така и на сбръчканото сърдито старче
            Първо да ти кажа, че от години не съм Госпожичка, но мерси за комплимента.
            Второ много късно се включваш в темата, явно си от скоро.Трето чети и други теми.

            Коментар


            • госпожичке, съвсем подцени форОма, ти ли се извъди най-знаещата та да ни отваряш на тема животозастраховане, тук не ти е място за реклама, както на тебе така и на сбръчканото сърдито старче

              Коментар


              • Обикновено кога осъзнаваме нуждата от застраховка?

                Коментар


                • Смисъла не е само в доходността, но естествено е много по добре да я има и да е добре управлявана. Смисъла е да заделяме едни суми за черни дни, ако ни се случи нещо да имаме финансова сигурност, ако нищо не ни се случи "Дай Боже"да имаме едни кинти, които са управлявани добре.

                  Коментар


                  • Повечето хора във форума не са наясно със смисъла на Животозастраховането.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Ландлордов - не ти разбрах въпросът.
                      Наивников - погледнал си едно нещо и вече правиш изводи за всичко, това наистина е наивно - видиш ли, че си тотално незапознат.
                      Не не съм погледнал само едно нещо. Макар че още тогава трябваше да спра. Мисля че доста навътре погледнах, включително и доста от информацията по земните кълбета, а не само в БГ. Просто съм такъв човек, обичам да се задълбавам. Стана ми и интересно / алчен съм/ Естествено чел съм само публичната достъпна информация. Не съм инсайдър. Няма да кажа това което мисля с една дума. Само ще кажа че доста трябва да се постараете да ме убедите))
                      А иначе аз лесно се лъжа)) Имал съм акции, като се почне от Лекс и Ийст уест, та се мине през Енрон и Уърлдком. Колко му е и във Фондче ваше да вкарам едни парици. Ама поне някакво обемче да има.

                      Коментар


                      • Ландлордов - не ти разбрах въпросът.
                        Наивников - погледнал си едно нещо и вече правиш изводи за всичко, това наистина е наивно - видиш ли, че си тотално незапознат. Ние имаме близо 30 фонда, които инвестират по цял свят.
                        Алекс - ние специално не бяхме особено одрусани, за разлика от някои други, по-прочути компании. Например от моите клиенти НИКОЙ не се е отказал. И някои наши високодоходни фондове са донесли не по-малка доходност - казах ти - имаме такива с ръст над 50% само за ЕДНА година. Аз споменах нискодоходният ни фонд в България - с 30% за 4 години.
                        Най-малко ние сме виновни, че поради куцото управление на държавата ни БФБ зацикли на място, докато световните борси отдавна вървят нагоре.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от alexjr Разгледай мнение
                          Твърде категоричен си, ама не е точно така - зависи от вида на застраховката, от застрахвателя и от още поне 5-6 неща))))
                          Обобщенията (в този случай) са неуместни)))
                          Пример - 20 годишна полица, внесени за 2.5 години 2000 долара, откупна стойност - 1300)))
                          Над половината е, повярвай)))
                          На теб няма да ти обяснявам къде са "изчезнали" останалите 700 долара, предполагам, че знаеш как се смята))))
                          това пак е добре, при 1000 еврака внесени за 3г и полица за 10г , уникалните боклуци ти дават откупна стойност от 250 еврака

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            ...а ти подири данни какво ще получиш, ако имаш договор за 30 години с друг човекозастраховател и се откажеш на петата година.. Ще си доволен и на половината от внесеното сухо.

                            Твърде категоричен си, ама не е точно така - зависи от вида на застраховката, от застрахвателя и от още поне 5-6 неща))))
                            Обобщенията (в този случай) са неуместни)))
                            Пример - 20 годишна полица, внесени за 2.5 години 2000 долара, откупна стойност - 1300)))
                            Над половината е, повярвай)))
                            На теб няма да ти обяснявам къде са "изчезнали" останалите 700 долара, предполагам, че знаеш как се смята))))

                            Коментар


                            • деси и император

                              Обърнахте го на "минути за реклама" Всъщност нещата са доста по-прозаични - големите играчи успяха да минат през кризата с най-малки щети (очевидно е защо), по-малките - доста по-одрусани
                              Нямам нищо против конкуренцията, напротив - поощрявам я, защото дори само един застраховател да "даде фира" ще е лошо за целия пазар.
                              Но - моля ви - не се хвалете поне))))
                              Аз, както виждате, скромно премълчавам, че някои от нашите фондове донесоха над 60 % доходност за последните 5 години (сумарно), което ще рече 12 + % за година.
                              Иначе като цяло - поне в близките 9-10 години инвестицията във фондове ще е доста над доходите от депозити, това е ясно.

                              Коментар


                              • Има месечно представяне, вижте как се променя инвестиционната стратегия.

                                Коментар

                                Working...
                                X