IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
    Но с годините се трупа опит и се поумнява.
    Някои биха казали че се оглупява.

    Каква точно е силата на БСП - лоялността на избирателите и. Какво прави тя с тези избиратели - губи ги.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kev Разгледай мнение
      +100!!!
      +1000

      Коментар


      • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
        Черно Джони за 30 лв, т'ва да не са за 50гр???
        то, в хилтън...по-евтино http://www3.hilton.com/resources/med...nu_May2013.pdf

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
          Всяко начоло има край...Бсп има един край и започна новото си начало много много лошо след което влезе в коалиция а сега отново се гърчи в коалиция...считам че това е последното управлвние на БсП ...с оглед на отворената младеж както и на смъртноста в електрората на чумата бкп-бсп.Да живее демокрацията и Бойко Борисов
          +100!!!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
            Никого няма да заплашват.Народа си гласува за тях.Те се оказват единствената партия която вдига доходи макар и с малко.Нито Командира нито тиквата вдигнаха доходите на хората.Да не говорим колко много народ си спомня за хубавото време при тройната коалиция
            Мда, Виденов хубу ги дигна.

            Тройната ги вдигна щото Световната икономиката тогава растеше, цъфтеше и връзваше. Просто им се падна хубаво време да управляват.

            Сега е криза и кинти нема. Така че надеждите че БСП ще вдигне доходите на хората няма да се сбъднат. Дори и кризата в Световен мащаб да вземе да отминава, тука до 4 години нема се усети.

            Още повече че чуждите инвестиции се свиват, Еврофондовете спрени. А август имаме изтичане на капитали от страната минус 34 милона Евро. На сайта на БНБ го пише.

            Положението е "кинти нема - действайте" и така ще бъде следващите години.

            Коментар


            • Цветлин Йовчев: 20 души са били посетени по домовете, продължаваме по същия начин


              Миналата седмица стана ясно, че бюджетът за подслушване ще е двойно повече? Защо не изпълнявате закона и не се въведе принципът на финансовата обосновка при искане за прилагане на СРС-та?
              - Все още няма възможност да почне да се прилага принципът на финансовата обосновка Трябва да се изгради система, дотогава ще бъде запазен квотният принцип, който въведохме. Оценени са внимателно възможностите до момента с тези ресурси, които имаме колко телефона могат да бъдат контролирани. На основата на това са определени квоти за всяко едно от оперативните звена. Това ще бъде спазено. Така постигаме близо три пъти намаление на СРС-та, подслушването е много по-малко.

              Но бюджетът е двойно повече
              - Не е така. Механично почти са извадени бюджетите, които са за ГДБОП, те са прехвърляни към ДАНС. И другите средства са тези, които преди са били отделяни за СДОТО. Възможно е да има малко увеличение на тези средства, защото те са необходими, за да бъдат изградени тези способности, които ще гарантират, че няма да има злоупотреби. По никакъв начин няма да има повече подслушване и проследяване.

              Как ще коментирате, че има много случаи на протестиращи, които са били посещавани от полицаи на сутринта след 12 ноември?
              - Не са толкова много случаите. Може би се преекспонират нещата. Това, което имаме... хора, за които има информация и са забелязани да провокират насилие и грубо да нарушават обществения ред. Тези хора са били потърсени и на много от тях са били направени предупредителни протоколи. На тези, които са направили неща, които може да се квалифицират като престъпление, на тях може да се стигне и до повдигане на обвинения и на досъдебни производства

              Колко такива хора са били посетени?
              - 20 и няколко на следващия ден. И ще продължим по този начин, няма да допуснем да се провокира насилие.

              Но отново бяха забелязани полицаи с маски, които не можеха да обяснят защо са с маски и това също предизвикваше напрежение?
              - Аз мисля, че в много по-голяма степен напрежение провокира това, че имаше опити да бъдат атакувани полицаите, да бъдат издърпани загражденията и да бъде атакуван парламентът. Мисля, че това предизвика напрежение и ще продължим да действаме в същата посока.

              Все пак защо полицаите са били с маски?
              - Ще проверя кое е наложило това, но може и да е от климатичните условия. Вижте има точна отчетност. Знае се кой къде е бил и ако някой е извършил нещо, което е нередно, ще си понесе отговорността.

              Ще направите ли вътрешна проверка във връзка с изтеклите опорни точки?
              - Нямам за какво да извърша проверка за тези опорни точки. Някаква долнопробна интрига беше спретната, подобна на тази, че ще ставам министър-председател. Мисля, че идва от едно и също място.

              От кое?
              - Не ме карайте да влизам в детайли. И сама може да си отговорите. При такива ситуации е добре да се следи кой има интерес и кой има възможност да го направи.

              http://www.dnevnik.bg/intervju/2013/...i_po_domovete/

              Коментар


              • Всяко начоло има край...Бсп има един край и започна новото си начало много много лошо след което влезе в коалиция а сега отново се гърчи в коалиция...считам че това е последното управлвние на БсП ...с оглед на отворената младеж както и на смъртноста в електрората на чумата бкп-бсп.Да живее демокрацията и Бойко Борисов
                Животът е огледало.....усмихвай се

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                  Aбебат' Пешо, от това джони за триесе лева ше окьоравееш бе!
                  Факи уиски пия много радко.И първо го давам на кучето да гои дегустира ако оживее добре значи става за гости

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                    Е аз се надявам да спечеля и да си пийвам домашната на бат Пешо.
                    Математиката аз не съм скръндза.Ускито не ми е любимо питие.Ако искаш да го сменим с водка.Хващам се на бас ей така за спорта щото на младини и аз бях заблуден като теб и си мислех че сме изгонили комунистите....24г след тези събития пак ги гоним.Който доживее и след 24 ще ги гони.....Тук в този форум се забавлявам с надъхани млади парчета по скоро насъскани от някакво партийно събрание на шамани повервали си колко са велики и как вземат властта.Едни наивници които чакат следващите избори да унищожат БСП завинаги и да станат важни клечки.А БСП си е тука цяла целеничка дори управлява само дето СДС ДСБ и други глъмпери са на гробището.Не е шега работа тия са на 200 години сериозна работа е това.Но с годините се трупа опит и се поумнява.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Аз пак бих настоявал на сингъл малца, ама различни вкусове
                      И аз,и аз, и аз....казали джуджетата!!!

                      Коментар


                      • Aбебат' Пешо, от това джони за триесе лева ше окьоравееш бе!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                          Е аз се надявам да спечеля и да си пийвам домашната на бат Пешо.
                          Аз пак бих настоявал на сингъл малца, ама различни вкусове

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                            На мен това ми е ясно.

                            Ама съм разбрал че БСП ще ги нахрани и те затова от радост ще гласуват пак за БСП. А може би имаш предвид, че БСП ще ги заплаши да гласуват за тях, щото ако не гласуват за тях - остават без работа, съответно храна.
                            Никого няма да заплашват.Народа си гласува за тях.Те се оказват единствената партия която вдига доходи макар и с малко.Нито Командира нито тиквата вдигнаха доходите на хората.Да не говорим колко много народ си спомня за хубавото време при тройната коалиция

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                              не знам какво сте се хванали с това Джони - че то е гадно, черно червено все тая гадно е.

                              http://napitkite.eu/uiski/1192-%D1%8...%D0%B4-1%D0%BB

                              Ето едно доста по-добро макар и малко по-скъпо
                              Е аз се надявам да спечеля и да си пийвам домашната на бат Пешо.

                              Коментар


                              • не знам какво сте се хванали с това Джони - че то е гадно, черно червено все тая гадно е.

                                http://napitkite.eu/uiski/1192-%D1%8...%D0%B4-1%D0%BB

                                Ето едно доста по-добро макар и малко по-скъпо

                                Коментар

                                Working...
                                X