IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
    Това е само, ако се гътнеш и то от Злополука а за другите покрития се доплаща. И на година става .....
    мии, не
    питах ги и обясниха, че е застраховка живот и злополука...т.е., чисто рискова
    но застрахователната сума е само тази

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
      Ооооо миналата годинка само на един клиент изплатихме 420000 лв. Има милиони резерви.


      Зная, зная...

      Поздрави г-н Ялъмов от един виртуален негов фен!
      If something inspires you, follow it! Henry Ford

      Коментар


      • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
        Такава ценност като мен - не може да си позволите да застраховате, защото ако се наложи да плащате - голи-голенички ще останете...
        Ха-ха - че ти - толкова безобразно скъп ли?
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
          Такава ценност като мен - не може да си позволите да застраховате, защото ако се наложи да плащате - голи-голенички ще останете...
          Ооооо миналата годинка само на един клиент изплатихме 420000 лв. Има милиони резерви.
          Това не е Виктория, нямам нищо против Злополучките им с цел събиране на премии, като в ЦКБ.
          Last edited by dessi_georgieva; 28.01.2013, 21:35.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
            гледах някакви рискови за 26лв
            http://www.sdi.bg/web/v/jivot-i-zlopoluka-10104.html
            но е едногодишна и е само за ...10хил.лв
            Калпава е. Мога да ти направя по-хубава.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              При мен тече мисля 8 или 9-та година. Бил съм на 35-36. Това има голямо значение. Около 350 еврака, ама има и разни други допълнителни изгъзици.
              Още AIG беше
              Хайде време ти е да си направиш и една инвестиционна в Алианц.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                Хайде лека и да си направиш нова.
                Такава ценност като мен - не може да си позволите да застраховате, защото ако се наложи да плащате - голи-голенички ще останете...
                If something inspires you, follow it! Henry Ford

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                  Ооо стават за 30 минути и си готов за 2-3 дни и с полицата.
                  кое става за 30 мин - мед. прегледи ли, супер
                  утре ще ви пусна запитване, дано отговаряте бързо в Алианца )

                  Наивник, благодаря

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                    Е нали ти казах каква е - 50000 еврака злополука. Колкото ако се гътна малкият да си стъпе на краката За колко кинти се връткат педали?
                    За 50 Б злополука не би трябвало да има никакви прегледи... впрочем за никакво злополука.
                    А педали се връткат не само според застрахователната сума, но и според годинките.

                    Мисля време е да си направиш по-читава застраховка - не само злополука... щото хората фащат рачец или се тръшват от инсултец - и - пукват.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      гледах някакви рискови за 26лв
                      http://www.sdi.bg/web/v/jivot-i-zlopoluka-10104.html
                      но е едногодишна и е само за ...10хил.лв
                      Това е само, ако се гътнеш и то от Злополука а за другите покрития се доплаща. И на година става .....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                        Че за кво са агентите? Дзвънкат, идват да вземат парата, носят беляжката и съм готов

                        Само ме карате да се появявам..., интересна ми е дискусията...

                        Това, че идват - добре, но я си прочети отново условията в тая част - при подновяване на застраховката през следващ период - може да има текст, който те задължава да направиш преглед. Да не се превърне в мотив за отказ в бъдеще, дано не се налага да ползваш нещо, де. От твоето описание разбрах, че това е вид /дългосрочна/ индивидуална рискова застраховка.

                        Не съм чувал за такива дългосрочни застраховки, но застрахователите постоянно бълват нови продукти.

                        Ако е дългосрочна със спестовен елемент - проблеми няма, но индивидуална рискова??? Чети съсредоточено..., с лупата на Деси...
                        If something inspires you, follow it! Henry Ford

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          колко
                          яяя, да избързам и с другия въпрос - в коя )
                          При мен тече мисля 8 или 9-та година. Бил съм на 35-36. Това има голямо значение. Около 350 еврака, ама има и разни други допълнителни изгъзици.
                          Още AIG беше

                          Коментар


                          • гледах някакви рискови за 26лв
                            http://www.sdi.bg/web/v/jivot-i-zlopoluka-10104.html
                            но е едногодишна и е само за ...10хил.лв

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                              дайте някакви приблизителни стойности
                              Например, за тази рискова затраховка - 20год. каква би била вноската - заплатена еднократно или годишно
                              какви са изискванията, колко време отнемат изследванията - медицинските
                              наскоро се обадих по тел за справка в една компания и отговора беше, че изследванията могат да отнемат 3-4 седмици
                              Ооо стават за 30 минути и си готов за 2-3 дни и с полицата.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от зарата Разгледай мнение
                                изчезвам от темата, да не ви се бъркам
                                Хайде лека и да си направиш нова.

                                Коментар

                                Working...
                                X