IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Копи-пействам официалната информация от нашите директори, която сега дойде:

    Компанията има вече нов собственик. Дейността на дружеството продължава със същия предмет на дейност - като животозастрахователно дружество. Интересите на клиентите по техните полици са гарантирани.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Ами ние нямаме агенти в Сухиндол и Сунгурларе, за разлика от някои други...

      Да излиза годишната класацийка - чакаме я с интерес.

      За кафето - ми хубаво, ама аз пия кафе само в къщи и ще си взема спирт.
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Алекс - то ти разправяше и че сте имали по-малко офиси от нас, а в същото време, според собственият ви сайт имате над 100.

        За в случаят - просто даваме данни за различни периоди.


        Повече информация (за останалите) тук.

        http://www.fsc.bg/go.idecs?c=1521
        ей начи, четеш ме както комунист трудовете на Маркс - данни се ползват с актуални дати, а не от когато ти се иска, така се прави
        и говорех за нетен брой по-малко специализирани агенти, не за по-малко офиси, ама като така ти се иска - чети го както ти отърва де))))

        като излезе и годишната класацийка - пак ще коментираме))))

        нищо не каза за кафето, що ли?

        Коментар


        • По последни вътрешни данни - КД Инвестмънс (дружеството което управлява парите на нашите клиенти) остава в ръцете на словенската централа, така че клиентите ни няма причина да се тревожат за инвестицията си. Фондовете се запазват, както и инвестиционният им профил.

          Договорите ни с клиентите, като общи условия остават непроменени.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Алекс - то ти разправяше и че сте имали по-малко офиси от нас, а в същото време, според собственият ви сайт имате над 100.

            За в случаят - просто даваме данни за различни периоди.


            Повече информация (за останалите) тук.

            http://www.fsc.bg/go.idecs?c=1521
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • малиии

              Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              По последни данни, премийният приход на трите водещи компании - за човекозастраховка свързана с инвестиционен фонд са:

              ДЗИ - 3 098 774
              КД - 1 656 984
              Алианц - 1 417 875 кинта.


              Чудех се алиансаджиите, що кихат толко, а то било щото ни гълтат прахът...

              Това е интригуваща глава от приказката за мравчичките и слоните.
              нещо не четеш ли, нещо недовиждаш ли - какви са тия последни данни. в кфн си пише - черно на бяло
              дзи - 3 357 687 (продуктът не е чист инвестиционен, така си го отчитат, така че не е интересно)
              алианц - 1 830 639
              КД - 1 546 264

              Ндам. четеш някоя друга книга - хайде утре следобяд на кафе, че бях командировки)))
              Last edited by alexjr; 21.12.2010, 12:18.

              Коментар


              • Севънов - не превъзнасям, просто ми пука за моят бизнес и за моите клиенти - настоящи и бъдещи. Професионализъм и лична ангажираност - да.


                Апропо - днес - Игнатовден - знаете поверията - който ви пъкне у дома - така ще ви връзва цяла година... а знаете ли какво пъкна в нашата кантора?

                Потенциален клиент, дошъл сам, самоинициативно, без да сме го викали, без да сме навивали по мобата - ей-така, без договорка. Работещите в браншът знаят каква огромна рядкост е това в Българското човекозастраховане.

                Ако има истина в поверието, цяла година нооого ще ни връзва - и основно мене ще ми, щото нали се сещате кой се случи най-близо до вратата и го посрещна.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                  За тая цел има чисто рискова човекозастраховка, която не е скъпа - ние предлагаме такава, а вероятно и повечето от другите компании.
                  Апропо - щом имаме яснота за политиката и целите на новите собственици, веднага ще уведомя инвесторианското общество.
                  Или просто ме дебнете - ако остана в КД, значи всичко е наред Защото, щом съм в тоя бизнес, държа да предлагам на клиентите си най-доброто. ... а най-доброто засега е КД.
                  Импе,не се превъзнасяй. Това че си с корона,не те прави безгрешен.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от anon6706 Разгледай мнение
                    Ами защото има ипотека. На теб ли да ти обяснява?!
                    За тая цел има чисто рискова човекозастраховка, която не е скъпа - ние предлагаме такава, а вероятно и повечето от другите компании.
                    Апропо - щом имаме яснота за политиката и целите на новите собственици, веднага ще уведомя инвесторианското общество.
                    Или просто ме дебнете - ако остана в КД, значи всичко е наред Защото, щом съм в тоя бизнес, държа да предлагам на клиентите си най-доброто. ... а най-доброто засега е КД.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Ха-ха - собствениците може да се сменят, но това още не значи, че компанията и продуктът се променят. И да не стане така, че след като се присъединяваме към една по-развита Българска структура, съвсем да ни издухат прахът... И защо да пият вода? Това са коректни клиенти, които си плащат - кой си гони клиентите, лишавайки се от парите им? В човекозастраховането взаимната коректност е въпрос на взаимна изгода и дано новите собственици го разбират.

                      Не можем да идем към Армеец, защото сме отделни компании в отделни браншове.
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        ......- щом смяташ застрахователите за банда негодници и мошеници, защо си си направил човекозастраховка тогава?
                        Ами защото има ипотека. На теб ли да ти обяснява?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                          По последни данни, премийният приход на трите водещи компании - за човекозастраховка свързана с инвестиционен фонд са:

                          ДЗИ - 3 098 774
                          КД - 1 656 984
                          Алианц - 1 417 875 кинта.


                          Чудех се алиансаджиите, що кихат толко, а то било щото ни гълтат прахът...

                          Това е интригуваща глава от приказката за мравчичките и слоните.
                          Духат ви прахът,ама останаха. А пък вас ви продадоха. Да не се окаже че е прав Веско и тези със животозастаховка при вас, да пият по една студена вода.
                          Аз имам човекозастараховка,ама не при вас. не е заяждане,просто чакам коментар, тъй като за мене си един от малкото хора представящи честно продукта си.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                            Свързана с "Химимпорт" компания купи животозастрахователя на KD

                            Импее нищо не казваш - към Армеец ли отивате?
                            Отече там работата.

                            Коментар


                            • Свързана с "Химимпорт" компания купи животозастрахователя на KD

                              Импее нищо не казваш - към Армеец ли отивате?

                              Коментар


                              • Мога да ди препоръчам да бягаш надалече от Groupama. много пихме по една вода и ни изгоряха парите.

                                Коментар

                                Working...
                                X