IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Зарко - подочул си туй-онуй, но само дотам.
    Пръво - както си го казал излиза, че се опасяваш да не би лицето С.Дянков да открадне парите от човекозастраховките на хората. Дано не го говориш сериозно това, защото е пълен абсурд. Не че той не би искал, а защото не може - човекозастрахователите са все чужди компании - някои много прочути и могъщи, които няма да се оставят това келеме да им ограби клиентите.
    Второ - хората винаги имат нужда от пари... но и винаги харчат пари за мноого по-големи глупости, от които могат да се лишат - а и някой да има няколко месеца затруднения с плащането, изчакваме го.
    Трето - пълна смешка е да ни обявяваш за по-големи зверове от лихварите по отношение на заемът от собствената сметка на клиентът, при положение, че по общите ни условия той, клиентът дори не е длъжен да ги връща тия пари.

    И четвърто - много хубаво го запомни - ние никого не лъжем. Обясняваме коректно на хората кое как е и още докато разсъждават по въпросът им даваме Общите условия по договорът, за да се уверят в нашата коректност и да проучат добре евентуалните си бъдещи права и задължения като наши клиенти. Лично аз имам много клиенти тук, така че моля не подценявай и обиждай интелектът им с твоите недомислици.
    Last edited by Императорът; 05.12.2010, 20:23.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
      Шаран и то доста голям си купих от магазина, а въдицата си я използвам само лятото и то на усамотени местенца.
      А относно заема върху Животозастраховането, е изпитана процедура и действа перфектно. Имам клиенти си ползват кинтите при 7-8%лихва на година, което в една заложна къща ти излиза лихва на месец.

      Коментар


      • Да сигурността сама си я постигам, толкова години на пазара, дори и по време на криза не ми е несигурно столчето. Изобщо не ме боли самолета, кой ще си направи Животозастраховка или не, аз не съм аптекарка.
        А относно форумците, които съм ги загегнала
        Приемете моите сърдечни извинения и не се засягайте лично, особено хора които сте наясно и сте се подсигурили с торби кинти.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от zarco Разгледай мнение
          Деси, не точно подценяването на хората (още повече - тук! ) - е добрият начин, за да привлечеш някого да ти стане клиент. Но, ако ще правим произволни тълкувания на твоето "умно" прозрение, то ти самата също си във форума... И - какво излиза? Вероятно, ти си от разбиращите смисълът на животозастраховането, ли? По своя, собствена преценка ли стигна до тоя генерален извод? Йееее, да ти имам самочуФствието!

          Значиии: според мен - никой няма да ти захапе въдицата, именно защото участниците тук много добре ЗНАЯТ СМИСЪЛЪТ на ЖИВОТОЗАСТРАХОВАНЕТО в ТАЯ СТРАНА! помнят също и епизоди от близкото (НИ) минало.

          Деси, за какво говорим, милО, ако в ТАЯ СТРАНА законите и бюджетните рамки се гласуват, за да се "напълни" продънена от години каца - бюджетната? Вероятно знаеш, че каквито и преференции да се ползваха от застрахователите, работещи в животозастраховането, всичко там е толкова неустановено и светкавично се променя, че не се гарантира АБСОЛЮТНО НИКАКВА СИГУРНОСТ на дългосрочните застраховки... Сигурността е единствено за теб, която ще заделяш за известно време комисион, който пада с времето, след първите няколко години, когато и стойността на издръжката (наречена на места с гръмкото: разходи за администриране на застраховката) - са най-големи. Нали си даваш сметка за това? Именно това е и причината, хората, които ще излъжеш (да си го кажем директно) - през първите няколко години, дори да имат КРЕЩЯЩА НЕОБХОДИМОСТ да получат НЕЩО МАЛКО ОТ ВНЕСЕНИТЕ ОТ ТЯХ СУМИ - да нямат абсолютно никаква възможност за това.... за да не излъжа някого, някъде може и да съществува възможността за ЗАЕМ ВЪРХУ ТЯХНАТА СОБСТВЕНА ПАРТИДА, НООООО - лихварите и заложните къщи биха ни изглеждали невинни мушици, пред условията, които бихме приели в цитираният случай, ако го има (заем върху спестовната част) ...

          АЙде, стига толкова. Ако все пак не си направила изводите си от това, което четеш горе (което едва ли ти е известно докрай ), то да ти повторя отново: МОЛЯ, НЕ ПОДЦЕНЯВАЙ ХОРАТА В ТОЯ ФОРУМ! Те също има какво да ти кажат...
          Шаран и то доста голям си купих от магазина, а въдицата си я използвам само лятото и то на усамотени местенца.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
            Повечето хора във форума не са наясно със смисъла на Животозастраховането.
            Деси, не точно подценяването на хората (още повече - тук! ) - е добрият начин, за да привлечеш някого да ти стане клиент. Но, ако ще правим произволни тълкувания на твоето "умно" прозрение, то ти самата също си във форума... И - какво излиза? Вероятно, ти си от разбиращите смисълът на животозастраховането, ли? По своя, собствена преценка ли стигна до тоя генерален извод? Йееее, да ти имам самочуФствието!

            Значиии: според мен - никой няма да ти захапе въдицата, именно защото участниците тук много добре ЗНАЯТ СМИСЪЛЪТ на ЖИВОТОЗАСТРАХОВАНЕТО в ТАЯ СТРАНА! помнят също и епизоди от близкото (НИ) минало.

            Деси, за какво говорим, милО, ако в ТАЯ СТРАНА законите и бюджетните рамки се гласуват, за да се "напълни" продънена от години каца - бюджетната? Вероятно знаеш, че каквито и преференции да се ползваха от застрахователите, работещи в животозастраховането, всичко там е толкова неустановено и светкавично се променя, че не се гарантира АБСОЛЮТНО НИКАКВА СИГУРНОСТ на дългосрочните застраховки... Сигурността е единствено за теб, която ще заделяш за известно време комисион, който пада с времето, след първите няколко години, когато и стойността на издръжката (наречена на места с гръмкото: разходи за администриране на застраховката) - са най-големи. Нали си даваш сметка за това? Именно това е и причината, хората, които ще излъжеш (да си го кажем директно) - през първите няколко години, дори да имат КРЕЩЯЩА НЕОБХОДИМОСТ да получат НЕЩО МАЛКО ОТ ВНЕСЕНИТЕ ОТ ТЯХ СУМИ - да нямат абсолютно никаква възможност за това.... за да не излъжа някого, някъде може и да съществува възможността за ЗАЕМ ВЪРХУ ТЯХНАТА СОБСТВЕНА ПАРТИДА, НООООО - лихварите и заложните къщи биха ни изглеждали невинни мушици, пред условията, които бихме приели в цитираният случай, ако го има (заем върху спестовната част) ...

            АЙде, стига толкова. Ако все пак не си направила изводите си от това, което четеш горе (което едва ли ти е известно докрай ), то да ти повторя отново: МОЛЯ, НЕ ПОДЦЕНЯВАЙ ХОРАТА В ТОЯ ФОРУМ! Те също има какво да ти кажат...
            "Погледната със страстно око, действителността се превръща в приказка!" П.Пикасо

            Коментар


            • Що не прекръстите темата на КД някакво си. За какви фондове ми говорите изобщо. Особено пък в България. Че активите им не могат да покрият загубите на компанията майка за една година.

              Коментар


              • Ей-ей - я по-културно !!!

                Наивников - познат ми е твоят тип - всякакви мошеници могат да те излъжат, но на честните хора не вярваш. Набутал в ЛЕКС, ама не вярваш на една почтена международна компания с огромни по нашият стандарт активи - и не се опитвам тебе специално да те убеждавам в нищо.

                Деси - ще си направят имуществени, ама друг път - само като се оттече водата и пак ще идат да си купят ракия и ще реват държавата да им покрие щетите. Докато властимащите не заявят твърдо, че държавата вече няма да плаща за възстановяване на частни имоти, и когато се случи нещо такова действително не прати потърпевшите при Любо Пенев, такива като костинбродчани ще си остават само с краткотрайните намерения.


                Мамут, както казах и по-долу - прав си бил в епизодите от ІІІ до VІ само да квичиш без думи.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Az на такива цървули като теб не предлагам нищо- живота ти сам ще предложи.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                    Добре, това е твое право на кого да дадеш или да не дадеш.
                    Но извинявай, топлата вода е открита много години, преди и прадядоти да се роди, а относно писането ти имам чувството , че си нещо незадоволен .
                    ако си предлагаш услугите, не се надявай, няма да стане, не си мой тип, иначе бих ти начесал кикирицата

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                      ти топлата вода ли ще откриваш, в белите страни това си работи от много години и там хората са доволни, само че на бегетовските цървули и особено на уникалните буклуци един леФ няма да им дам, ръишли
                      Дай кажи в коя "Бяла страна ", си даде кинтите - та и ние да го направим. Не бъди скромен- сподели.

                      Коментар


                      • Добре, това е твое право на кого да дадеш или да не дадеш.
                        Но извинявай, топлата вода е открита много години, преди и прадядоти да се роди, а относно писането ти имам чувството , че си нещо незадоволен .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                          Кажи ми чубак ли си , не зная- кога ще осъзнаеш нуждата от Живото-застраховане.
                          ти топлата вода ли ще откриваш, в белите страни това си работи от много години и там хората са доволни, само че на бегетовските цървули и особено на уникалните буклуци един леФ няма да им дам, ръишли

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                            нерде ямбУл нерде стамбул, къде е животозастраховането, къде е имущественото, малеееее
                            Кажи де- а също мога да ти кажа.

                            Коментар


                            • Кажи ми чубак ли си , не зная- кога ще осъзнаеш нуждата от Живото-застраховане.

                              Коментар


                              • Там дето е автомобилното, имущественото, отговорностите, но Живото е номер 1.

                                Коментар

                                Working...
                                X