IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
    Снимката е колаж, толкова пъти съм го пътувал това разстояние планина не съм видял
    Ми че това е облак бе макс.
    Снимката е с ниска резолюция и затва ви се струва така, но вие търсите под вола теле


    Както е казал един умен човек - на крив .уй вуната му пречи

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
      Сега разбирам - вече виждаш двойно или поне яко размазано. Ама то пиенето от мъка много от рано започнало, няма ли да празнувате с други членове на младежкото БСП победата над Соросоидите.
      ТЪПАК, аз не съм от БСП, нито от соросоидите. ти виждаш с едното си око , другото е ослепяло от дрогата. За разлика от много боклуци, аз наистина бях на мястото на събитието.Цариградско шосе беше ПлЪТНО запълнено от орлов мост до феята!!!!!!
      Точно 100000пъти повече от раннобудните идиоти!!!!!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
        Снимката е колаж, толкова пъти съм го пътувал това разстояние планина не съм видял
        http://www.dnevnik.bg/video/2013/11/...sp_ot_vuzduha/

        от 19 до 23 секунда на клипа сниман от БСП - тъкмо са пресекли орлов мост

        Или и БСП са направили колаж

        Коментар


        • Споко. Планина няма и никога не е имало

          Коментар


          • Озарените погледи на комунистите
            Attached Files

            Коментар


            • Аз ги броих на една от снимките, ми има-няма седем-осемстотин мангала.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                ДА ТИ Е. м.
                Сега разбирам - вече виждаш двойно или поне яко размазано. Ама то пиенето от мъка много от рано започнало, няма ли да празнувате с други членове на младежкото БСП победата над Соросоидите.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                  КВИ ОчИлА бЕ ?ПИСНА мИ ОТ ПрОПАГАНДАТОрИ!!!!!!!!!!
                  това цариградско шосе ли е бе миндил???????? какви са тия водопади и косопади и планина в дъното . бЕЗСИлНИ НЕЩАСТНИцИ, ВИДЯХТЕ СИлАТА НА бСП И НЕ ОНЕмЯХТЕ, а се насрахте!!!!
                  Снимката е колаж, толкова пъти съм го пътувал това разстояние планина не съм видял

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Ама ти наистина май не довиждаш
                    ДА ТИ Е. м.

                    Коментар


                    • Levski Sofia fans supporting the students and the anti-government protest, shouting "resignation", "red scum" and singing Bulgaria's national anthem (by sportal.bg).
                      https://www.youtube.com/watch?v=Gz-rIFawlQ0#t=104

                      Yeah

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                        КВИ ОчИлА бЕ ?ПИСНА мИ ОТ ПрОПАГАНДАТОрИ!!!!!!!!!!
                        това цариградско шосе ли е бе миндил???????? какви са тия водопади и косопади и планина в дъното . бЕЗСИлНИ НЕЩАСТНИцИ, ВИДЯХТЕ СИлАТА НА бСП И НЕ ОНЕмЯХТЕ, а се насрахте!!!!
                        Ама ти наистина май не довиждаш

                        Коментар


                        • КВИ ОчИлА бЕ ?ПИСНА мИ ОТ ПрОПАГАНДАТОрИ!!!!!!!!!!
                          това цариградско шосе ли е бе миндил???????? какви са тия водопади и косопади и планина в дъното . бЕЗСИлНИ НЕЩАСТНИцИ, ВИДЯХТЕ СИлАТА НА бСП И НЕ ОНЕмЯХТЕ, а се насрахте!!!!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                            Я ми сметни на "милионния" митинг на сдс колко хора е имало, ако от ОМ до плиска са 50000
                            Ми не е имало милион много ясно

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                              Да бе човек на 5 м2 още малко, докато бях там си опипвах джобовете, щото имах чувството , че ще ми бръкнат в къса!
                              А както казах множеството стигаше до феята, ако нещо говори на твоя милост - порвансал


                              Хахаха Лорде ходи си смени очилата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Друга сметка при един човек на два квадратни метра - което си е прилична гъстота за да се съберат 50 хиляди трябват 100 000 квадратни метра. При 30 метра ширина това прави че от орлов мост трябва да достигнат до след Плиска.

                                Така че БСП лъже най-нагло както обикновено.
                                Я ми сметни на "милионния" митинг на сдс колко хора е имало, ако от ОМ до плиска са 50000

                                Коментар

                                Working...
                                X