IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Обратно броене до ERM 2 за правителството на Борисов

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Само за сведение:
    срещу 19млр левове в обръщение . вече стоят валутни активи за над 17млр. еврашки...
    http://bnb.bg/Statistics/StBNBBalanc...0&archiveYear=

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

      ----------------

      Решението за Банковия съюз и еврото се отмества към есента


      Няма дата за обявяване на резултатите от проверката на 6-те български банки

      https://www.mediapool.bg/reshenieto-...ews293823.html
      Благодаря на Свилен Колев за бдителността срещу такива "новини"!

      Коментар


      • Решението е политическо и в контекста на Ковид ситуацията. Бързо и заедно с Хърватска, това е шансът ни. Както и Бойко веднъж за 20 г. да направи и нещо реално за перспективата на Б-я. Защото, ако не стане сега, ще има вероятно предсрочни избори, а кой ще го направи след това нито се знае, нито дали ще иска въобще, като знаеме, че има партии, които са откровено против Еврото. Затова надеждата е бързо и в сегашната обстановка, Бойко да си свърши работата. Ако не може да я свърши, е ясно.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение
          В доклада от 10.06 ЕЦБ казва, че две от критериите не са изпълнени...
          Да не забравяме, че критериите се отнасят до членство в еврозоната, а не за присъединяване към ERM II. Както знаем, официални критерии за присъединяване на дадена валута в ERM II няма. Повече по темата: http://www.bnb.bg/PressOffice/POStat...OV_20181120_BG

          Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

          Решението за Банковия съюз и еврото се отмества към есента

          Няма дата за обявяване на резултатите от проверката на 6-те български банки

          https://www.mediapool.bg/reshenieto-...ews293823.html
          Статията е от миналата година...
          Last edited by Свилен Колев; 22.06.2020, 14:10.

          Коментар


          • Важното е и с Хърватска какво става. Разделят ли ни с нея, те влизат, ние чакаме - трябва да сме на улицата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
              ОСТАВАТ ОЩЕ 40 ДНИ на правителството на Борисов да изпълни обещанието си да вкара България в ERM-2!
              ----------------

              Решението за Банковия съюз и еврото се отмества към есента


              Няма дата за обявяване на резултатите от проверката на 6-те български банки

              https://www.mediapool.bg/reshenieto-...ews293823.html
              Last edited by Frosty; 22.06.2020, 13:28.
              ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

              Коментар


              • ОСТАВАТ ОЩЕ 40 ДНИ на правителството на Борисов да изпълни обещанието си да вкара България в ERM-2 през юли!
                Last edited by Спящият бик; 22.06.2020, 13:59.

                Коментар


                • Bond009, ти се остави ами форума пак го налазиха многониковите тролове. Само се чудя защо ги е срам да се покажат с основният си ник.

                  Коментар


                  • То пък да крадете милиони и да си бандит са много светли сили..

                    Коментар


                    • Тези снимки не са от вчера, но ги пуснаха сега. То е ясно защо, както вие скачате и не искате промяна и ЕРМ2, така явно има и други големи сили, които също не искат. И докато тъмните сили не искат, вие би трябвало да искате.

                      Коментар


                      • И да те вкара Бойко със снимките със пистолета и пачките в чекмеджето, или със подкупите на Божков към Горанов.. Нидерландският De Volkskrant: България е в смут заради премиер мафиот с пистолет на нощното шкафче

                        http://onovini.eu/2020/06/%D0%BD%D0%...XurJN7b4mlsRGY

                        Едно поздравче от Холандия.. Süsse Träume dank Pistole, Geld und Gold: In Bulgarien sorgen heimliche Aufnahmen des schlafenden Regierungschefs für Aufsehen

                        https://www.nzz.ch/international/bul...NYhSWZ9LrbCCFg

                        И от Швейцария..
                        Last edited by forman777; 21.06.2020, 21:01.

                        Коментар


                        • Че ме сме готови не сме. Че няма и догодина по това време да сме готови също е вярно. Затова ни остава да се надяваме. Както знаем, 100 % е политика. Ако пуснат Хърватска а нас не, и догодина няма да ни пуснат. Затова се моля Бойко да ни вкара сега, същото догодина няма да е той, но няма и да има кой да но вкара, защото другите политици и не искат.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                            Мразиш си безплатно или какво? На какво основание или логика да ни разделят? Поне си оптимист, догодина началото ще ни пуснат, ще сме преборили корупцията ли или инфлацията ни ще е на ниво? Или твоята партия която ти плащат ще е на власт? И разбери платените сте вие, които не искате Банков съюз, защото вие сте на хранилката на далаверите.
                            АЗ не мразя! Не ми е в разбиранията за живота. Писах най-рано началото на 2021. Аз също искам да ни приемат. Като акционер в компании на БФБ имам интерес да стана, ама като не сме готови...
                            Като ни управлява корумпирана върхушка, аз какво да направя?
                            Кажи къде да се наредя за хонорара?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                              Чудя се наивни ли сте, гербери ли ли сте или просто така Ви иска....
                              Аз предполагам без да съм гуру, че Хърватия до края на юли влиза в чакалнята, а ние най-рано началото на 2021г.
                              Мразиш си безплатно или какво? На какво основание или логика да ни разделят? Поне си оптимист, догодина началото ще ни пуснат, ще сме преборили корупцията ли или инфлацията ни ще е на ниво? Или твоята партия която ти плащат ще е на власт? И разбери платените сте вие, които не искате Банков съюз, защото вие сте на хранилката на далаверите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                                Подкрепям! Дори и закъснение бих приел по някакви бюрократично-процесуални причини, на да влезе Хърватия преди нас и без нас - НЕ!
                                Чудя се наивни ли сте, гербери ли ли сте или просто така Ви иска....
                                Аз предполагам без да съм гуру, че Хърватия до края на юли влиза в чакалнята, а ние най-рано началото на 2021г.

                                Коментар

                                Working...
                                X