IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
    Аз също съм застрахован в Метлайф. Ако има някой въпроси може и мен да пита
    Едно е да си застрахован, друго: застраховател, то се знае - мнението на клиентът - тоже важно.

    Аре да хванем човекът - Булев - да си направи по една човешка в М., в А. и в У. - и ние: доволни - и той ще има диверсификация.
    Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от jorkata_pz Разгледай мнение
      Аз също съм застрахован в Метлайф. Ако има някой въпроси може и мен да пита
      Аз ще питам Симона

      Коментар


      • Аз също съм застрахован в Метлайф. Ако има някой въпроси може и мен да пита

        Коментар


        • Тук е станало сборище на гладни брокери
          Глад голям
          Българинът застрахова тенекии, животецът не го застрахова

          Аз съм в Метлайф застрахован. Кво ви интересува

          Коментар


          • Първоначално изпратено от billeff Разгледай мнение
            Здравейте,

            някой може ли даде мнение за застрахователните и инвестиционни продукти на Метлайф в България. Намирам много малко информация и мнения в нета относно тях въпреки, че са доста голяма компания и не мога да си обясня защо е така. Брокоер ми предлага т.нар. застраховка свързана с инвестиционни фондове. Продукта се казва Метлайф Предимство, при него клиентът сам определя как се разпределят средствата му, по няколко различни фонда: световни акции и облигации, такива на развиващи се пазари и стоки и сурвини. Като към продукта могат да се добавят елементи на застраховка Живот. Моля за мнение!
            Здравейте,
            Метлайф не се представлява от брокери, а само от обвързани финансово- застрахователни консултанти. Компанията наистина е една от най- големите. Все пак, сравнете с други компании и ще прецените сами. Проверете внимателно общите условия и не забравяйте да добавите покрития от рискове, медицински и др.- все пак говорим за застраховка ЖИВОТ, свързана с инвестиционен фонд. Успех!

            Коментар


            • Мискя, думите на Императора бяха пропити с ирония. Как избра Метлайф, приятелю? Защо точно тях? В пазарна икономика сме. Разгледай, прочети, разучи, разпитай. Аз работя като Финансово - застрахователен агент към определена компания(няма да рекламирам), но мисля, че всички предлагат такъв вид продукт. Пиши на лично съобщение, ще ти покажа нещо от нас, разгледай и другите компании какво предлагат, па тогава избери. Не си купуваш хляб, та да хванеш първия мек от стелажа.
              Младостта е оръжие.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                Какво беше Метлайф - не беше ли сегашното име на фалиралата АИГ?
                Това което пише в уикипедия е:

                Metlife continued to grow through acquisition, as AIG sold Alico Health Insurance to MetLife in 2010 for $15.5 billion.

                Това не значи автоматично, че е наследила проблемите на аиг.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от billeff Разгледай мнение
                  Здравейте,

                  някой може ли даде мнение за застрахователните и инвестиционни продукти на Метлайф в България. Намирам много малко информация и мнения в нета относно тях въпреки, че са доста голяма компания и не мога да си обясня защо е така. Брокоер ми предлага т.нар. застраховка свързана с инвестиционни фондове. Продукта се казва Метлайф Предимство, при него клиентът сам определя как се разпределят средствата му, по няколко различни фонда: световни акции и облигации, такива на развиващи се пазари и стоки и сурвини. Като към продукта могат да се добавят елементи на застраховка Живот. Моля за мнение!
                  Какво беше Метлайф - не беше ли сегашното име на фалиралата АИГ?
                  Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                  Коментар


                  • Инвестиционна застраховка в Метлайф

                    Здравейте,

                    някой може ли даде мнение за застрахователните и инвестиционни продукти на Метлайф в България. Намирам много малко информация и мнения в нета относно тях въпреки, че са доста голяма компания и не мога да си обясня защо е така. Брокоер ми предлага т.нар. застраховка свързана с инвестиционни фондове. Продукта се казва Метлайф Предимство, при него клиентът сам определя как се разпределят средствата му, по няколко различни фонда: световни акции и облигации, такива на развиващи се пазари и стоки и сурвини. Като към продукта могат да се добавят елементи на застраховка Живот. Моля за мнение!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от juli Разгледай мнение
                      Здравейте, бих искала да Ви помоля да попълните едно анкетно проучване свързано с животозастраховането. Няма да отнеме много време, но се надявам да даде достатъчно репрезентативни резултати

                      Благодария на всички предваритено!
                      http://marketing-forge.com/LimeSurvey/index.php/613377…
                      Предпочитам на четири очи да го запълня - така и извадката ще е по-представителна

                      Пиши на лични кога и къде?

                      Коментар


                      • Анкетно проучване

                        Здравейте, бих искала да Ви помоля да попълните едно анкетно проучване свързано с животозастраховането. Няма да отнеме много време, но се надявам да даде достатъчно репрезентативни резултати

                        Благодария на всички предваритено!
                        http://marketing-forge.com/LimeSurvey/index.php/613377…

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от DarkRaven Разгледай мнение
                          Здравейте видях тази тема и макар да не е актуална искам да попитам:
                          Някой да си е правил застраховка в http://www.zastra.bg ? Струват ми се доста прилични, но все пак да попитам за мнение
                          Мерси предварително.
                          Хем питаш уж небрежно, хем си си го сложил като подпис.
                          Дори не можете компетентно да си изрекламирате услугата, представям си качеството на услугата.

                          Коментар


                          • рекламите са забранени в форума
                            Last edited by nradev; 01.05.2015, 08:34.

                            Коментар


                            • Какво мислите?

                              Здравейте видях тази тема и макар да не е актуална искам да попитам:
                              Някой да си е правил застраховка в http://www.zastra.bg ? Струват ми се доста прилични, но все пак да попитам за мнение
                              Мерси предварително.
                              http://www.zastra.bg/ онлайн застраховки

                              Коментар


                              • Миков - би трябвало да си наясно, че в този форум имаме странният навик да се държим възпитано, а не да си казваме: "шушумиги". Ако имаш нещо да питаш или да възразиш, то направи го както трябва - културно... защото не вися постоянно тук и не съм ти чел повторното, вероятно все така несвръзано изказване.
                                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                                Коментар

                                Working...
                                X