IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
    Благодаря ви много Деси, Зарко, Импе )
    май, разбрах...че това, което ме интересува е рискова живот
    точно както Наивника е писал "...Колкото ако се гътна малкият да си стъпе на краката"
    Има и такива - пропуснах ги като подвид.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Благодаря ви много Деси, Зарко, Импе )
      май, разбрах...че това, което ме интересува е рискова живот
      точно както Наивника е писал "...Колкото ако се гътна малкият да си стъпе на краката"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
        спи си там, спи си - аз само провокативно го изръсих...
        На провокации -трудно се поддавам.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
          Оооо неее, утре в офисаааа и ако съм там, ако не имаме доста убави девойки и младежи, които са доста в час.
          спи си там, спи си - аз само провокативно го изръсих...
          If something inspires you, follow it! Henry Ford

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            И преглед в хубава клиника за сметка на компанията си е далавера

            да, и това го има тук-там..., но пък и условията по застраховката ако са супер...
            If something inspires you, follow it! Henry Ford

            Коментар


            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              като ви чета сега и аз мисля, че няма.... )
              но девойките ме убеждаваха, че това е застраховка живот - т.е. заминаване, независимо от какво...при това без грам прегледи, само с лична карта за 2 мин )
              добре че сте вие )
              Такова нещо няма в природата просто. Подобна застраховка може да е само злополука и то не всяка злополука.
              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

              Коментар


              • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
                ...еееее, ама някой ако сега ти поиска да му направиш застраховката, няма ли да припалиш колата?
                Оооо неее, утре в офисаааа и ако съм там, ако не имаме доста убави девойки и младежи, които са доста в час.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                  аз нямам никаква ...лична
                  но от раздумката разбрах, че медиццинските прегледи не се проточват дълго и се заинтересувах по-сериозно от застрахователите
                  Полза отвсякъде има
                  И преглед в хубава клиника за сметка на компанията си е далавера

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                    Има няколко вида застраховки.
                    1. Злополука-покрива рискове само от Злополука-без спестовен характер и без данъчни префернции
                    2.Рисков живот- Злополука и Живот без спестовен характер и без данъчни преференции за физически лица'
                    3 Спестовна застраховка Живот - с покрития при Злополука и фатално независимо от причината, с изключените рискове- с данъчни преференции
                    4. Пенсионно-рентна застраховка Живот- с покрития при Злополука и спестовен характер и данъчни преференции
                    5. Инвестиционна застраховка Живот-с данъчни преференции и избор на фонд или програма
                    6. Здравна застраховка Живот-тар.80
                    7. Здраве Голд и така , вече ми се спи
                    ...еееее, ама някой ако сега ти поиска да му направиш застраховката, няма ли да препалиш колата?
                    If something inspires you, follow it! Henry Ford

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      нямам понятие от застраховки, аз се извинявам
                      но това ми казаха девойките от един офис http://www.sdi.bg/web/v/jivot-i-zlopoluka-10104.html
                      не съм гледала подробно какво пише на договори, защото не ме интересуваше подобно покритие
                      Започнаха да ме агитират за спестовни схеми на различни ЗК и ги зарязох
                      сега се зачетох и ще съм ви благодарна, ако ме информирате какви видове застраховки живот има
                      и застрахователи, които са по-добри в практиката си с клиенти
                      Има няколко вида застраховки.
                      1. Злополука-покрива рискове само от Злополука-без спестовен характер и без данъчни префернции
                      2.Рисков живот- Злополука и Живот без спестовен характер и без данъчни преференции за физически лица'
                      3 Спестовна застраховка Живот - с покрития при Злополука и фатално независимо от причината, с изключените рискове- с данъчни преференции
                      4. Пенсионно-рентна застраховка Живот- с покрития при Злополука и спестовен характер и данъчни преференции
                      5. Инвестиционна застраховка Живот-с данъчни преференции и избор на фонд или програма
                      6. Здравна застраховка Живот-тар.80
                      7. Здраве Голд и така , вече ми се спи

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                        Там си е написано - злополука. Щом цената е твърда, няма как да покрива пукване при всякакви обстоятелства.
                        като ви чета сега и аз мисля, че няма.... )
                        но девойките ме убеждаваха, че това е застраховка живот - т.е. заминаване, независимо от какво...при това без грам прегледи, само с лична карта за 2 мин )
                        добре че сте вие )

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          нямам понятие от застраховки, аз се извинявам
                          но това ми казаха девойките от един офис http://www.sdi.bg/web/v/jivot-i-zlopoluka-10104.html
                          не съм гледала подробно какво пише на договори, защото не ме интересуваше подобно покритие
                          Започнаха да ме агитират за спестовни схеми на различни ЗК и ги зарязох
                          сега се зачетох и ще съм ви благодарна, ако ме информирате какви видове застраховки живот има
                          и застрахователи, които са по-добри в практиката си с клиенти
                          основно има 2 вида:

                          1. живот - по различни условия и тарифи - със спестовен елемент и рискова част, дългосрочни
                          2. рискови /индивидуални/ - сключват се всяка година /сега разбрахме, че имаЛО и дългосрочни/

                          3. инвестиционни
                          4. медицински

                          и различни други разновидности...... Мисля, че дискусията в подробности е някъде назад в темата..., но хората винаги искат тук и сега....
                          If something inspires you, follow it! Henry Ford

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            нямам понятие от застраховки, аз се извинявам
                            но това ми казаха девойките от един офис http://www.sdi.bg/web/v/jivot-i-zlopoluka-10104.html
                            не съм гледала подробно какво пише на договори, защото не ме интересуваше подобно покритие
                            Започнаха да ме агитират за спестовни схеми на различни ЗК и ги зарязох
                            сега се зачетох и ще съм ви благодарна, ако ме информирате какви видове застраховки живот има
                            и застрахователи, които са по-добри в практиката си с клиенти
                            Ами има общо около четири вида:
                            - Злополукови застраховки;
                            - Прости застраховки живот;
                            - Инвестиционни застраховки живот;
                            - Фалшиви застраховки живот (т.нар. "Далаверки Антидянков")

                            Всички си имат плюсове и минуси.
                            Поне правилно си се сетила да питаш туканка професионалистите. А тия пущинячки в брокерските общозастрахователни офиси надали особено разбират.
                            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Видите ли каква полза има от раздумка. Само за 1 мин на Съни и беше обяснено от 3-4 източника, че застраховката и не покрива нормална смърт
                              аз нямам никаква ...лична
                              но от раздумката разбрах, че медиццинските прегледи не се проточват дълго и се заинтересувах по-сериозно от застрахователите
                              Полза отвсякъде има

                              Коментар


                              • Хайде лека и от мен, Импе поддържай огъня.

                                Коментар

                                Working...
                                X