IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Друга сметка при един човек на два квадратни метра - което си е прилична гъстота за да се съберат 50 хиляди трябват 100 000 квадратни метра. При 30 метра ширина това прави че от орлов мост трябва да достигнат до след Плиска.

    Така че БСП лъже най-нагло както обикновено.
    Да бе човек на 5 м2 още малко, докато бях там си опипвах джобовете, щото имах чувството , че ще ми бръкнат в къса!
    А както казах множеството стигаше до феята, ако нещо говори на твоя милост - порвансал

    Коментар


    • http://www.bsp.bg/

      http://www.mbsp.bg/

      Искам сайта на Биесиепиетуууу, или поне на младежкото такова

      Коментар


      • Друга сметка при един човек на два квадратни метра - което си е прилична гъстота за да се съберат 50 хиляди трябват 100 000 квадратни метра. При 30 метра ширина това прави че от орлов мост трябва да достигнат до след Плиска.

        Така че БСП лъже най-нагло както обикновено.

        А най тъпото е че лъже за неща които много лесно могат да се сметнат.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
          ;ХЕХЕХЕХЕХЕХЕХХХХХЕХЕХХЕЕЕХЕХХЕХЕХЕХЕХЕХХЕХЕХЕХЕХХ Е
          ТИ явно или не си от София или си измисляш прекалено, множеството беше уникално за столицата! ДВЕ ХИЛЯДЕ СЕ ПОбИрАТ КАКТО ЗНАЕм ПрЕД ПрЕЗИДЕНТСТВОТО!
          Ми това е математика виж ги кадрите ясно се вижда от коя до коя сграда се е проточил отваряш гугъл и мериш растояния.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            хахаха, БСП са платили за хеликоптер да снима, кадрите ги има качени.
            http://www.dnevnik.bg/video/2013/11/...sp_ot_vuzduha/

            Не заемат и 150 метра по жълтите павета. При 30 метра ширина прави 4500 квадратни метра. За да се съберат 50 000 души трябва да са по 10 души на квадратен метър,
            Т.е. всичките 50 000 души трябва да стоят на един крак като са крак до крак

            Ако се приеме доста по реалистичното 1 човек на между 2 и 3 квадратни метра и прави 1500-2000.
            ;ХЕХЕХЕХЕХЕХЕХХХХХЕХЕХХЕЕЕХЕХХЕХЕХЕХЕХЕХХЕХЕХЕХЕХХ Е
            ТИ явно или не си от София или си измисляш прекалено, множеството беше уникално за столицата! ДВЕ ХИЛЯДЕ СЕ ПОбИрАТ КАКТО ЗНАЕм ПрЕД ПрЕЗИДЕНТСТВОТО!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
              ХАХХАХ, откъде измисли този колаж??????
              КОЯ Е ТАЗИ ПЛАНИНА В ДЪНОТО НА Цариградско шосе!!!!!!!!!????????
              АЗ бях там , коли нямаше как да има, 50000 души се бяха стоварили , хора достойни работещи , не като наркоманите на стълбите на СУ. Още малко и ще ме е срам, че съм учил в СУ!
              хахаха, БСП са платили за хеликоптер да снима, кадрите ги има качени.
              http://www.dnevnik.bg/video/2013/11/...sp_ot_vuzduha/

              Не заемат и 150 метра по жълтите павета. При 30 метра ширина прави 4500 квадратни метра. За да се съберат 50 000 души трябва да са по 10 души на квадратен метър,
              Т.е. всичките 50 000 души трябва да стоят на един крак като са крак до крак

              Ако се приеме доста по реалистичното 1 човек на между 2 и 3 квадратни метра и прави 1500-2000.

              Коментар



              • Лордов, опикаха ни градината под носа, ти за планината отвъд шосето се заяждаш ...
                Yeah

                Коментар


                • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                  Не си прав. Гледачките на кафе познават в 50% от случаите.
                  Ама то е много трудно за се запомни, че държавите в Европа са 50.
                  Като броим и Сан Марино?!?! Това пък каква държава е?
                  Или пък държавата Ватикан???
                  Глигов,

                  виж стандарта на Сан Марино - имат 5 депутата и по 118к $ средно на глава от населението.

                  П.П. Разбира се ти като пълен червен кретен - ще ни обясниш, че 170 хил. лв среден доход на година са нищо.

                  Къде, къде е по-добре при Орешака, налЕ? ( с 5 лева към великите пенсии от 230 лв. средно ).

                  Ти виждал ли си 200 хил лв. през живота си накуп - само информативно - щот' там е на година

                  Ако не си виждал 200к е хубаво да млъкнеш

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от OMG Разгледай мнение


                    Пеесе К! es:
                    ХАХХАХ, откъде измисли този колаж??????
                    КОЯ Е ТАЗИ ПЛАНИНА В ДЪНОТО НА Цариградско шосе!!!!!!!!!????????
                    АЗ бях там , коли нямаше как да има, 50000 души се бяха стоварили , хора достойни работещи , не като наркоманите на стълбите на СУ. Още малко и ще ме е срам, че съм учил в СУ!

                    Коментар




                    • Днес програмата за временна заетост беше ефективна. Икономиката дръпна напред. Менталното здраве - назад!
                      Yeah

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от desperado Разгледай мнение
                        Какви комунисти са ти в главата? Бил съм в 36 държави от Европа. Не съм бил само в страните на север от Дания и Кавказ където знам колко страни има. Затова се удивих от бройката, която си написал.
                        Тези които са добавили Казахстан в wikipedia към страните от Европа са просто гении. Може би познанията им се базират основно на калификации за Европейските първенства по Футбол където Казахстан vzima участие (не че и на практика има малка част от страната, която би трябвало да се води в Европа понеже е на запад от Урал).
                        Както и да е, страните са 50 барабар с такива ГОЛЕМИ страни като Ватикана и Сан Марино,
                        http://www.countries-ofthe-world.com...of-europe.html
                        Брато,

                        не ми се слушат простотии - върви и кандидатствай за жителство в Сан Марино и Люксембург - да видим какво ще ти кажат "джуджетата" ( цитат по твой израз ).

                        А, па те са по над 100к $ годишно на глава от населението.

                        Ти кат' виден "спец" - чак сега призна поне 50 държави в Европа - ма, браус ... - скоро може да минеш 6-ти клас да'е ... ( както се изрази ) и колко признати държави има Европа

                        Спокойно - цяла Европа ги е признала много преди тИбя колко са признати, непризнати и с особен статут.

                        Кефиш ме къде се напъна и се омаза, че нямаш 6-ти клас изкаран ...

                        Ся може да кажеш бат' Маранди - прощавай - ама си комплекса и няма го направиш, налЕ? ( ъъ ... смигам )
                        Last edited by marandi; 16.11.2013, 23:41.

                        Коментар


                        • Денят в снимки!!!
                          [IMG]http://vevesti.com/images/_0000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000xf8d.jpg
                          Last edited by X_Y; 17.11.2013, 11:28.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                            Никой от вас ли платени клакьори не беше днес в района на орлов мост?
                            Аз бях, ама никой не ми плати дори с кебапчета. Утешавам се с големия брой забавни снимки, които направих на мангал-комунистите, макар и някои да ме гледаха страшно, но също така се и притеснявам за огромния брой хора, напуснали старческия дом за да засвидетелстват подкрепата си към правителството. Дали вскички са се прибрали живи-здрави?

                            Коментар


                            • [COLOR="Black"][SIZE="3"][FONT="Arial Black"]Денят в снимки!!! [IMG]http://vevesti.com/images/_0000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000 000000xf8d.jpg[
                              Last edited by X_Y; 17.11.2013, 11:27.

                              Коментар


                              • Денят в снимки!!! [IMG]http://vevesti.com/images/_0000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000xf8 d.jpg
                                Last edited by X_Y; 17.11.2013, 11:28.

                                Коментар

                                Working...
                                X