IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Лоши застрахователи - Добри застрахователи

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от bertram
    Де Ниро къде я виждаш цената на Евроинса като си толкова в час с нещата. Хоризонт - нова година.
    сега 1.70 (ако не знаеш)
    Еми нямам идея. Ако бяхме нормална борса в нормална държава най-логично е цената да бъде между 0.10 и 0.20стотинки при всичките идиотщини, които съм изброил. А те далеч не са всичко.

    Но в нашата действителност, на измислена борса, с бакшиши-инвеститори и всякакви безумия е възможно и 3-4лева да отиде акцията. Колкото и да е глупаво и незаслужено....
    Така че нямам идея...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от prodigal
      В тази тема определени герои звучат така както аз бих звучал, ако се изтипосам тук с твърдение, че публичните застрахователи на БФБ са ми платили преди да е имало застрахователно събитие.

      Дениро не го знам изгонен монтьор ли е що ли, ама не е в мир със света и особено с Евроинс, девойката изглежда свежа, ама и тя брокер и т.н.

      Та до колко меродавни са изказванията в тази и за банките теми се чудя ?!

      Без да коментирам правна страна на въпроса, има милиони банкови сметки и застраховки и съответно толкова субективни мнения за качеството на услуата. Ако дадено дружество реши да инвестира в 5 писачи какво ще се получи и каква ще е ползата за потребителите?!
      Палячооо, изброил съм ти 10 супер мизерии, които ги има само в една компания! Като оспориш някое от нещата, тогава ще имат някаква тежест глупавите ти мнения. Всичко останало са алабализми.... Нищо субективно няма, изброени са ФАКТИ !!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Pastir
        Първоначално изпратено от De Niro
        Първоначално изпратено от divinesweet
        Първоначално изпратено от De Niro
        Първоначално изпратено от цар плъх
        Де Ниро, може да съм пропуснал нещо, но не се сещам коя е.Върти ми се една ама дали за нея става дума....
        Еми не знам коя ти се върти. Ако имаш идея коя компания не застрахова коли под 3000лв и над 100 000лв. Коя иска задължителен GPS за сметка на клиента - 550лв на година.Коя работи само с един единствен сервиз в софия и там се чака най-малко 2-3 месеца. Коя компания има офиси по високите етажи на сгради. И се върти около 10-то място по пазарен дял, може да се сетиш.

        п.с.Последен жокер, листната е на борсата. И акциите й са едни от най-губещите по време на спада Съвсем заслужено...
        та чак и над 75000 за софиянци... GPS- са си е без пари, тия 550 лв са си проста такса обсужване и то със роуминг

        Хахахахаха. Т.е. 550лв. такса ти се вижда малко? Така ли? При положение, че нито една друга компания на пазара не ти ги иска тези пари!!! И за тях получаваш хиляди неудобства свързани с GPS-a.

        Моля те, не ме разсмивай.

        Забравих да спомена и че само ТЕ от всички компании !!!, не плащат срязани от дупка гуми !!!
        Ква срязана гума те гони, братчед. И да ти гепат джантите с гумите, каското пак не го покрива. Интересувал съм се в качеството ми на заинтересовано лице :P.

        Като се замисля, на българина това му се полага - не се и съмнявам, че ще почне сичкото тарикат да си "краде" джантите.
        Аз съм виждал по автофорумите да продават части от катастрофирали автомобили подходящи "за пред застрахователите". Една такава част може да се превърти през безброй много автомобили.
        Братчеде, крадени части и детайли никой не плаща. Това го знае и баба ми. Срязани от дупка гуми, обаче плащат всички, без Евроинс !!!
        Като не си в час с нещо по-добре не пиши.

        Коментар


        • Де Ниро къде я виждаш цената на Евроинса като си толкова в час с нещата. Хоризонт - нова година.
          сега 1.70 (ако не знаеш)
          това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

          Коментар


          • Първоначално изпратено от prodigal
            В тази тема определени герои звучат така както аз бих звучал, ако се изтипосам тук с твърдение, че публичните застрахователи на БФБ са ми платили преди да е имало застрахователно събитие.
            Дениро не го знам изгонен монтьор ли е що ли, ама не е в мир със света и особено с Евроинс, девойката изглежда свежа, ама и тя брокер и т.н.
            Та до колко меродавни са изказванията в тази и за банките теми се чудя ?!
            Без да коментирам правна страна на въпроса, има милиони банкови сметки и застраховки и съответно толкова субективни мнения за качеството на услуата. Ако дадено дружество реши да инвестира в 5 писачи какво ще се получи и каква ще е ползата за потребителите?!
            Пресметнах и това, но писачите не са последна инстанция и почти няма значение писането им от правенето на избор, за този или онзи застраховател или банка.

            Политическите избори го доказаха. Пазарът на акции също (пада и се вдига независимо от пристрастията или платените публикации).
            Клакьорството, платено или не, не води до резултати, а само да губене на време и раходи на пари за този който го предприеме.

            За това и мисля, темата ще бъде актуална въпреки пристрастията които ще се вмъкнат в нея.
            http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

            Коментар


            • В тази тема определени герои звучат така както аз бих звучал, ако се изтипосам тук с твърдение, че публичните застрахователи на БФБ са ми платили преди да е имало застрахователно събитие.

              Дениро не го знам изгонен монтьор ли е що ли, ама не е в мир със света и особено с Евроинс, девойката изглежда свежа, ама и тя брокер и т.н.

              Та до колко меродавни са изказванията в тази и за банките теми се чудя ?!

              Без да коментирам правна страна на въпроса, има милиони банкови сметки и застраховки и съответно толкова субективни мнения за качеството на услуата. Ако дадено дружество реши да инвестира в 5 писачи какво ще се получи и каква ще е ползата за потребителите?!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SStoilov
                Ами аз съм виждал с очите си как ЗК плаща срязана от дупка гума .

                Плаща е силно казано, ама дадоха на човека някакви пари - около 40% от стойността на гумата.

                Първоначално изпратено от Pastir
                Ква срязана гума те гони, братчед. И да ти гепат джантите с гумите, каското пак не го покрива. Интересувал съм се в качеството ми на заинтересовано лице :P.
                За коя ЗК говориш, аз тия работи ги говорим за Дженерали.

                При тия говняри аз вече никога няма да имам застрахователна полица, и тая не съм си я правил аз, ами я наследихме от предишния собственик на автомобила.

                Коментар


                • Ами аз съм виждал с очите си как ЗК плаща срязана от дупка гума .

                  Плаща е силно казано, ама дадоха на човека някакви пари - около 40% от стойността на гумата.

                  Първоначално изпратено от Pastir
                  Ква срязана гума те гони, братчед. И да ти гепат джантите с гумите, каското пак не го покрива. Интересувал съм се в качеството ми на заинтересовано лице :P.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от TTTSPS
                    Никога еднозначно не може да се каже коя ЗК е добра или лоша всичко си е индивидуално според мен ...
                    Мен ме интересува плащат ли си при събитие, почват да шикалкавят (Ако мине номера), или не плащат въобще?
                    За това и може да ги разделим в 3 категории.
                    1.
                    2.
                    3. Коректни застрахователи на които човек може да се довери
                    За това и питам кой какви впечатления има и без да ги квалифицираме, всеки да си прави извод когато се наложи да дава пари някъде.
                    Все пак нали застраховката е точно застраховка, а не "дай тука едни пари, а после паси трева или късай нерви"
                    http://investments.dir.bg Глупавият проумява само онова, което вече е станало! - Омир

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от De Niro
                      Първоначално изпратено от divinesweet
                      Първоначално изпратено от De Niro
                      Първоначално изпратено от цар плъх
                      Де Ниро, може да съм пропуснал нещо, но не се сещам коя е.Върти ми се една ама дали за нея става дума....
                      Еми не знам коя ти се върти. Ако имаш идея коя компания не застрахова коли под 3000лв и над 100 000лв. Коя иска задължителен GPS за сметка на клиента - 550лв на година.Коя работи само с един единствен сервиз в софия и там се чака най-малко 2-3 месеца. Коя компания има офиси по високите етажи на сгради. И се върти около 10-то място по пазарен дял, може да се сетиш.

                      п.с.Последен жокер, листната е на борсата. И акциите й са едни от най-губещите по време на спада Съвсем заслужено...
                      та чак и над 75000 за софиянци... GPS- са си е без пари, тия 550 лв са си проста такса обсужване и то със роуминг

                      Хахахахаха. Т.е. 550лв. такса ти се вижда малко? Така ли? При положение, че нито една друга компания на пазара не ти ги иска тези пари!!! И за тях получаваш хиляди неудобства свързани с GPS-a.

                      Моля те, не ме разсмивай.

                      Забравих да спомена и че само ТЕ от всички компании !!!, не плащат срязани от дупка гуми !!!
                      Ква срязана гума те гони, братчед. И да ти гепат джантите с гумите, каското пак не го покрива. Интересувал съм се в качеството ми на заинтересовано лице :P.

                      Като се замисля, на българина това му се полага - не се и съмнявам, че ще почне сичкото тарикат да си "краде" джантите.
                      Аз съм виждал по автофорумите да продават части от катастрофирали автомобили подходящи "за пред застрахователите". Една такава част може да се превърти през безброй много автомобили.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SStoilov
                        Добре, де - не казвате лошите застрахователи (а според мен добър застраховател няма) .

                        токава поне кажете един или двама добри . интересува ме каско по принцип
                        Е те такова животно нема.
                        За българина идеалното място за живот е държава с железни закони спазвани от всички но не и от него

                        Коментар


                        • De Niro ама какво 550 лв пред удоволствието да си застрахован там!?
                          спирам да се шегувам!
                          иронизирах само факта, че гпс-то е без пари, но с само с някаква таксичка.. въпрос на политика! така са преценили- върви, значи има някаква причина за това. нашта работа (като потребители) е да ги държим под око и да ги популяризираме кви ги вършат. така във времето се някога ще почнат да се опимизират

                          SStoilov и аз това казвам, лоши няма! има неинформирани потребители. като си стъпиш на правата агрументирано- няма какво толкова да правят
                          застраховането НЕ Е занаят, а ПРОФЕСИЯ!
                          http://www.broko.bg/blog

                          Коментар


                          • Добре, де - не казвате лошите застрахователи (а според мен добър застраховател няма) .

                            токава поне кажете един или двама добри . интересува ме каско по принцип

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от divinesweet
                              Първоначално изпратено от De Niro
                              Първоначално изпратено от цар плъх
                              Де Ниро, може да съм пропуснал нещо, но не се сещам коя е.Върти ми се една ама дали за нея става дума....
                              Еми не знам коя ти се върти. Ако имаш идея коя компания не застрахова коли под 3000лв и над 100 000лв. Коя иска задължителен GPS за сметка на клиента - 550лв на година.Коя работи само с един единствен сервиз в софия и там се чака най-малко 2-3 месеца. Коя компания има офиси по високите етажи на сгради. И се върти около 10-то място по пазарен дял, може да се сетиш.

                              п.с.Последен жокер, листната е на борсата. И акциите й са едни от най-губещите по време на спада Съвсем заслужено...
                              та чак и над 75000 за софиянци... GPS- са си е без пари, тия 550 лв са си проста такса обсужване и то със роуминг

                              Хахахахаха. Т.е. 550лв. такса ти се вижда малко? Така ли? При положение, че нито една друга компания на пазара не ти ги иска тези пари!!! И за тях получаваш хиляди неудобства свързани с GPS-a.

                              Моля те, не ме разсмивай.

                              Забравих да спомена и че само ТЕ от всички компании !!!, не плащат срязани от дупка гуми !!!

                              Коментар


                              • Никога еднозначно не може да се каже коя ЗК е добра или лоша всичко си е индивидуално според мен !
                                Ку-КУ каналният ред за изплащане на обезщетение в случая в който си попаднал ти е 15 дни след като си предоставил всички необходими документи( нали не змамяш, че на честна дума без нищо която и да е компания би ти изплатила нещо.... ) 6 месеца е безумие чесно казано ....... интересен е факта че са ти изплатили нещо след като колата е била Лизингова :-) не би ли било по логично да изплатят на лизинговата компания обезщетението понеже до изтичане на лизинга тя е собственик на МПС-то ...
                                Принципно да има разлика в това което ще се изплати на един собсвеник на БМВ -2007 год( платил примерно 2300 лв за Го+ Каско) и клиент с Опел 1989 год ... платил 430 лв примерно.
                                За да бъде доволен един клиент преди всичко , но за съжаление влияние оказва и човека който разглежда щетата му ... фактор който няма как да бъде изпуснат
                                Някои от Компаниите на българският пазар работят на следният принцип : Да кажем имаш щета на Автомобила за 500 лв автоматично ти се изплаща обезщетение в размер на 300-350 лв ( ако клиента си замълчи всичко е ОК) ако обаче подадеш жалба и започнеш дългия процес Ходене по мъките евентуално може и да получиш пълното си обезщетение !!!( казвам го от личен опит)
                                За това в начлото започнах че всичко е индивидулано и никога не може да се спалга под един знаменател!

                                Коментар

                                Working...
                                X