IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
    -

    -------------------------------------------------------------------------------------

    П.П. Лордов,

    ако някой ден се кандидираш за босс на МВР ще направя изключение и ще си затътря задника до урните.

    Ха, наздраве!
    Наздраве френд ъв майн! § мислех да изтипосам тук един чарша с моите идеи за реформи в министерството на вътрешните работи, ама щеше да бъде огромен ферман, та по-добре с малко срам да ти споделя трапезата ми:
    Печено пиле със странната гарнитура от 1бр. варено яйце, синьо сирене и кисела краставичка. Отделно жуля и люти чушки. Всичко това с бяло вино - мускат. мезето е тюрлюгювеч от останали от снощната вечеря, през закуската и обяда храни.
    Жената по-късно се прибира от лекции заради късно пробудилите се будни все пак студенти. 5 месеца след казуса Пеевски да питаш кой го е предложил ако си раннобуден здраве му кажи. КЪСНОбУДНИ СА НАШИТЕ платени студенти!
    Вече ми се отразяват и на вечерята, както би рекъл Уинстън!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
      Когато разстрелват 30 000 човека още с идването си на власт, е нормално да очакват, че някой ден ще се появи здравословния антикомунизъм, който да ги изхвърли от властта
      Айдее, абе нещо за Априлското въстание да кажеш.... В момента ДПС управлява и е във властта, законно и демократично

      Коментар


      • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
        Даже децата от 6 клас знаят по добре от теб колко са държавите в Европа. Прогнози дадени от хора с такива познания като теб имат стойността колкото гледане на кафе при някоя квартална врачка
        Разбира се Русото като ви пуска безплатно анализите си ги изсмуква нещата от пръстите си.

        Ма, комунетата ще ви изнеса на фактури като външна услуга да се понаучите малко:

        -----------------------------------------------

        Европа - списък държави ( от гугъл )

        Цитат:

        Европа (един от най-малките континенти на Земята) е политически поделен на около 50 независими държави, 6 непризнати или полупризнати държави и голям брой територии с особен статут. Според формата на държавно устройство, на континента съществуват 5 федерални държави и една Конфедерация, а според формата на държавно управление - 38 републики и 12 монархии.

        http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%...BE%D0%BF%D0%B0
        --------------------------------------------------

        Преброй си само т.нар. територии с особен статут - понеже са 45 парчета и те и пак ми кажи колко са държавите в Европа като само признатите и частично признатите са 55-60 парчета + още 45 и ко праийм с Европа?

        П.П. Комунягите е хубаво да млъкнете малко!!! Последни сте от 28 от ЕС държави - справка Евростат и даже и от останалите - справка Сърбия с 450 лв. средна пенсия - в БГ 220 лв.. - а Сърбия воюва над 10 години и се раздели с ключови отрасли.

        И продължавате да копаете към дъното за още? Е, ся съм ви оставил пълния шанс да се удавите спокойно

        Коментар


        • Valentin Georgiev
          Ех, мъка, мъкааа, не щурмуваха Ректората.... А на някои така им се искаше. Даже една радиоводеща в няколко поред емисии се опита от нищото да прави новина, че няма щурм, пък се очаквал такъв. Е, не стана, мааму стара...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
            Показа ли си зъбките моралисте червен !!!

            Знаеш много добре, че не ми е любимо.

            По рано от мен си в този форум и знаеш много добре че ги плюя още от когато бяха на власт. Червените винаги се издавате. Надушвам ви !!!

            И ще ви свалим. Както свалихме гръмоотводите ви от ГЕРБ

            1. Първо създадохте мутрите
            2. После направихте главният мутра Борисов топ ченге
            3. След това, като ви се о*****сра тройната коалиция успяхте да го пробутате на оперираните мозъци като спасител.
            4. Е, свърши вече. Мара обу гащите. Народа се осъзна и ще ви изгоним. Дните ви са преброени.
            5. Всички свестни хора в София ви мразят. Скоро ще почнат да ви мразят и в провинцията
            6. Колкото откраднахте откраднахте
            Не си добре, обиждаш и заплашваш, че пак искате и можете да таковате народа.
            Червен е всеки, който не е от вашата бригада...
            Ми да видим, то Мутра е определение, не точно за бог.
            Лека

            Коментар


            • - „Променил се Алия, погледнал се, пак в тия.“

              - „Спестяваната съвест се олихвява. “

              - „Ако народът не може да бъде целокупен, лесно ще стане изцяло купен! “

              - „Когато един народ мълчи, навярно е вцепенен от успехите си! “

              - "Влезеш ли в историята, гледай да не се заседяваш — ще й станеш досаден. “


              и т.н. и т.н.

              Радой Ралин
              -------------------------------------------------------------------------------------

              П.П. Лордов,

              ако някой ден се кандидираш за босс на МВР ще направя изключение и ще си затътря задника до урните.

              Ха, наздраве!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                Дано! ..И гордея се с това ,че в огромната ми фамилия няма нито един ,ама нито един червен боклук,нито един нещастен прошляк ,който да разчита на подхвърлените червенотурскокафяви огризки!

                Егати повода за гордост, хората отидоха в Космоса ние се зомбираме с пещерен антикомунизъм... Когато всички са на един акъл, обикновено всички са без акъл!
                Когато разстрелват 30 000 човека още с идването си на власт, е нормално да очакват, че някой ден ще се появи здравословния антикомунизъм, който да ги изхвърли от властта
                Баба ме научи на много неща.
                tnm

                Коментар


                • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                  Честно, не в час. Не ми трябва подробно изброяване на действията на поредното правителство, било то и любимото ти на ГЕРБ.
                  В случая се моли да не ни ни ушият за околна среда, че и да им вземем откраднато няма да стигне!
                  Показа ли си зъбките моралисте червен !!!

                  Знаеш много добре, че не ми е любимо.

                  По рано от мен си в този форум и знаеш много добре че ги плюя още от когато бяха на власт. Червените винаги се издавате. Надушвам ви !!!

                  И ще ви свалим. Както свалихме гръмоотводите ви от ГЕРБ

                  1. Първо създадохте мутрите
                  2. После направихте главният мутра Борисов топ ченге
                  3. След това, като ви се о*****сра тройната коалиция успяхте да го пробутате на оперираните мозъци като спасител.
                  4. Е, свърши вече. Мара обу гащите. Народа се осъзна и ще ви изгоним. Дните ви са преброени.
                  5. Всички свестни хора в София ви мразят. Скоро ще почнат да ви мразят и в провинцията
                  6. Колкото откраднахте откраднахте
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от marandi Разгледай мнение
                    Марков,

                    на 'орицата им е писнало да са вечно най-бедните цървули на Европа от над 60 държави.

                    Навсякъде крадат политиците, ама и нещо правят насреща за 'орицата си.

                    П.П. Т'ва е накратко - освен, ако не си мазохист и да се кефиш, че си вечната последна дупка на Юръп и да ти се хилят всички.

                    Поздрави!

                    Даже децата от 6 клас знаят по добре от теб колко са държавите в Европа. Прогнози дадени от хора с такива познания като теб имат стойността колкото гледане на кафе при някоя квартална врачка

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                      Дано! ..И гордея се с това ,че в огромната ми фамилия няма нито един ,ама нито един червен боклук,нито един нещастен прошляк ,който да разчита на подхвърлените червенотурскокафяви огризки!
                      Егати повода за гордост, хората отидоха в Космоса ние се зомбираме с пещерен антикомунизъм... Когато всички са на един акъл, обикновено всички са без акъл![/QUOTE]
                      Тия сини болшевици, са наистана много ретроградни! Ние в ЕС ли сме или в СИВ? Май една тиква подмени светоусещането на някои хора.....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от :-)
                        Няма да ме питаш! Няма да ни има! Само дето моите ще се гордеят ,твоите ще се мъчат поне да те забравят, защото за тези които ги няма или добро или нищо.Но тези на които сега сте роби просто няма да ги има, защото еволюцията не признава инквизицията ,диктата, простотията.Вие и каузата ви агонизира!!!
                        ХАХАХАХ, то се видя за 24 години всички десни партии са политически трупове, само БСП цъфти!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                          Като свършат аргументите почват обидите.

                          1. Забрави ли за сметките, които лъснаха в Кипър. Ей така ги източват.
                          2. Предполагам не мислиш, че това са всички източени пари нали ???
                          3. Има много други островни и не толкова островни държави, в които комунистите си държат източените от държавата средства.
                          4. Източват ги по много начини
                          а) мнима некомпетентност
                          б) неизгодни сделки с държавно имущество и ресурси
                          в) контрабанда
                          г) раздаване на свои хора на европейските фондове
                          д) присвояване на средства от най различни програми и фондове

                          Пак ти казвам, за една седмица източват 10 (десет) пъти повече средства, отколкото струва 52 пъти да се направят парламентарни избори.

                          По добре цяла година избори, отколкото една седмица мафията на власт !!!
                          Честно, не в час. Не ми трябва подробно изброяване на действията на поредното правителство, било то и любимото ти на ГЕРБ.
                          В случая се моли да не ни ни ушият за околна среда, че и да им вземем откраднато няма да стигне!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от :-)
                            Дано скоро да ви видим сметката !!!
                            Дано! ..И гордея се с това ,че в огромната ми фамилия няма нито един ,ама нито един червен боклук,нито един нещастен прошляк ,който да разчита на подхвърлените червенотурскокафяви огризки![/QUOTE]

                            Егати повода за гордост, хората отидоха в Космоса ние се зомбираме с пещерен антикомунизъм... Когато всички са на един акъл, обикновено всички са без акъл!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
                              Като свършат аргументите почват обидите.
                              Има доводи колкото щеш, но може би си прав за обидите. Приеми моите извинения. Иска ми се обаче да чуя от теб, че си променил мнението си относно построяването на паметник на Сюлейман паша на Шипка?
                              Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                                И как ги източват?!.

                                Не винаги харченето на пари е източване, Хасане!
                                Като свършат аргументите почват обидите.

                                1. Забрави ли за сметките, които лъснаха в Кипър. Ей така ги източват.
                                2. Предполагам не мислиш, че това са всички източени пари нали ???
                                3. Има много други островни и не толкова островни държави, в които комунистите си държат източените от държавата средства.
                                4. Източват ги по много начини
                                а) мнима некомпетентност
                                б) неизгодни сделки с държавно имущество и ресурси
                                в) контрабанда
                                г) раздаване на свои хора на европейските фондове
                                д) присвояване на средства от най различни програми и фондове

                                Пак ти казвам, за една седмица източват 10 (десет) пъти повече средства, отколкото струва 52 пъти да се направят парламентарни избори.

                                По добре цяла година избори, отколкото една седмица мафията на власт !!!
                                Баба ме научи на много неща.
                                tnm

                                Коментар

                                Working...
                                X