IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Препоръчайте изгоден застраховател за застраховка живот

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Когато прочетох това
    http://insurance.profit.bg/news/rssfeed/nid-105852.html
    изпаднах в потрес...имам същата застраховка Живот към Групама и при тая поледица ако ми се случи нещо недайси, накрая наследниците ще трябва да съдят застрахователя! УЖАС!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение
      Дълъг пост написа и нищо смислено не каза. Предполагам си от застрахователните агенти, които с много думи, бързо изговорени прикриват липсата на смисъл в изложението си. Скоро имах среща с един такъв и ме побърка след това от звънене, смси от различни, скрити телефони и т.н.
      Аз като човек обяснявам, че съм видял тази застраховка и мисля да си я правя. Ако твоята компания не я предлага, няма смисъл да завиждаш и да се плюнчиш по форумите.

      ...


      Красавице, не съм ти конкуренция, именно защото отдавна не работя застраховане, но съм работил доста повече от теб в тая област. Клиентите съм намирал доста години сам. После вече на главата ми бяха около 50-на точно толкова ПОВЪРХНОСТНИ агенти - с твоето мислене: мислят, че с 2 изречения на кръст - могат да спечелят не само клиенти, но и целия свят... Когато тия агенти-посредници усетиха откъде духа вятъра - почнаха да се консултират с мен. Като първокласници съм ги учил по някои от застрахователните продукти - хората с 10-15 годишен стаж, които правят месечни хонорари - над 4-5К лв...

      Очевидно тук пишещите имат свое мнение за някои "застрахователи", към които се доближаваш с уверени крачки и самата ти...

      Нали не подценяваш представените тук никове? Много ще сгрешиш, ако го правиш! /приятелски съвет/

      Хайде сега, след горните думи - в отговор на твоя пост - кажи ми, кое е конструктивното в твоя пост, защото точно онова, което НЕ ОБЯСНЯВАШ НА КЛИЕНТИТЕ СИ - ти пречи да правиш повече обеми за компанията, която представляваш. Така де - помисли за ТВОИТЕ "смислени" постове - за смисълът в моите постове - аз ще се грижа сам.

      Поздрави!

      п.п. Я си помисли пак върху смисъла на думите с големия шрифт накрая. Разбираш ли, къде ти е грешката? Концентрирай се върху думата "застраховка" и после отново ела да ми обясниш какво точно имаш предвид, скъпа!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение
        Извинете ме за това, че пак ще проявя някакъв скептицизъм. Той не е насочен към някаква информация, а по-скоро към начина на поднасянето й в публичното пространство..., защото...

        ..., именно затова, де - защото се прави една ПОВЪРХНОСТНА реклама от типа - "идете да видите, че това, което казвам е вярно...". Не отричам, че МОЖЕ ДА СА КАЗАНИ верни неща, но са така селективно подбрани, така "прецедени", че накрая се оказва, че е ставало дума - не за компютри, а за компоти......, за съжаление...

        Проблемът тръгва и оттам, че - когато масовият българин прави животозастраховката си - той/тя - казва: "Имам застраховка Живот за ХХХ лв., като накрая ще взема YYY лв."

        Това ще мотивира доста хора в бъдеще, като се почне от роднини и колеги, та и приятели и случайни познати.

        Няма такива обобщаващи показатели на рисковете при индивидуалното застраховане. Това трябва да се разбере от всички, затова всички трябва да обръщат внимание на покритите рискове, както и на завишените рискове, но не само по отношение на дължимата премия. Това никой не чете! /това е сериозно, защото, ако трябва да се ползва рисковата част - едва тогава научаваме УСЛОВИЯТА - ние, или нашите наследници..., от това най-често следва изводът: "Ама - как е възможно - Тия изобщо не плащат!"

        Освен това, идва ми наум, че МАЛКО СЕ ИНТЕРЕСУВАМЕ от оная информация, която ДЕКЛАРИРАМЕ за нашето здраве, ПРЕДИ СКЛЮЧВАНЕТО на застраховката. Това е също голям препъни-камък!!!..., защото отново рано или късно - се стига до фразата: "Ама - как е възможно - Тия изобщо не плащат!"

        Не заставам на ничия от двете страни, които са ДОГОВОРИЛИ УСЛОВИЯ в договора помежду си. Със сигурност, обаче - едната от двете страни трябва да разтълкува внимателно УСЛОВИЯТА, по които внася паричките си..., вкл. - и с използване на адвокатска помощ на специализиран в областта юрист.

        Разминаване в действителното здравословно състояние и декларираното, преди сключването - никога не е в полза на застрахования. В това е смисълът на Декларацията!...

        ...оттук се сещам, че цитираната горе КРАЙНО ОСКЪДНА ИНФОРМАЦИЯ /която иначе е много примамлива/ - най-добре би било да се свърже с ОБСТОЕН ПРЕГЛЕД при ДОВЕРЕНИЯ ЛЕКАР на компанията. НЕКА ТОЙ САМ положи подписът си, а компанията да завери здравословното състояние на кандидата за застраховане при конкретните условия, но това ще е /вероятно - тук гадаем, защото инфото е оскъдно!/ за определен срок, защото /най-вероятно/, ако следващата застрахователна година не е имало рискове, както и ако договорът се поднови без прекъсване - би могло да се поднови при същите условия, АКО възрастовата група позволява....

        Гадаеш, гадаеш!!!..., би изпищяло човечето от "Минута е много!"

        Ако нещата горе се прочетат с разбиране - вероятно всички застрахователи ще почнем да възприемаме като най-големите си приятели... /ти да видиш!/
        Дълъг пост написа и нищо смислено не каза. Предполагам си от застрахователните агенти, които с много думи, бързо изговорени прикриват липсата на смисъл в изложението си. Скоро имах среща с един такъв и ме побърка след това от звънене, смси от различни, скрити телефони и т.н.
        Аз като човек обяснявам, че съм видял тази застраховка и мисля да си я правя. Ако твоята компания не я предлага, няма смисъл да завиждаш и да се плюнчиш по форумите.
        @ Императора, лимита беше 2.5 или 2.8 млн. евра, не си спомням точно,ама да не се налага да стигаме до него...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
          Виждам, че пишат доста застрахователи тук
          Ако е възможно обяснявайте по-подробно различните продукти, които споменавате, предимства, недостатъци...
          Здраве и успех на всички
          Ного длъго ще стане това, как да обясня подробно трицифрено число продукти? Ако имаш нужда от нещо, просто запитай.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение
            ....ххххххххх...... имат нови застраховки, селект и селект + мисля се казват. Едното покрива само 10 критични болести с лечение по целия свят,, а другата си покрива абсолютно всяко болнично лечение пак в световен мащаб. Аз лично мисля да си правя втория вариант и за моята възраст идваше към 500лв год. премия.

            Извинете ме за това, че пак ще проявя някакъв скептицизъм. Той не е насочен към някаква информация, а по-скоро към начина на поднасянето й в публичното пространство..., защото...

            ..., именно затова, де - защото се прави една ПОВЪРХНОСТНА реклама от типа - "идете да видите, че това, което казвам е вярно...". Не отричам, че МОЖЕ ДА СА КАЗАНИ верни неща, но са така селективно подбрани, така "прецедени", че накрая се оказва, че е ставало дума - не за компютри, а за компоти......, за съжаление...

            Проблемът тръгва и оттам, че - когато масовият българин прави животозастраховката си - той/тя - казва: "Имам застраховка Живот за ХХХ лв., като накрая ще взема YYY лв."

            Това ще мотивира доста хора в бъдеще, като се почне от роднини и колеги, та и приятели и случайни познати.

            Няма такива обобщаващи показатели на рисковете при индивидуалното застраховане. Това трябва да се разбере от всички, затова всички трябва да обръщат внимание на покритите рискове, както и на завишените рискове, но не само по отношение на дължимата премия. Това никой не чете! /това е сериозно, защото, ако трябва да се ползва рисковата част - едва тогава научаваме УСЛОВИЯТА - ние, или нашите наследници..., от това най-често следва изводът: "Ама - как е възможно - Тия изобщо не плащат!"

            Освен това, идва ми наум, че МАЛКО СЕ ИНТЕРЕСУВАМЕ от оная информация, която ДЕКЛАРИРАМЕ за нашето здраве, ПРЕДИ СКЛЮЧВАНЕТО на застраховката. Това е също голям препъни-камък!!!..., защото отново рано или късно - се стига до фразата: "Ама - как е възможно - Тия изобщо не плащат!"

            Не заставам на ничия от двете страни, които са ДОГОВОРИЛИ УСЛОВИЯ в договора помежду си. Със сигурност, обаче - едната от двете страни трябва да разтълкува внимателно УСЛОВИЯТА, по които внася паричките си..., вкл. - и с използване на адвокатска помощ на специализиран в областта юрист.

            Разминаване в действителното здравословно състояние и декларираното, преди сключването - никога не е в полза на застрахования. В това е смисълът на Декларацията!...

            ...оттук се сещам, че цитираната горе КРАЙНО ОСКЪДНА ИНФОРМАЦИЯ /която иначе е много примамлива/ - най-добре би било да се свърже с ОБСТОЕН ПРЕГЛЕД при ДОВЕРЕНИЯ ЛЕКАР на компанията. НЕКА ТОЙ САМ положи подписът си, а компанията да завери здравословното състояние на кандидата за застраховане при конкретните условия, но това ще е /вероятно - тук гадаем, защото инфото е оскъдно!/ за определен срок, защото /най-вероятно/, ако следващата застрахователна година не е имало рискове, както и ако договорът се поднови без прекъсване - би могло да се поднови при същите условия, АКО възрастовата група позволява....

            Гадаеш, гадаеш!!!..., би изпищяло човечето от "Минута е много!"

            Ако нещата горе се прочетат с разбиране - вероятно всички застрахователи ще почнем да възприемаме като най-големите си приятели... /ти да видиш!/

            Коментар


            • Виждам, че пишат доста застрахователи тук
              Ако е възможно обяснявайте по-подробно различните продукти, които споменавате, предимства, недостатъци...
              Здраве и успех на всички

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ivetka Разгледай мнение
                УНИКА имат нови застраховки, селект и селект + мисля се казват. Едното покрива само 10 критични болести с лечение по целия свят,, а другата си покрива абсолютно всяко болнично лечение пак в световен мащаб. Аз лично мисля да си правя втория вариант и за моята възраст идваше към 500лв год. премия.
                А с какви лимити са тия покрития? При Алианц покритието е 2 000 000 евро.
                Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                Коментар


                • Много четене трябва, за да получиш това, което търсиш... Имат си хватки разни. Ама с възстановяващи се премии е най-изгодно, ако можеш да си го позволиш, разбира се...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от andy2000 Разгледай мнение
                    Здравейте.Видях, че в тази тема пишете и за "Критични болести" на Булстрад живот и Алианц бест докторс.Търся точно такъв продукт , който покрива разноските по лечение на най-гадните и скъпоструващи болести.Засега съм набелязал цитираните два продукта като Критичните болести на Булстрад са разширение на застраховка живот, доколкото разбрах, което не ме устройва, т.к. месечната премия идва доста,ако се избере резонен лимит.Някой от вас има ли подобна застраховка и при какви условия - покрития и премия? Засега съм се насочил към Бест докторс-а на Алианц при премия около 35 лева на месец и лимити 1 млн евро на година / 2 млн в агрегат, но приемам всякакви предложения.Мерси предварително.
                    УНИКА имат нови застраховки, селект и селект + мисля се казват. Едното покрива само 10 критични болести с лечение по целия свят,, а другата си покрива абсолютно всяко болнично лечение пак в световен мащаб. Аз лично мисля да си правя втория вариант и за моята възраст идваше към 500лв год. премия.

                    Коментар


                    • застрахователя или брокера

                      Според мен няма добър и лош застрахователен продукт, те всички застрахователни компании гледат една от друга, както е и при банките по отношение на лихвите, и при бензиностанциите за цената на горивото ... важно е кой ти е брокера и как ще представи нещата (документално) разбира се, е при настъпване на застрахователно събитие смърт не са много вариантите, но все пак де
                      Унитех

                      Коментар


                      • Здравейте.Видях, че в тази тема пишете и за "Критични болести" на Булстрад живот и Алианц бест докторс.Търся точно такъв продукт , който покрива разноските по лечение на най-гадните и скъпоструващи болести.Засега съм набелязал цитираните два продукта като Критичните болести на Булстрад са разширение на застраховка живот, доколкото разбрах, което не ме устройва, т.к. месечната премия идва доста,ако се избере резонен лимит.Някой от вас има ли подобна застраховка и при какви условия - покрития и премия? Засега съм се насочил към Бест докторс-а на Алианц при премия около 35 лева на месец и лимити 1 млн евро на година / 2 млн в агрегат, но приемам всякакви предложения.Мерси предварително.

                        Коментар


                        • Пробвай тук с тези мисля нови услуги на застрахователите:

                          Пробвай тук с тези мисля нови услуги на застрахователите:
                          http://www.getins.bg/?affid=4293

                          Коментар


                          • Няма никакъв смисъл. По-добре дай парите за здравна застраховка към някой голям фонд

                            Коментар


                            • застраховката живот е изгодна предимно за застрахователя. с тая доходност от 4-5% и никаква ликвидност

                              Коментар


                              • Тия Работодатели, които искат да отбият номера и да спазят закона ги предпочитат, понеже са евтинки по Общо - 20 кинта на година, ама не пазят нищо като стане белята. И пазят работника само на работното му място + периметър 100 метра + най-късия път от работа до вкъщи и обратно от т.нар. трудова злополука.

                                Пълен смях - демек чиляк с кредити - трябва да отиде и да се самоубие само и единствено при работодателя си, ама тарикатски ( с финт за злополука ) - иначе греда. Само си мисли, че има застраховка.
                                -----------------------------------------------------------------
                                Че то на мен после само телефоните и тичането ми с месеци при една трайна загуба на трудоспособност, ако се случи са ми в пъти повече.

                                Не говорим въобще за смешния комисион - колко може да бъде на 20 кинта примерно. Демек съм вътре с 2-та крака аз да им придвижа всички хартии от точка А до точка Б и всичко да е изрядно и да се плати в най-къс срок.

                                Правил съм го, но само за приятели и които са имали и други застр. продукти, които да им поддържам при мен. Но е пълна хамалогия и набутване за мен.
                                ------------------------------------------------------------------
                                Само, че вчерашният "спец" няма от къде да ги знае тия неща, понеже никога не го е правил, ама ръси акъли все едно, че нищо няма да се случи никога.

                                Ами, ако се случи? После ко правим? Трябва и да се обслужи, налЕ? То не е само взехме парите и после се спасявайте - хихи
                                Last edited by marandi; 02.03.2014, 11:28.

                                Коментар

                                Working...
                                X