IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
    nradev, всеки си има право на мнение. Сигурно и съгражданите ни в Бисер са били на твоето. В никакъв случай не ти го пожелавам.
    тука гледам мнения предимно на брокери на застраховки

    Коментар


    • nradev, всеки си има право на мнение. Сигурно и съгражданите ни в Бисер са били на твоето. В никакъв случай не ти го пожелавам.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Ами избирай си застраховател.

        И вчера мой клиент ми се оплака, че една Инсова компания го е измамила - тафили му колата, а мошшшениците не му платили нищо, проклети да са.
        в случая не можех да избирам аз я купих готова застрахована. ама като изтече застраховката не я поднових

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          Ами избирай си застраховател.

          И вчера мой клиент ми се оплака, че една Инсова компания го е измамила - тафили му колата, а мошшшениците не му платили нищо, проклети да са.

          е по кое да ги избирам. те са един дол дренки

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
            за кое да съжалявам. то като се стигне до плащане те не плащат без съд. ударих си колата преди време и за 400 лева се стиснаха. кво остава за десетки и стотици хиляди
            Ами избирай си застраховател.

            И вчера мой клиент ми се оплака, че една Инсова компания го е измамила - тафили му колата, а мошшшениците не му платили нищо, проклети да са.
            Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              Пожелавам ти най-искрено някой ден да не съжаляваш злочесто за това.
              за кое да съжалявам. то като се стигне до плащане те не плащат без съд. ударих си колата преди време и за 400 лева се стиснаха. кво остава за десетки и стотици хиляди

              Коментар


              • Първоначално изпратено от nradev Разгледай мнение
                Имам си принцип. на застрахователи нито стотинка не давам.
                Пожелавам ти най-искрено някой ден да не съжаляваш злочесто за това.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                  Моите 2 стотинки за "застрахователите"
                  Това са мошеници които обещават съща като НОИ пенсия, ти само си внасяй по 100лв всеки месец 20+ години. Па ние ти обещаваме че МОЖЕ да ти платим 50к лв.

                  И един случай с колега - застраховка живот за 50к лв
                  Кара парапланер пада и си чупи 2-та крака.
                  От застрахователя взе един ГОЛЯМ СРЕДЕН КРАК.
                  От задължителната застраховка за екстремни спортове му дадоха 1000лв.
                  Каква е гаранцията че примерно при катастрофа (90% от случаите на преждевременна смърт) няма да кажат че се е правил на състезател и НИЩО няма да платят, или пък си пресичал неправилно какво 90% го правим и като стане ПТП да кажат че си искал да се самоубиеш. Присъствал съм на такова дело, блъска колежка отзад черен джиБ на Витошка през 90-те беше пак пешеходна зона, влачи я 30 метра, куките са на по 100метра и от двете страни пазеха с патрулки, спряха го и накрая я изкараха самоубийца (добре че оживя и е жива и здрава)

                  И още - мерят си пишките адвокатите на застрахователите и тези дето се хващат с/у 50% вземане на сумата която ти се полага и накрая я вземеш 2-3к лв от така наречената гражданска отговорност. Нали същите тези "застрахователи" я правят
                  Ами твоят колега е можел да се пробва да се изкатери с голи ръце и без осигурително въже по фасадата на някой небостъргач, правейки се на ниджа.

                  Всяка компания си има изключени рискове и такива, за които се плаща значително повече, ако си решил да ги поемаш. Или мислиш, че и такива неща трябва да бъдат включени в покритието и практикуващите парапланеризъм, скално катерене и т.н. да се застраховат по общата тарифа, а на мен и на всички останали нерискови хора застрахователите да ни удържат повече за риск, за да покриват кефът на лудите глави?

                  Освен туй, повечето компании покриват и самоубийство след пръвата или втората година.
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ryomma@abv.bg Разгледай мнение
                    ДЗИ в момента развива животозастраховането си и има доста добра гъвкава индивидуална застраховка живот ,според нуждите на клиента , дали ще е само спестовна или само рискова си решава клиента,както и това колко може да заделя на месец . Аз работя от няколко месеца там и мога да гарантирам ,че са доста коректни в сравнение с останалите застрахователи и най-важното няма малки букви в общите условия ! Общо взето за нас клиентите са важни, когато те са доволни и ние сме .
                    Проста спестовна застраховка бих си направил, само ако знам, че до 1-2 години ще се озъбя или ще остана без краце. Иначе не, защото това е финансово крайно неизгоден продукт.
                    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                    Коментар


                    • Имам си принцип. на застрахователи нито стотинка не давам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение
                        Моите 2 стотинки за "застрахователите"
                        Това са мошеници които обещават съща като НОИ пенсия, ти само си внасяй по 100лв всеки месец 20+ години. Па ние ти обещаваме че МОЖЕ да ти платим 50к лв.

                        И един случай с колега - застраховка живот за 50к лв
                        Кара парапланер пада и си чупи 2-та крака.
                        От застрахователя взе един ГОЛЯМ СРЕДЕН КРАК.
                        От задължителната застраховка за екстремни спортове му дадоха 1000лв.
                        Каква е гаранцията че примерно при катастрофа (90% от случаите на преждевременна смърт) няма да кажат че се е правил на състезател и НИЩО няма да платят, или пък си пресичал неправилно какво 90% го правим и като стане ПТП да кажат че си искал да се самоубиеш. Присъствал съм на такова дело, блъска колежка отзад черен джиБ на Витошка през 90-те беше пак пешеходна зона, влачи я 30 метра, куките са на по 100метра и от двете страни пазеха с патрулки, спряха го и накрая я изкараха самоубийца (добре че оживя и е жива и здрава)

                        И още - мерят си пишките адвокатите на застрахователите и тези дето се хващат с/у 50% вземане на сумата която ти се полага и накрая я вземеш 2-3к лв от така наречената гражданска отговорност. Нали същите тези "застрахователи" я правят
                        Точно затова казвам, че са важно общите условия- обикновено компаниите имат изключения при покритията- както предполагам случая с парапланера.
                        Относно общото застраховане- не мога да коментирам нищо, защото не съм запозната.

                        Коментар


                        • ДЗИ в момента развива животозастраховането си и има доста добра гъвкава индивидуална застраховка живот ,според нуждите на клиента , дали ще е само спестовна или само рискова си решава клиента,както и това колко може да заделя на месец . Аз работя от няколко месеца там и мога да гарантирам ,че са доста коректни в сравнение с останалите застрахователи и най-важното няма малки букви в общите условия ! Общо взето за нас клиентите са важни, когато те са доволни и ние сме .

                          Коментар


                          • Моите 2 стотинки за "застрахователите"
                            Това са мошеници които обещават съща като НОИ пенсия, ти само си внасяй по 100лв всеки месец 20+ години. Па ние ти обещаваме че МОЖЕ да ти платим 50к лв.

                            И един случай с колега - застраховка живот за 50к лв
                            Кара парапланер пада и си чупи 2-та крака.
                            От застрахователя взе един ГОЛЯМ СРЕДЕН КРАК.
                            От задължителната застраховка за екстремни спортове му дадоха 1000лв.
                            Каква е гаранцията че примерно при катастрофа (90% от случаите на преждевременна смърт) няма да кажат че се е правил на състезател и НИЩО няма да платят, или пък си пресичал неправилно какво 90% го правим и като стане ПТП да кажат че си искал да се самоубиеш. Присъствал съм на такова дело, блъска колежка отзад черен джиБ на Витошка през 90-те беше пак пешеходна зона, влачи я 30 метра, куките са на по 100метра и от двете страни пазеха с патрулки, спряха го и накрая я изкараха самоубийца (добре че оживя и е жива и здрава)

                            И още - мерят си пишките адвокатите на застрахователите и тези дето се хващат с/у 50% вземане на сумата която ти се полага и накрая я вземеш 2-3к лв от така наречената гражданска отговорност. Нали същите тези "застрахователи" я правят
                            Last edited by bota156; 12.08.2015, 19:55.
                            Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                            Коментар


                            • МетЛайф се води един вид "бутикова" компания- работи се единствено по препоръки и затова няма реклама в БГ, такава е политиката. Относно коментари на други в интернет пространството- незнам, мое мнение си е , че повече се коментира от недоволни клиенти . Не ме разбирайте погрешно, не правя реклама. Относно рисковата част- и аз мисля, че цените са приблизителни, като МетЛайф са може би по- скъпи, в сравнение с останалите. За сметка на качеството- плащат се обезщетенията до 7мия ден, а законоустановения срок е 14. Преди да започна, бях само тяхна клиентка- т.е. мога да говоря от двете гледни точки. Сравнението на общите условия е трудоемко- трябват ви оферти от различните компании за горе долу еднакви покрития и условията, при които изплащат обезщетения за всяко от тях. Все пак ви трябва компания, която плаща- не дай си Боже се случи нещо. Освен това, ви съветвам, да помолите агента заедно да ги сравните- все пак той е професионалист и разбира повече от материята.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Тук е станало сборище на гладни брокери
                                Глад голям
                                Българинът застрахова тенекии, животецът не го застрахова

                                Аз съм в Метлайф застрахован. Кво ви интересува
                                По-скоро ми е странно защо има толкова малко коментари за продуктите на Метлайф в сръвнение с останалите? Компанията не се споменава на много места като уж има пълен списък със застрахователите в БГ.
                                Другото което ме интересува е до колко цената на рисковата част на застраховката е приблизително еднаква при различните компании (нещо в което ме убеждаваше брокера)? И още как се сравняват общите условия при различните? Едно такова проучване ще отнеме доста време.

                                Коментар

                                Working...
                                X