IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nedev75 Разгледай мнение
    Мерси, все пак приблизително на 300 000лв. при застрахователно събитие колко е сумата или тя според възраст, пол, професия, както и предполагам де.
    В заключение аз проявявам интерес и с една скормна сума съм готов да се разделя, а и жената ще е доволна доста време от жеста
    Пиши на импето за оферта или на мен на личният , ако искаш де.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
      Ами, радвам се - ама не говори простотии на 'орицата за нулеви доходности по години и т.н. - каквато практика се забеляза при новата ти компания.

      Преди това ми надуваше главата по цял ден за едни словенци, дет' ги купиха вече - а ся за разни немци. Дори напротив докато беше при словенците по цял ден плюехте немците, дет' ся си при тях

      П.П. И да ти казвам, че Русото, когато е предлагало новата ти компания в БГ - ти още не си я била чувала е безсмислено.

      Дръж се малко по-профи - 'орицата задават въпроси - па ти кат' лешояд за мърша се лепна веднага.

      Виж, че шпрехам фундаментално - има ли пазар - няма ли? То, ако има пазар - щеше да пишеш заявления и нямаше да гледаш у форумо ко ста'а ....

      Как па се появи баш сега

      Успех!
      Не можа да си хванеш рибките ли.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
        Има но конретни оферти няма да правя тук.
        Мерси, все пак приблизително на 300 000лв. при застрахователно събитие колко е сумата или тя според възраст, пол, професия, както и предполагам де.
        В заключение аз проявявам интерес и с една скормна сума съм готов да се разделя, а и жената ще е доволна доста време от жеста

        Коментар


        • Първоначално изпратено от nedev75 Разгледай мнение
          Така и аз в конкретика вече навлизам.
          Каква сума трябва да платя (направя вноска) ако недай си боже нещо стане с мен (злополука, болест) и отида на онова по доброто място жената и детето да получат поне 300 000лева.В същото време искам тази вноска която внеса, да ми е обвързана с индекс и ако взема че доживея пък да взема парите с доход.Има ли такъв продукт?Допълнително искам към този пакет, застраховка здраве ако се наложи сърдечна трансплантация да ми правят да се плати от застраховката.Или това последното трябва да е отделно?
          Allianz best doctors е отделна , без спестовен и срешу 35 лв. на месец, лимит за година 1000 000евро за лечение на 7 вида тежки заболявания в чужбина. Тази застраховка си я купуват и служители на други компании, което до сега почти не се е случвало, служител на ДЗИ или Булстрад да си купи застраховка на Алианц.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от nedev75 Разгледай мнение
            Така и аз в конкретика вече навлизам.
            Каква сума трябва да платя (направя вноска) ако недай си боже нещо стане с мен (злополука, болест) и отида на онова по доброто място жената и детето да получат поне 300 000лева.В същото време искам тази вноска която внеса, да ми е обвързана с индекс и ако взема че доживея пък да взема парите с доход.Има ли такъв продукт?Допълнително искам към този пакет, застраховка здраве ако се наложи сърдечна трансплантация да ми правят да се плати от застраховката.Или това последното трябва да е отделно?
            Има но конретни оферти няма да правя тук.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
              Пак ти го обяснявам като на блондинка за 3-ти път и повече няма да има.

              Някои компании вкарват гарантираната доходност от 3% ( техническа лихва ) по партидите на клиентите си в откупния план ( респективно математическия резерв ).

              Други компании нямат тази практика и си я дава отделно и начисляват всяка божа година.

              П.П. Затова понятие нулева година - може да има само в твоето болно съзнание. Няма такава - понеже сте урегулирани като продукт от Европейско закодателство и има държавна защита на тия средства.

              Поограмоти се малко повече и ела пак да те изпитам
              Гарантираната доходност вече от 2% е включена в ЗС, откупните стойности и тя несе начислява допълнително при откупуване - май ти си блондинка.
              Има освен гарантираната 2% включена в ЗС и откупните стойносто, доходност(допълнителна лихва, която се начислява допълнителни всяка година върху договорите. Тя се изплаща с откупната стойност, при фатално със ЗС и при края на договора със ЗС.

              Коментар


              • Така и аз в конкретика вече навлизам.
                Каква сума трябва да платя (направя вноска) ако недай си боже нещо стане с мен (злополука, болест) и отида на онова по доброто място жената и детето да получат поне 300 000лева.В същото време искам тази вноска която внеса, да ми е обвързана с индекс и ако взема че доживея пък да взема парите с доход.Има ли такъв продукт?Допълнително искам към този пакет, застраховка здраве ако се наложи сърдечна трансплантация да ми правят да се плати от застраховката.Или това последното трябва да е отделно?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Snipe Разгледай мнение
                  Нещо не можем да се разберем.
                  На всички е ясно, че ако си направя ЗЗ за примерно 10 000лв., ще ми възстановят данъци в размер на 1000лв. (приемаме, че годишният ми доход е над 100 000лв.)
                  Въпросът е дали при изтичане на застраховката ще трябва да ги платя тези 1000лв.
                  Според моето тълкуване на ЗДДФЛ трябва (с уговорката, че ако срокът е 15г. и нагоре сумата ще е 700лв.).
                  Според други хора имало начин (законен) да не ги плащам.
                  Според теб Ако може и подробности при отрицателен отговор
                  Това публично няма да го напиша, че данъчните ще затворят и тази вратичка.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                    Не кълвете, като риба на захранка на висока доходност или гарантирана такава.
                    Има общи условия към договора, четете и питайте.
                    Пак ти го обяснявам като на блондинка за 3-ти път и повече няма да има.

                    Някои компании вкарват гарантираната доходност от 3% ( техническа лихва ) по партидите на клиентите си в откупния план ( респективно математическия резерв ).

                    Други компании нямат тази практика и си я дава отделно и начисляват всяка божа година.

                    П.П. Затова понятие нулева година - може да има само в твоето болно съзнание. Няма такава - понеже сте урегулирани като продукт от Европейско закодателство и има държавна защита на тия средства.

                    Поограмоти се малко повече и ела пак да те изпитам

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                      Ами, радвам се - ама не говори простотии на 'орицата за нулеви доходности по години и т.н. - каквато практика се забеляза при новата ти компания.

                      Преди това ми надуваше главата по цял ден за едни словенци, дет' ги купиха вече - а ся за разни немци.

                      П.П. И да ти казвам, че Русото, когато е предлагало новата ти компания в БГ - ти още не си я била чувала е безсмислено.

                      Дръж се малко по-профи - 'орицата задават въпроси - па ти кат' лешояд за мърша се лепна веднага.

                      Виж, че шпрехам фундаментално - има ли пазар - няма ли? То, ако има пазар - щеше да пишеш заявления и нямаше да гледаш у форумо ко ста'а ....

                      Как па се появи баш сега

                      Успех!
                      Пазара има голям ръст за 2013, ръст който не е имало дори и преди 2007, а когато съм работила за същата компания в която съм и сега , ти сигурно си чатил по цял ден в нета. Ако не бях добра, нямаше да ми е отворена вратичката, а това, че временно бах при словенците е усъвършенстване лично и то по инвестиционните.
                      Дразни се, мен ми е кеф.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                        Написах за данъчните облекчения, данък може да скътаваш до 10% от облагаемият ти доход, дори и да имаш 1 милион облагаем доход 10% може да вкараш по застраховка, и спестяваш 10 000 лв. данък.
                        Нещо не можем да се разберем.
                        На всички е ясно, че ако си направя ЗЗ за примерно 10 000лв., ще ми възстановят данъци в размер на 1000лв. (приемаме, че годишният ми доход е над 100 000лв.)
                        Въпросът е дали при изтичане на застраховката ще трябва да ги платя тези 1000лв.
                        Според моето тълкуване на ЗДДФЛ трябва (с уговорката, че ако срокът е 15г. и нагоре сумата ще е 700лв.).
                        Според други хора имало начин (законен) да не ги плащам.
                        Според теб Ако може и подробности при отрицателен отговор

                        Коментар


                        • Не кълвете, като риба на захранка на висока доходност или гарантирана такава.
                          Има общи условия към договора, четете и питайте.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dessi_georgieva Разгледай мнение
                            От години не съм агент, но съм на пазара и уча хората, също така и съветвам клиентите , така, че да вървят напред и да им се увеличават парите дори и по време на криза.
                            А това , че те дразня е супер.
                            Ами, радвам се - ама не говори простотии на 'орицата за нулеви доходности по години и т.н. - каквато практика се забеляза при новата ти компания.

                            Преди това ми надуваше главата по цял ден за едни словенци, дет' ги купиха вече - а ся за разни немци. Дори напротив докато беше при словенците по цял ден плюехте немците, дет' ся си при тях

                            П.П. И да ти казвам, че Русото, когато е предлагало новата ти компания в БГ - ти още не си я била чувала е безсмислено.

                            Дръж се малко по-профи - 'орицата задават въпроси - па ти кат' лешояд за мърша се лепна веднага.

                            Виж, че шпрехам фундаментално - има ли пазар - няма ли? То, ако има пазар - щеше да пишеш заявления и нямаше да гледаш у форумо ко ста'а ....

                            Как па се появи баш сега

                            Успех!
                            Last edited by marandi; 08.02.2014, 19:09.

                            Коментар


                            • Още мъничко време имам за въпроси и ако някой иска конкрена оферта или повече подробности да се обръща към импето.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Snipe Разгледай мнение
                                Не каза нищо за скатаването на данъците (да не се бърка с данъчно облекчение) и не потвърди дали мога да си направя сам всички сметки по откупуването, въоръжен с полица и компютър. Т.е. примерно ако ме интересува откупната стойност след 5 години дали мога да я сметна сам или това може да стане само "като му дойде времето" и "от упълномощеното за това лице"
                                Написах за данъчните облекчения, данък може да скътаваш до 10% от облагаемият ти доход, дори и да имаш 1 милион облагаем доход 10% може да вкараш по застраховка, и спестяваш 10 000 лв. данък.
                                Относно откупната стойност, може да изискаш да я видиш в офертата, ако е коректен застрахователя, трябва да ти я предостави. Но по закон имате 30 дни срок през който може да се откажете от застраховката, ако е сключена и не сте я подписали, трябва да Ви върнат парите.

                                Коментар

                                Working...
                                X