IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Аха, платили сме си да сме иновация, ясно. Чудно как никой не се сети толкова години да каже - не е така бе, Алианц бяха първи?
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
      Ами взаимните фондове кои, ти като си наясно не си ли чула че имаше и такъв бизнес КД?
      Откак правим човекозастраховане в България, винаги и сега сме имали 3 (три) фонда.

      Нещо не си разбрал.

      И апропо - не сме на пазарът от 2 години.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Маранди - тоя подход с двете малки кофчегченца не е ли отживял?

        Алекс - нямаме инвестиционна човекозастраховка за 5 години - минимумът е 10.
        За откупите - откупват (по мои наблюдения) основно хора, които не знаят какво имат, на които е продавано през пръсти, поне при нас е така. Откупите от моите продажби и тия на моята банда (слагам и неподдържаните полици) са около 4-5%. При вас не знам как е.
        И пак питам, щом предлагате инвестиционни човекозастраховки от Пета година, как впоследствие нашият продукт бе обявен за иновация и спечели награда, не за човекозастрахователски конкретно, а като финансов продукт на годината като цяло?
        Или ние сме като Сашо Бел, а вий - като оня жабар, дето уж измислил телефоната ного преди него?
        Като се видим - ще ти покажа
        Относно "иновацията", намери Стефан , който вече е бивш при вас и питай колко плати на Немски (организатора), за да сте иновация
        Недей да ме развеселяваш преди мача

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
          Ами взаимните фондове кои, ти като си наясно не си ли чула че имаше и такъв бизнес КД?
          Не се излагай във този форум моля те- не знам кой си, но не се излагай чадо.

          Коментар


          • ННС - посредникът го закрихме, защото няма смисъл да го поддържаме на тая умряла борса, секретарките освободихме, защото никой не държи на заплата някого, за да работи по 28 минути на ден, фондове не сме закривали, що за глупост е това? И според тебе - при 9 кантори, колко регионални директори да държим? - 18 ли?


            А дали така мъчително се боря за всяка продажбичка, че с трепет вдигам темата нагоре всеки път, ще ти отговоря с това, че лично аз в срок от една седмица направих две продажби по... телефона.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
              Кои фондове са закрити?
              Знаеш ли нещо май не си много наясно с бизнеса и офисите специално на КД.
              Ами взаимните фондове кои, ти като си наясно не си ли чула че имаше и такъв бизнес КД?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
                Ми не знам от както знам че, ви има /2г./ все на зле вървите - закрихте фондовете и инв. посредник , броя на регионалните стана наполовина , в Бургас пари за секретарка няма. Това ако не е мъка не знам кое е. Не всички участници в един пазар допринасят за облагородяването му да знаеш. Ако не спамите в тая тема , че да излиза отгоре с надежди за продажба - няма да те бламирам повече.
                Кои фондове са закрити?
                Знаеш ли нещо май не си много наясно с бизнеса и офисите специално на КД.

                Коментар


                • Маранди - тоя подход с двете малки кофчегченца не е ли отживял?

                  Алекс - нямаме инвестиционна човекозастраховка за 5 години - минимумът е 10.
                  За откупите - откупват (по мои наблюдения) основно хора, които не знаят какво имат, на които е продавано през пръсти, поне при нас е така. Откупите от моите продажби и тия на моята банда (слагам и неподдържаните полици) са около 4-5%. При вас не знам как е.
                  И пак питам, щом предлагате инвестиционни човекозастраховки от Пета година, как впоследствие нашият продукт бе обявен за иновация и спечели награда, не за човекозастрахователски конкретно, а като финансов продукт на годината като цяло?
                  Или ние сме като Сашо Бел, а вий - като оня жабар, дето уж измислил телефоната ного преди него?
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                    Така мъчително "кретаме", че сме трети в продажбата на единственият финансово читав човекозастрахователски продукт - след (а и ПРЕДИ) компании много по-прочути и с по-голям потенциал от нас.

                    Само ми е интересно - кому сме такъв мъчителен трън в аналната зона, та иска да фалираме? Ако са хора от бизнесът - не разбират ли, че фалитът на една компания би била удар върху цялата система, показвайки уязвимостта и? Така кризата с АИГ бе удар за целият бизнес, криза на ДОВЕРИЕТО.

                    Сори, че ще разочаровам, но не мисля, че ще си жив да видиш как фалирваме, ННС.
                    Ми не знам от както знам че, ви има /2г./ все на зле вървите - закрихте фондовете и инв. посредник , броя на регионалните стана наполовина , в Бургас пари за секретарка няма. Това ако не е мъка не знам кое е. Не всички участници в един пазар допринасят за облагородяването му да знаеш. Ако не спамите в тая тема , че да излиза отгоре с надежди за продажба - няма да те бламирам повече.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                      Така мъчително "кретаме", че сме трети в продажбата на единственият финансово читав човекозастрахователски продукт - (а и ПРЕДИ) компании много по-прочути и с по-голям потенциал от нас.

                      Само ми е интересно - кому сме такъв мъчителен трън в аналната зона, та иска да фалираме? Ако са хора от бизнесът - не разбират ли, че фалитът на една компания би била удар върху цялата система, показвайки уязвимостта и? Така кризата с АИГ бе удар за целият бизнес, криза на ДОВЕРИЕТО.

                      Сори, че ще разочаровам, но не мисля, че ще си жив да видиш как фалирваме, ННС.
                      Тук гласувам с две ръце - не трябва да фалира никой, че целия пазар ще усети удара. И поне на мен КД не са ми трън (ама никак). Ако малко по-малко нападат другите (големи или малки) - ще е още по-добре
                      Копайте си градинката, дето викаше Волтер ...
                      А и Императоре, другия понеделник на кафе - да си мерим продуктите
                      На живо може, по форуми е смешно

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
                        Абе това КД още ли не е хлопнало кепенците , честно учудвам се че кретат още, за това ли е цялата тая мъка по форума?
                        Така мъчително "кретаме", че сме трети в продажбата на единственият финансово читав човекозастрахователски продукт - след (а и ПРЕДИ) компании много по-прочути и с по-голям потенциал от нас.

                        Само ми е интересно - кому сме такъв мъчителен трън в аналната зона, та иска да фалираме? Ако са хора от бизнесът - не разбират ли, че фалитът на една компания би била удар върху цялата система, показвайки уязвимостта и? Така кризата с АИГ бе удар за целият бизнес, криза на ДОВЕРИЕТО.

                        Сори, че ще разочаровам, но не мисля, че ще си жив да видиш как фалирваме, ННС.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от alexjr Разгледай мнение
                          Да си чула за изтичащи полици? Или това в КД е непознато явление - някой да си получи пари по 5 годишна полица при изтичането и?
                          А за пазарния дял - я извади онези недоразумения и смятай пак)))) на чисто
                          Първите полици, които са продавани са от 2005-та (първите първи фондове)))))
                          Чула съм и съм видяла, но не и инвестиционни, докато работех за Алианц, нямаше инвестиционни с 5 год. срок.
                          Инче за КД при положение, че е от 2007 слючена първата полица, на 5 год. 2012 ще видим, дали колкото пари влизат, дали толкова ще излизат.
                          На 5 година в Алианц, не беше такава статистиката.

                          Коментар


                          • Абе това КД още ли не е хлопнало кепенците , честно учудвам се че кретат още, за това ли е цялата тая мъка по форума?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от alexjr Разгледай мнение
                              Ако някъде е прозвучало, че се отнасям със снизхождение към когото и да било - моля да бъда извинен
                              Етиката ви е безупречна, просто за момент бяхте на крачка да се "хлъзнете" по един друг стил, който определено е недопустим.

                              Поздрави,
                              чезвам за мачлето!

                              П.П. Забравих лек път да пожелая
                              Last edited by marandi; 13.12.2010, 21:08.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                И неподготвен мога да се изказвам например за Гравитационните, ама АИГ ги знам, както рекох, мъчиха се да прикоткат мен, Императорът и бях на обучение при тях. Научих и кътни зъбки - начин на работа, общи условия, ограничения, калкулатори, продукти. Куци са, освен ако за под две години не са направили огромен скок напред.
                                Обученията на АИГ си бяха техни, аз също имам представа за тях, но повярвай ми нямат нищо общо с нашите обучения. Там е агресивния подход, отиваш в семейството, слагаш киндера на коляното и питаш: "Какво става с този малчуган, ако теб утре те няма?" или както казват самите украйнци как продават: "Нагласи 2к евро на масата и ще дойда да ти говоря, ако ги нямаш не ми губи времето!" и т.н. и т.н. ( навсякъде се продава различно като техники ).

                                Многократно им казвахме да си подобрят общите условия на продуктите, понеже са неконкуретни и няма логика да ги предлагаме тях, при условие, че има по-читави продукти.

                                Но, явно нашият пазар е дребен за тях и затова те си гледат Русия и Украйна и прочие, а там са номер 1, което не е малко, т.е. нямат интерес към нас и затова не си подобряват общите условия. Не мисля, че имаме право да им се сърдим. По същия начин МетЛайф е номер 1 в УСА и Лат. Америка, кат' Бразилия да кажем.

                                Кой не мечтае за такъв пазар?

                                Мога да ти дам и примери как протича една кариера в БГ-стан и една в Украйна да кажем при равен старт, но е просто несравнимо?!

                                В крайна сметка бизнесът е готин, пазарът е вечен и аз винаги ще се радвам на такива сладури кат' тИбя!

                                Сигурен съм, че някой ден ще успеем да си сръбнем по нещо и да се посмеем

                                Чиърс и чезвам да гледам мача в едно кръчме!

                                Коментар

                                Working...
                                X