IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Как тогава ще обясниш снимките от хеликоптера нает от БСП който снима самото шествие - който изненадващо може би показва точно същото количество хора.
    Хубаво, де - какво значение кои колко са?

    Имате ли визия за страната - примерно топ5 в Европа за 5-10 години по стандарт?

    П.П. Тия са пътници вече - само те не го знаят още.

    Ама, се разсейвате с глупости в момента - к'во значение колко били?

    Пак ще висят гладни и на повикване за кифла и минерална вода + разходка в Софето = екскурзия демек.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
      Абе, лесни... На батълка рЪкия, далЕ?
      Добре искаш ли бас, че поялника в огледалото на Станишев няма да подаде оставка още 3 години? Искаш ли? Само, че този път ще си търся печалбата да знаеш, бъчви ще искам!!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение
        Много лесни въпроси му задаваш, тоя поялник в очилата не може да се сбърка.
        Абе, лесни... На батълка рЪкия, далЕ?

        Коментар


        • ЯДЕЦ ЗА мръсните платени тролове срещу правителството !
          Ще предложа в най-скоро време на премиера Орешарски да ме приеме като съветник по сигурността на правителството. Тогава жална ви майка на платените тролове. Няма да може да си измисляте никакъв факт, щото цялата пропаганда ще ви изпревари отзад и с много часове напред!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
            Вече имаш 3 мнения! Честито!
            3 мнения или 4181 изхождания ? Да подкрепите студенти или цигани? - Изберете сами.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Лорде, я разгледай тази снимка и кажи, има ли някой в очилата на Станишев. И кой е той
              http://www.dnevnik.bg/photos/2013/11...pic=36#picture
              Много лесни въпроси му задаваш, тоя поялник в очилата не може да се сбърка.
              Yeah

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                Хахахаха, равновесенов... Така е когато човек не отиде да види с очите си ами чете разни платени сайтчета и сляпо вЕрва... Тази снимчица, равновесенов, е правена поне 2-3 часа преди да започне протестното шествие.

                Ей... аман от малумници, които казват на черното бяло и обратно!
                Как тогава ще обясниш снимките от хеликоптера нает от БСП който снима самото шествие - който изненадващо може би показва точно същото количество хора.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение


                  Хахаха Лорде ходи си смени очилата
                  Хахахаха, равновесенов... Така е когато човек не отиде да види с очите си ами чете разни платени сайтчета и сляпо вЕрва... Тази снимчица, равновесенов, е правена поне 2-3 часа преди да започне протестното шествие. Това са ранобудните протестиращи. След тях дойдоха и неранобудните.

                  Ей... аман от малумници, които казват на черното бяло и обратно!
                  Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от HRIS.
                    Сериозно?? Ами!? А бе сериозно? Я па ти!
                    Вече имаш 3 мнения! Честито!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                      КОЙ ПИТА? новосъздаден идиот ли? ДВЕ мнения имаш ли и кой ти ги плати?
                      Лорде, я разгледай тази снимка и кажи, има ли някой в очилата на Станишев. И кой е той
                      http://www.dnevnik.bg/photos/2013/11...pic=36#picture

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение


                        Хахаха Лорде ходи си смени очилата

                        Какви очила бе приятелю! На тоя простак и телескоп няма да помогне.Щом не вижда ПЛАНИНА.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от HRIS.
                          Що за човек си ,или просто вечно пиян?
                          КОЙ ПИТА? новосъздаден идиот ли? ДВЕ мнения имаш ли и кой ти ги плати?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            ТЪПАК, аз не съм от БСП, нито от соросоидите. ти виждаш с едното си око , другото е ослепяло от дрогата. За разлика от много боклуци, аз наистина бях на мястото на събитието.Цариградско шосе беше ПлЪТНО запълнено от орлов мост до феята!!!!!!
                            Точно 100000пъти повече от раннобудните идиоти!!!!!!!
                            Е Лорде тоя път нема начин да не си бил ъндер ковър...

                            Коментар


                            • А някои от червените бяха и невероятно стилни.
                              Attached Files

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                                ТЪПАК, аз не съм от БСП, нито от соросоидите. ти виждаш с едното си око , другото е ослепяло от дрогата. За разлика от много боклуци, аз наистина бях на мястото на събитието.Цариградско шосе беше ПлЪТНО запълнено от орлов мост до феята!!!!!!
                                Точно 100000пъти повече от раннобудните идиоти!!!!!!!
                                Добре Лорде, вярваме ти, със сигурност поне милион са били

                                Коментар

                                Working...
                                X