IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
    Аз съм създателят им. Страшно силни са, нали?
    Да, лъжите са най-силни когато си си поставил за цел манипулация, пропаганда и заблуда.
    Обаче фактите излизат и лъжите ви лъсват.
    Last edited by Jimmy; 16.11.2013, 20:38.
    Don't work hard, work smart!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
      Иначе виждам добре си усвоил лексиката от"опорните точки"
      Аз съм създателят им. Страшно силни са, нали? А са силни, защото са самата истина!
      Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
        Не знаех, че да дължиш пари на бизнеса и да му ги върнеш в срок било някаква "революция" в икономиката.
        Да поправиш една основна грешка на предното правителство винаги е успех!
        Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Платено от соросоидни фондацийки ли?
          Не, платено от твоите другари комуноиди и червени капиталисти голф-милионери Мунчо Стойчев и Андрей Лайчев от фалшивия Галъп.

          Иначе виждам добре си усвоил лексиката от"опорните точки" - зубриш ли, зубриш ли?

          Какви опорни точки ви спуснаха да обяснявате за тумбите циганори, които докарахте с автобусите за сборището на Орлов мост?
          Last edited by Jimmy; 16.11.2013, 20:28.
          Don't work hard, work smart!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
            След 3-4 години ще имате шанса отново да гласувате... Но този път умната, а не да давате гласовете си на партийки, които нямат никакъв шанс да преодолеят 4%-ната граница, щото дневният им ред няма нищо общо с дневния ред на народа!
            Уж са умни и красиви, пък се оказаха прости като галоши! Толкова ли не следят екзитпуловете и обявяването им по алтернативен начин чрез медиите???
            На мен никога не се е случвало да гласувам за партия която няма да влезе в парламента. Да не съм си намерил гласа на улицата!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
              Не смятам че сегашните са направили нещо кои-знае колко по-лошо от предните ?
              Кадрови недоразумения е имало винаги .....
              Няква агенция при поредното социологическо проучване беше включила въпрос за Пеевск - 98% не го смятаха за кадрова грешка.

              Колкото и да се опитваха да го изкарат такава.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                И как ги източват?!... Като увеличават майчинските, дават по 20 лева на всеки пенсионер за Коледа, или като връщат ДДС на фирмите без забавяне?

                Не винаги харченето на пари е източване, Хасане!
                Пропуснал си и вдигането на пенциите с 5-10 кинта от юни ( може би ).

                П.П. Тия мерки носят гръмкото име "Рестартиране на икономиката"

                Не знаех, че да дължиш пари на бизнеса и да му ги върнеш в срок било някаква "революция" в икономиката.

                Ай, успех! ( с рестарта )

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                  Нищо не си разбрал. Тези за една седмица източват повече средства, отколкото биха стрували изборите ако ги правим през седмица в продължение на цяла година.
                  И как ги източват?!... Като увеличават майчинските, дават по 20 лева на всеки пенсионер за Коледа, или като връщат ДДС на фирмите без забавяне?

                  Не винаги харченето на пари е източване, Хасане!
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                    Абе ти уж не се интересуваше от политика, пък все при нас киснеш.
                    Да не се интересувам професионално, дори и аматьорски, но ако си имате членски внос и т.н. ще се дистанцирам.
                    За разлика от теб не налагам мнение, просто имам чувство за справедливост, което често провокирате!
                    Не живея с идеята, че ценностната ми система е безпогрешна или че мнението ми е непременно вярно.
                    Само е честно, което е напълно достатъчно да го изразя! А ако това ти пречи, знаеш..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                      След 3-4 години ще имате шанса отново да гласувате... Но този път умната, а не да давате гласовете си на партийки, които нямат никакъв шанс да преодолеят 4%-ната граница, щото дневният им ред няма нищо общо с дневния ред на народа!
                      Нищо не си разбрал. Тези за една седмица източват повече средства, отколкото биха стрували изборите ако ги правим през седмица в продължение на цяла година.

                      Затова казвам, че сваляне на правителства с бунтове и избори до дупка е много по добро решение. Колкото по бързо се осъзнаят критична маса от граждани и вземат със сила властта от комунистите, толкова по добре.
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                        Твоя ограничен мозък не може да схване че човек може да има позиция без личен интерес ли ........

                        Жалко млади човече.

                        Ограничен ще викаш на някой друг...

                        Координатния, обиди, нещо? Или има защитени потребители и останалите!!!!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                          Ако работиш за вътрешния пазар - ще почнеш да усещаш проблема.

                          Въпроса не е в загубилите. А в спечелилите, че си правят каквото искат без да се съобразяват с "демократични" норми. Нали разбираш, че следващите спечелили могат още повече да я подкарат през простото.
                          Не смятам че сегашните са направили нещо кои-знае колко по-лошо от предните ?
                          Кадрови недоразумения е имало винаги .....
                          Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                          Коментар


                          • Мда, отново цензура...

                            Там е въпроса, че не беше същото, точно това беше качено за пръв път!!!

                            Или стреляме и после гледаме????
                            Last edited by kandid; 16.11.2013, 20:08.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
                              Хм, абе като те чета не ти е все едно, ама нейсе...
                              Твоя ограничен мозък не може да схване че човек може да има позиция без личен интерес ли ........

                              Жалко млади човече.
                              Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от markov Разгледай мнение
                                Лично съм си се самоуправил , бизнеса ми е приличени няма досег с държавата ..... и ми е все тая кои е на власт.

                                Дразни че обаче церка които загубилите изборите разиграват. Демократична държава сме , изборите мерят подкрепата на партиите на 4 години и дават право за управление. Изборите минаха преди половин година но загубилите не могат да се примирят..... те в това не виждам нищо демократично. Не мисля че така ще се оправи държавата.

                                Факт е че Българина принципно е мързеливец и завислив, и докато не промени това в себе, си които и да е на власт няма оправия. Истината е че всеки трябва сам да оправи себе си и тогава и държавата като цяло ще е оправена !
                                И преди да питаме какво ни е дала държавата , трябва да можем да си отговорим какво ние сме дали на нея !
                                Ако работиш за вътрешния пазар - ще почнеш да усещаш проблема.

                                Въпроса не е в загубилите. А в спечелилите, че си правят каквото искат без да се съобразяват с "демократични" норми. Нали разбираш, че следващите спечелили могат още повече да я подкарат през простото.

                                Коментар

                                Working...
                                X