IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от :-)
    Дано! ..И гордея се с това ,че в огромната ми фамилия няма нито един ,ама нито един червен боклук
    Не бързай да се гордееш. Сега като порастнат внуците, ще те питам пак тогава!
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Абе, мразя моралисти като тебе, да ти го кажа направо. И ущипани моми мразя, дето уж не се интересуват пък се интересуват. И това, дето като тръгнах да ти отговарям на въпроса, ми каза да не те нападам на тема политика, също ми намирисва силно.

      Какво искаш да кажеш ??? Че тези дето се интересуваме от политика сме по неморални от тебе ли ??? Виж, кога съм се регистрирал. Още тогава съм казал, че обичам да говоря за политика, за разлика от тебе моралния.

      Дано скоро да ви видим сметката !!!
      Мисля, че сте твърде комерсиални или просто неориентирани.
      Аз политически амбиции нямам, но ако някой ме съветва да хвърля нещо за сметка на по-добро, да бъде добър да каже кое е по-доброто!
      Та, за кой навиваш, кой да изберем ?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
        Глупости, единствено съм гласувал за БСП, след управлението на идиота Фильо.
        Два пъти съм гласувал за НДСВ и може би тя си остана най-нормалната партия, лошото е, че е политически труп.
        Ама Лорде, как може да гласуваш за бсп?
        Направо изумително!
        Имаш лабилна политическа нервна система!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
          Ех, лордов, лордов... Типично чедо на прехода си ти... Както се пее в една стара шофьорка песен - Ха наляво, ха надясно, та право в лайното прясно!
          Аз съм си добре при всяка власт, ти гледай да изплуваш от лайната злато и биткойн!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Глупости, единствено съм гласувал за БСП, след управлението на идиота Фильо.
            Два пъти съм гласувал за НДСВ и може би тя си остана най-нормалната партия, лошото е, че е политически труп.
            Ех, лордов, лордов... Типично чедо на прехода си ти... Както се пее в една стара шофьорка песен - Карай шофьоре, карай надясно. Да не ти се види шосето тяснол Ха наляво, ха надясно, та право в лайното прясно!
            Last edited by Forex Master; 16.11.2013, 21:02.
            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

            Коментар


            • 50 хил беЗъби баби с прочити мозаци и турци с основно обраЗование сричащи на български ...хора гледащи анадолска сателитна телевизия ....се опредилиха за българи и подкрепиха Гея и мистър Седянка хора издигнали Пеевски и Бисеров ....Българино от родът Аспарухов СЪБОДИ СЕ.Бог да ни закриля.
              Животът е огледало.....усмихвай се

              Коментар


              • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                Да не се интересувам професионално, дори и аматьорски, но ако си имате членски внос и т.н. ще се дистанцирам.
                За разлика от теб не налагам мнение, просто имам чувство за справедливост, което често провокирате!
                Не живея с идеята, че ценностната ми система е безпогрешна или че мнението ми е непременно вярно.
                Само е честно, което е напълно достатъчно да го изразя! А ако това ти пречи, знаеш..
                Абе, мразя моралисти като тебе, да ти го кажа направо. И ущипани моми мразя, дето уж не се интересуват пък се интересуват. И това, дето като тръгнах да ти отговарям на въпроса, ми каза да не те нападам на тема политика, също ми намирисва силно.

                Какво искаш да кажеш ??? Че тези дето се интересуваме от политика сме по неморални от тебе ли ??? Виж, кога съм се регистрирал. Още тогава съм казал, че обичам да говоря за политика, за разлика от тебе моралния.

                Дано скоро да ви видим сметката !!!
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                  Лорде, ми ти като излезе с жена си, под прикритие ли беше?
                  Глупости, единствено съм гласувал за БСП, след управлението на идиота Фильо.
                  Два пъти съм гласувал за НДСВ и може би тя си остана най-нормалната партия, лошото е, че е политически труп.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                    Джими, аз ще ти кажа коя е основната опорна точка. Когато предложиха Пеевски, аз и жена ми излязохме спонтанно на протест още същата вечер. Тогава бяхме към 2000 души, сред които наистина видях много интелектуалци.
                    Властта се коригира и много като мен се успокоихме. 5месеца забележи по-късно!!!!
                    някаква микрочаст от студентите пита КОЙ????????
                    А, кажи сега това не е ли платена манипулация???
                    Лорде, ми ти като излезе с жена си, под прикритие ли беше?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kat123 Разгледай мнение
                      МВР: Над 50 000 души в София, 15 000 - Пловдив

                      Над 50 000 души са взеха участие в днешния митинг в София, организиран от БСП и ДПС в подкрепа на правителството. В

                      Митингът в подкрепа на правителството започна в 12 часа от "Цариградско шосе" и Орлов мост. Около 1700 полицаи са били ангажирани с опазването на реда в централната част на столицата. Митингът и последвалото го шествие до площад "Ал. Батенберг" преминаха спокойно и приключиха около 14 часа. На него присъстваха над 50 000 души.

                      250 полицаи са обезпечавали сигурността днес в Пловдив. В 12 часа е започнал митингът на политическа партия на централния площад в града. Той е приключил около 13.30 часа. Участниците са били близо 15 000.

                      "Периметърът на площад "Централен" в Пловдив, изключвайки мястото на сцената и шадраван-спиралата, където се намираха гражданите, оформя правоъгълник с размери 110 на 60 метра с обща квадратура 6600 квадратни метра. Продължението на площад "Централен" в северна посока, заключено между Цар Симеоновата градина и западната стена на Централна поща до бившата руска книжарница, оформят периметър от 960 кв. метра. Така общата квадратура на обособения сектор за присъстващи на протеста граждани е 7560 квадратни метра, като в последния район тяхното присъствие е било по-рехаво. Предвид цитираните обстоятелства на база на досегашния опит бяха изчислени приблизителният брой на участниците в днешния митинг на ГЕРБ в Пловдив. Става дума за близо 15 000 души", обясниха източници от МВР пред БГНЕС. http://news.bgnes.com/view/1125257

                      С други казано минимум 3 към 1. Айде като ни стигнете, се обадете!!!
                      М да, лична драма, вуйчо Ваньо - дискриминирани мутри, ти да видиш, нищо че никой не смее да ги бие.
                      Тази оставка за която ревете, като вдовица за.. , не ми казвайте че е да си върнем пича дето, примерно като Пеевски, е изживял духовен катарзис ама след като не е на власт..
                      Накратко – къде/ кои са новите лица за които искаме предсрочни избори, респективно оставка.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                        Да, лъжите са най-силни когато си си поставил за цел манипулация, пропаганда и заблуда.
                        Обаче фактите излизат и лъжите ви лъсват.
                        Джими, аз ще ти кажа коя е основната опорна точка. Когато предложиха Пеевски, аз и жена ми излязохме спонтанно на протест още същата вечер. Тогава бяхме към 2000 души, сред които наистина видях много интелектуалци.
                        Властта се коригира и много като мен се успокоихме. 5месеца забележи по-късно!!!!
                        някаква микрочаст от студентите пита КОЙ????????
                        А, кажи сега това не е ли платена манипулация???

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
                          Да, лъжите са най-силни когато си си поставил за цел манипулация, пропаганда и заблуда.
                          Примири се, Жимков. Ако на следващите избори се обедините всички седерасти, соросоиди и сини талибани може и да прескочите 4%... Ама може и пак да не ги прескочите. Мпрочем, сега през Март догодина има избори за европарламент и ще може да направите репетиция... Силно се съмнявам обаче да се споразумеете помежду си. Като ви знам обаче, какви сте "отнесени от вихъра" и неадекватни зомбита най-вероятно отново ще се изпокарате и ще се рИформирате в рИформаторския блок!
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Don't work hard, work smart!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                              Да поправиш една основна грешка на предното правителство винаги е успех!
                              2009-2010 година, когато насирах гамена БаМмкоФф всички мълчахте кат' мишки тогава.

                              П.П. Ся правиш поредната простотия - мислиш си, че Чобанина е по-свестен от него - същия неграмотник кат' предишния е, който се кефи кат' види камера - демек оня беше Брат Пит, па тоя Бивас или Бътхед ( по твой избор ).

                              Чети си прогнозата дет' съм ви дал - декапитализация на икономиката ( отлив на капитали ) + спрени евро-средства.

                              В момента е толкова жалка БГ да зависи какво ще й подхвърли ЕС като трохи, че чак сте ми смешни.

                              Ма, дерзай!! ( от партията по-убаво нема ).

                              Коментар


                              • МВР: Над 50 000 души в София, 15 000 - Пловдив

                                Над 50 000 души са взеха участие в днешния митинг в София, организиран от БСП и ДПС в подкрепа на правителството. В

                                Митингът в подкрепа на правителството започна в 12 часа от "Цариградско шосе" и Орлов мост. Около 1700 полицаи са били ангажирани с опазването на реда в централната част на столицата. Митингът и последвалото го шествие до площад "Ал. Батенберг" преминаха спокойно и приключиха около 14 часа. На него присъстваха над 50 000 души.

                                250 полицаи са обезпечавали сигурността днес в Пловдив. В 12 часа е започнал митингът на политическа партия на централния площад в града. Той е приключил около 13.30 часа. Участниците са били близо 15 000.

                                "Периметърът на площад "Централен" в Пловдив, изключвайки мястото на сцената и шадраван-спиралата, където се намираха гражданите, оформя правоъгълник с размери 110 на 60 метра с обща квадратура 6600 квадратни метра. Продължението на площад "Централен" в северна посока, заключено между Цар Симеоновата градина и западната стена на Централна поща до бившата руска книжарница, оформят периметър от 960 кв. метра. Така общата квадратура на обособения сектор за присъстващи на протеста граждани е 7560 квадратни метра, като в последния район тяхното присъствие е било по-рехаво. Предвид цитираните обстоятелства на база на досегашния опит бяха изчислени приблизителният брой на участниците в днешния митинг на ГЕРБ в Пловдив. Става дума за близо 15 000 души", обясниха източници от МВР пред БГНЕС. http://news.bgnes.com/view/1125257

                                С други казано минимум 3 към 1. Айде като ни стигнете, се обадете!!!

                                Коментар

                                Working...
                                X