IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
    с извинения, но застраховка "живот" НЕ Е застраховка "злополука"!

    рисковата е злополука
    нямам понятие от застраховки, аз се извинявам
    но това ми казаха девойките от един офис http://www.sdi.bg/web/v/jivot-i-zlopoluka-10104.html
    не съм гледала подробно какво пише на договори, защото не ме интересуваше подобно покритие
    Започнаха да ме агитират за спестовни схеми на различни ЗК и ги зарязох
    сега се зачетох и ще съм ви благодарна, ако ме информирате какви видове застраховки живот има
    и застрахователи, които са по-добри в практиката си с клиенти

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
      Че как да не покрива? Застраховка живот покрива пукване при всякакви обсктоятелства, освен изключени рискове - война, бунтове, извършване на престъпление и т.н.

      Няма как инфарктецът да е изключен риск - баси човекозастраховката тогава.
      Ми линка дето даде чета

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
        Видите ли каква полза има от раздумка. Само за 1 мин на Съни и беше обяснено от 3-4 източника, че застраховката и не покрива нормална смърт
        Какво е "нормална смърт"?

        "Всяка смърт е естествена - само безсмъртието е противоестествено"

        Пол Пот.

        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
          Видите ли каква полза има от раздумка. Само за 1 мин на Съни и беше обяснено от 3-4 източника, че застраховката и не покрива нормална смърт

          всяка смърт е ненормална /погледнато философски/...
          If something inspires you, follow it! Henry Ford

          Коментар


          • Видите ли каква полза има от раздумка. Само за 1 мин на Съни и беше обяснено от 3-4 източника, че застраховката и не покрива нормална смърт

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              мии, не
              питах ги и обясниха, че е застраховка ЗА живот и злополука...т.е., чисто рискова
              но застрахователната сума е само тази
              сега схванах - нама го "ЗА"-то
              If something inspires you, follow it! Henry Ford

              Коментар


              • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
                а преди време оглавяваше живота...., само преди 5-6 годинки..., как лети времето---
                Сега е Андрей Александров, може да ти е познат от другаде.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Тази твоята застраховка ако си напрайш нормална смърт май не важи Ни рачец покрива, ни инфарктец
                  Че как да не покрива? Застраховка живот покрива пукване при всякакви обсктоятелства, освен изключени рискове - война, бунтове, извършване на престъпление и т.н.

                  Няма как инфарктецът да е изключен риск - баси човекозастраховката тогава.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                    кое става за 30 мин - мед. прегледи ли, супер
                    утре ще ви пусна запитване, дано отговаряте бързо в Алианца )

                    Наивник, благодаря
                    Защо ще чакаш до утре пусни сега на личния.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                      Оооо ще го поздравя лично от теб. Сега вече е достоен заместник на Желев.
                      а преди време оглавяваше живота...., само преди 5-6 годинки..., как лети времето---
                      If something inspires you, follow it! Henry Ford

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                        мии, не
                        питах ги и обясниха, че е застраховка живот и злополука...т.е., чисто рискова
                        но застрахователната сума е само тази
                        Там си е написано - злополука. Щом цената е твърда, няма как да покрива пукване при всякакви обстоятелства.
                        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          мии, не
                          питах ги и обясниха, че е застраховка живот и злополука...т.е., чисто рискова
                          но застрахователната сума е само тази

                          с извинения, но застраховка "живот" НЕ Е застраховка "злополука"!

                          рисковата е злополука
                          If something inspires you, follow it! Henry Ford

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            кое става за 30 мин - мед. прегледи ли, супер
                            утре ще ви пусна запитване, дано отговаряте бързо в Алианца )

                            Наивник, благодаря
                            Тази твоята застраховка ако си напрайш нормална смърт май не важи Ни рачец покрива, ни инфарктец

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
                              Зная, зная...

                              Поздрави г-н Ялъмов от един виртуален негов фен!
                              Оооо ще го поздравя лично от теб. Сега вече е достоен заместник на Желев.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                При мен тече мисля 8 или 9-та година. Бил съм на 35-36. Това има голямо значение. Около 350 еврака, ама има и разни други допълнителни изгъзици.
                                Още AIG беше
                                АИГ - бляк.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X