IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от пасъм Разгледай мнение

    Да, Кипър

    Аз мисля, че Бай Онуй се опитва да намали напрежението и да отклони вниманието на хората от темата. Явно доста народ е почнал да сменя и може би да тегли евра. Тази тема не трябваше да се политизира, както всички знаете, но така стана. И сега вече, наистина ще действат натъмно до РД на наемателят
    Не бе пич, много е просто! Че има обмяна на валута има. Но тя не е нещо особено. Чисто фундаментално левът е достатъчно здрав. Не идва от там проблем. Проблемът, е че Бай Онуй не го искат. Не изпълнява критериите. И април месец няма да влезнем. И той е разбрал, че няма да влезнем. И знае че не можем да влезнем. И за това се опитва да се изкара, че разбираш ли ние не искаме и той не иска и правителството му не иска. НО ИСТИНАТА Е ЧЕ НАС НЕ НИ ИСКАТ! От там идва всичко.
    The best things in life are free. The second best things are very expensive!
    не е препоръка

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

      Не е само Ирландия. Има и такива дето искат да са в Шенген. Шах.
      Да, Кипър

      Аз мисля, че Бай Онуй се опитва да намали напрежението и да отклони вниманието на хората от темата. Явно доста народ е почнал да сменя и може би да тегли евра. Тази тема не трябваше да се политизира, както всички знаете, но така стана. И сега вече, наистина ще действат натъмно до РД на наемателят

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BONI Разгледай мнение

        Не е само Ирландия. Има и такива дето искат да са в Шенген. Шах.
        Ами ако ще говорим за Кипър, дай и тука както там банките да вземат 40% от депозитите, за да се оправят и всичко да е наред. МАТ!
        The best things in life are free. The second best things are very expensive!
        не е препоръка

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LuckyYou Разгледай мнение
          Ирландия не е в Шенген. Само че разликата е, че те не искат и да бъдат...
          Не е само Ирландия. Има и такива дето искат да са в Шенген. Шах.

          Коментар


          • Ирландия не е в Шенген. Само че разликата е, че те не искат и да бъдат...
            Last edited by LuckyYou; 18.02.2020, 20:35.
            The best things in life are free. The second best things are very expensive!
            не е препоръка

            Коментар


            • Първоначално изпратено от al64ad Разгледай мнение

              Много си наивен.....надявам се да си под 30,защото ако греша ще трябва да сменя думата "наивен" .
              Корупция винаги е имало и ще има ,основният въпрос е колко процента ще отидат по предназначение .
              П.П. пък ако си мислиш и ,че нещо се решава на избори в "територията"......
              Не се надявай.И не се притеснявай да смениш думата знам я.Явно за теб щом наште краднат и аз съм намазал от тях значи корупция винаги е имало.Такава простотия невежество и агресивност като в наши дни не е имало в нашата история.Не ходя на избори и не ме интересуват.С тия толкова.Какъвто народа такива му и управниците.Над света е надвиснала тъмнина.Изчезнат ли добрите и почтени хора ще се спусне мрак..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                Киро, като се замисля, не се сещам да има страна в еврозоната, която да не е член и в Шенген. Или има?
                Има

                Коментар


                • Frosty, каквото и да кажеш, никой не ти вярва, защото си силно индоктриниран. В смисъл, личи ти червената боя. Не се напрягай. Иди във Фейсбук.
                  Партия была, есть и будет есть!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от power grid Разгледай мнение

                    Ми избирайте си ги тия и си ги търпете.Най добре сложете Курнела и свинаря да ви натъртят с 1000 кинта данък.Явно много хора в България нямат против корупцията когато са облагодетелствувани и проблем за тях е че други крадат.
                    Много си наивен.....надявам се да си под 30,защото ако греша ще трябва да сменя думата "наивен" .
                    Корупция винаги е имало и ще има ,основният въпрос е колко процента ще отидат по предназначение .
                    П.П. пък ако си мислиш и ,че нещо се решава на избори в "територията"......
                    Last edited by al64ad; 18.02.2020, 19:22.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Политическите тролове пак са бесни за провала на господарите си..Моля факти- приеха ли ни в Шенген и Еврозоната..Гроздето е кисело..
                      Киро, като се замисля, не се сещам да има страна в еврозоната, която да не е член и в Шенген. Или има?
                      Бойко много добре предусети накъде отиват нещата. С тая корупция, инфлация и раздута държавна администрация в България, шансовете да го пуснат в еврозоната в момента са едно на трилион, за сметка на това, публичен отказ от Западна Европа при опит за кандидатстване би закопал гербаджиите тотално. Може да се стигне до падане на правителството и предсрочни избори, затова хитрия бат Бойко ще отиграе ситуацията по елегантен начин, един вид като успокоява страховете на хората и ще отложи всички дейности свързани с еврото.
                      Last edited by Frosty; 18.02.2020, 19:04.
                      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от al64ad Разгледай мнение

                        Тирада за някви млади и некорумпирани политици и партии си написал.....
                        Ми избирайте си ги тия и си ги търпете.Най добре сложете Курнела и свинаря да ви натъртят с 1000 кинта данък.Явно много хора в България нямат против корупцията когато са облагодетелствувани и проблем за тях е че други крадат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          Вчерашните приказки на Борисов ми изглеждат единственото смислено нещо, което е направил от началото на годината.
                          Хората са притеснени и той им поднася едно успокоение, което дори трябва да им покаже, че за него спокойствието на гражданите е по-важно.

                          По-скоро, да не се разсейваме и да поискаме да се запише в Решението на НС към задължителността на фиксирания курс и нисък диапазон на отклонение, а не –/+15%
                          Ей, 1000 пъти ти повторихме че този диапазон на отклонение не като онзи дето си мислиш.

                          И той е зададен в критериите за влизане в ЕРМ2, ЕС няма да си промени критериите за нас. Курса ще си седи винаги един и същ. Този диапазон е за да се види доколко курса е устойчив или не. А не може да се запише в закон различно, щото такива са изискванията.

                          Никой няма те излъже, споко. Ако не вярваш си обърни левчетата в евра.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                            Затова пък Домбровскис отговаря
                            Ако трябва да вляза в ролята на масите..."Мани го тоя, не му вярвай, лъже, ще намерят начин да ни прецакат някак..." А всъщност, нещо все по-очевидно, така както сами се прецакваме, никой друг не може да ни прецака.

                            Коментар


                            • Вчера Начев избегна да отговори категорично на простичкия въпрос, който му зададох. Затова пък Домбровскис отговаря вместо него:

                              "Много важно е да се подчертае, че в изключително невероятния сценарий, при който се обсъжда промяната на курса, за това се изисква и съгласието на България. Няма едностранно налагане на решение."

                              Коментар


                              • Валдис Домбровскис: Няма икономическа логика в промяната на курса на лева при влизане в еврозната

                                Изпълнителният заместник-председател на Европейската комисия пред "Капитал"

                                https://www.capital.bg/politika_i_ik...eska_logika_v/

                                Коментар

                                Working...
                                X