IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Веско - за това съм 100% съгласен - че трябва да се четат Общите условия. Винаги го изисквам от клиентите, преди да подпишат, за да сме чисти помежду си.

    Леонидов - Алекс ясно каза - това няма как да стане по форумите - знаеш ли колко информация е това? Лесно е - поискваш оферта и Общи условия от него, поискваш от мене, поискваш от още 2-3 компании и преценяваш.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от alexjr Разгледай мнение
      Тук гласувам с две ръце - не трябва да фалира никой, че целия пазар ще усети удара. И поне на мен КД не са ми трън (ама никак). Ако малко по-малко нападат другите (големи или малки) - ще е още по-добре
      Копайте си градинката, дето викаше Волтер ...
      А и Императоре, другия понеделник на кафе - да си мерим продуктите
      На живо може, по форуми е смешно

      Защо ще си говорите само двамата.Направете го тук във форума.Нека всеки който иска да представи най-добрия си продукт,за да може хора като мен (не разбирам много от застраховане,признавам си) евентуално да си изберат продукт за себе си или за своите близки.В крайна сметка нали такова е и заглавието на темата.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Веско - щом смяташ застрахователите за банда негодници и мошеници, защо си си направил човекозастраховка тогава?
        Много навътре го вземаш
        Не забелязваш ли че е от книга. Действието е в ЕС в началото на десетилетието.
        Направил съм застраховка ако взема да се гътна, да остане някой лев евентуално. Иначе застрахователите са толкова мошеници колкото и всички търговци. Продават една стока и всичко е звезди докато ти вземат парите. По-късно се оказва, че совите не са това което са
        Трябва да се чете внимателно викам просто!
        Против съм заблуждаващата и често невярна реклама във всеки бизнес.

        Коментар


        • Веско - щом смяташ застрахователите за банда негодници и мошеници, защо си си направил човекозастраховка тогава?

          Спейсов - ами като е така, що пъхаш туканка своята гага? Има хора, на които им пука за животът им и за близките им и се интересуват от такива неща, който се мисли са Шотландският боец - ами негова си работа.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Не ми препоръчвайте изгоден застраховател!

            Тази тема винаги ме кара да се смея. Едни и същи хора си задават въпроси и си отговарят,чакайки някой шаран неразбрал за невероятната възможност която е изпуснал да дотича запъхтян и да се предложи като донор.
            Ех, колко смях и сълзи има по тази земя!

            Коментар


            • Не можах да се сдържа


              Uploaded with ImageShack.us

              п.с. Имам животозастраховка

              Коментар


              • По последни данни, премийният приход на трите водещи компании - за човекозастраховка свързана с инвестиционен фонд са:

                ДЗИ - 3 098 774
                КД - 1 656 984
                Алианц - 1 417 875 кинта.


                Чудех се алиансаджиите, що кихат толко, а то било щото ни гълтат прахът...

                Това е интригуваща глава от приказката за мравчичките и слоните.
                Last edited by Императорът; 14.12.2010, 17:25.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • куца тема
                  Реалната част на всяка кратна нула на дзета-функцията е ½.

                  Коментар


                  • Маранди рече:



                    Тук хумора е, че докато са на хранилка за определена компания ще се скъсат да я хвалят, а когато са извън борда ще се избият да я плюят същата тази компания. Примери бол ...


                    Ей-туй беше много на място, аферим.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Желая Ви хубава вечер и мислете за себе си и хората около Вас, защото Вие сте номер 1, а не колата Ви, къщата Ви и другите преходни
                      вещи. Инвестирайте, спестявайте и си защитете кинтите.
                      Успех на всички Животозастрахователи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
                        Аз ли съм луд ти и агентката ти ли ?- КД имаше инвестиционен посредник и взаимни фондове в България / не галилейските/ които ги затворихте нали?
                        Влез в КФН, прочети някои други сайтове и тогава пиши във форума. Нещо май си заблуден. Прогледни.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nns Разгледай мнение
                          Аз ли съм луд ти и агентката ти ли ?- КД имаше инвестиционен посредник и взаимни фондове в България / не галилейските/ които ги затворихте нали?
                          КОИ са тия фондове, бе човече? Посредникът го затворихме, обясних ти защо. При промана на пазарната и борсова ситуация може пак да си направим.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Колеги, скивайте какво написах в сайтът си, докато ме нямаше в дискусията, кфи ли ви?

                            Мисля хората трябва да знаят истината - че ние ще ги защитим по-добре от държавата.



                            Държавната "Схема на Понци" и нашето бъдеще


                            "Финансовите пирамиди представляват модели за правене на бизнес, при които приемането на нови членове носи приходи на старите членове. Обикновено не се произвеждат никакви продукти или услуги."



                            Това е определението за печално познатите ни от зората на демократическите промени "пирамиди", от които пострадаха мнозина от нас или нашите родители. Още по-тежко бе положението в близка Албания, където близо 90% от населението "изгоря" и изгуби всичките си спестявания.

                            Прочетете още веднъж горното определение. Прочетете го внимателно. Нима то не ви се струва подсъзнателно познато? Замислете се за задължителното държавно "пенсионно осигуряване"... виждате ли приликите? Конкретизирам:
                            1. Старите членове (сегашните пенсионери) получават приходи от новите членове (днешните работещи).
                            2. Новите членове получават срещу своите пари обещания, че когато отидат на мястото на старите членове, ще получават на свой ред доходи от следващите нови членове.
                            3. От цялото движение на пари НЕ се произвеждат никакви продукти или услуги.
                            4. И при двете схеми хората губат СВОИТЕ пари, давайки ги на други, срещу обещанието, че впоследствие на свой ред ще получат пари от трети лица.
                            5. Опитът хората да запазят СВОИТЕ пари по ЧАСТНИ партиди (Професионалните пенсионни фондове) бе овреме осуетен от правителството. То отне парите по личните сметки на хората, наливайки ги в общият "кюп", където вносителите вече нямат контрол над тях.


                            Във връзка с всичко това, у нас възникват някои въпроси:
                            1. Как така държавата отнема парите на хората, принуждавайки ги насила да участват във финансова структура, повтаряща едно към едно типичната Схема на Понци? Да не говорим, че според Конституцията общественото осигуряване е ПРАВО, но не ЗАДЪЛЖЕНИЕ.
                            2. Всички знаем как свършва всяка една финансова пирамида - в един момент "балъците" свършват и тя се срива, защото вече няма нови финансови постъпления, които да я издържат. Знаем също така и каква е демографската ситуация в страната - ниска раждаемост, емиграция на младите хора, голяма маса възрастни хора, експлозивна раждаемост сред едно известно нам, маргинално и безполезно малцинство. Съществува ли въобще сила, която да задържи от срив финансовата пирамида, наречена "обществено осигуряване"? Не е ли тя обречена на колапс и то в съвсем скоро време?
                            3. Защо не се позволява на гражданите да осигурят своите късни години самостоятелно, или във лични пенсионни сметки, а са принуждавани да наливат пари в нещо, което, както видяхме вече, е типична финансова "пирамида", при това вече сериозно разклатена? Къде въобще отиват нашите пари?



                            За разлика от общественото осигураване, животозастраховането:
                            1. Действа на солидарен принцип само в своята значително по-малка, "рискова" част.
                            2. Парите на клиентите остават тяхна собственост през цялото време по лични партиди и те имат достъп до тях, включително правото да "излязат от играта" и да получат обратно своите пари, при това с доходност.
                            3. Доходността се получава чрез инвестиции, почти изцяло в реален бизнес.
                            4. Ние не Ви задължаваме да участвате, нито определяме по колко пари да внасяте. Решенията се вземат изцяло от Вас.
                            5. Вие знаете точно къде отиват Вашите пари.


                            Това са разликите между нашият бизнес и задължителната държавна "осигурителна" система.



                            Просто мисля, че трябва да бъдем единни, в някакъв смисъл всички сме от един отбор.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                              Аха, платили сме си да сме иновация, ясно. Чудно как никой не се сети толкова години да каже - не е така бе, Алианц бяха първи?
                              Спомням си само, че за Рента Гарант и Желев се беше изказал за супер продукт, въпреки , че имаха подобен.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Откак правим човекозастраховане в България, винаги и сега сме имали 3 (три) фонда.

                                Нещо не си разбрал.

                                И апропо - не сме на пазарът от 2 години.
                                Аз ли съм луд ти и агентката ти ли ?- КД имаше инвестиционен посредник и взаимни фондове в България / не галилейските/ които ги затворихте нали?

                                Коментар

                                Working...
                                X