IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
    Черно Джони за 30 лв, т'ва да не са за 50гр???
    Ей не казвате цените - караш ме да търся в нета - половинка - 32.99
    Явно такова съм купувал преди и това ми е останало като спомени.


    http://napitkite.eu/uiski/1365-%D1%8...D0%B3-05%D0%BB

    Коментар


    • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
      Черно Джони за 30 лв, т'ва да не са за 50гр???
      Е, чак пък За петдесетуна за 700 ме съгласявате

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
        Срещу домашна бе

        Или искаш да подскажеш, че за 30 лв е фалшименто - трудно помня цени.
        Черно Джони за 30 лв, т'ва да не са за 50гр???

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
          От мен домашна ракия така ли да разбирам?Нямаш грижи имам и сливова имам и грозданка по твой избор.Ти явно живееш в по друга среда на по интелигентни и заможни хора и явно нямаш допирна точка до наистина бедни и гладни хора.Ти не може да разбереш че извън София към момента ако не си човек на кмета на депутат на шефа на КАТ на окръжен прокурор или съдия работа за теб и семейството ти няма.Ти явно и хабер си нямаш за какъв феодализъм става дума.....Ти отказваш да ми повярваш че ало Иван Костов дое у село ще го убият с камъни и че сдс е мръсна дума.
          На мен това ми е ясно.

          Ама съм разбрал че БСП ще ги нахрани и те затова от радост ще гласуват пак за БСП. А може би имаш предвид, че БСП ще ги заплаши да гласуват за тях, щото ако не гласуват за тях - остават без работа, съответно храна.

          Коментар


          • Бат Пешо, да питам... Ти помниш ли Орсов? И замислял ли си се какво щеше да имаш като земя?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
              Бат Пешо, на черно джони за 30 кинта не се фащай
              Срещу домашна бе

              Или искаш да подскажеш, че за 30 лв е фалшименто - трудно помня цени.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                Домашна срещу уиски

                Джони черен етикет за 30 лв (мисля беше) от мен.

                Гладът е голяма мотивация, но нали не мислиш, че БСП ще успее да нахрани тези хора и те от радост ще гласуват пак за тях.
                От мен домашна ракия така ли да разбирам?Нямаш грижи имам и сливова имам и грозданка по твой избор.Ти явно живееш в по друга среда на по интелигентни и заможни хора и явно нямаш допирна точка до наистина бедни и гладни хора.Ти не може да разбереш че извън София към момента ако не си човек на кмета на депутат на шефа на КАТ на окръжен прокурор или съдия работа за теб и семейството ти няма.Ти явно и хабер си нямаш за какъв феодализъм става дума.....Ти отказваш да ми повярваш че ало Иван Костов дое у село ще го убият с камъни и че сдс е мръсна дума.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Не ме разсмивай.Боко и управленски опит.Боко освен мутри друго не е ръководил.Всички видяхме докъде стигна държавата при него.А ГЕРБ му го създадоха.Боко е хвалипръцко обикновен медиен герой.Нямал бил телевизии.Той не слизаше от екрана дори още ме е страх да си отворя хладилника да не изскочи и от там и да вика Станишев е виновен..Ти обаче живееш в някакъв различен свят.Залагаш на грешни хипотези и после няма как да ти излязат нещата.Факи проумя че БСП и ДПС са безсмъртни време е ти да го разбереш.БСП е малкия брат на Дънкан Маклауд
                  Никога не съм казвал, че ще изчезнат. На мен ми е ясно, че двете партии няма да изчезнат. И двете си имат твърди ядра, дето винаги ще ги подкрепят.

                  Но БСП с хода да обяви Орешарски за премиер спечели доста гласове - които със сигурност няма да гласуват за БСП на следващите избори. Виж на по-следващите може да настъпят мотиката пак.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                    Джони черен етикет за 30 лв (мисля беше) от мен.

                    .
                    Бат Пешо, на черно джони за 30 кинта не се фащай

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                      Да и в градовете има хора без образование. Даже за Атака има хора висшисти дето гласуват. Но София никога не е имала червен кмет и скоро няма да има. Нито Пловдив.
                      Точно бедните квартали са с висок процент на ГЕРБ
                      Личи си кой говори наизуст и никога не е гледал резултатите, да не говорим за поглед върху партиите извън весникарските заглавия.
                      Както и да е...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Факушкa Разгледай мнение
                        Aбе той иска, ама няма как да стане.
                        И на него бавно и оолека започва да му увира кратуната.
                        Факи ти израстваш с часове.Какво пиеш или пушиш?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Аз казвам че комунягите ще вземат повече гласове отколкото ти казваш.Колко повече ще зависи от това кога ще са следващите избори.Като гледам Гейко няма ама никакво намерение да подава оставка.Щом искаш бас добре.Досега съм ловил един със Спеко за валутния борд ама той изчезна.Казвай на шише какво.От мен да знаеш че никога не бива да се подценява мотивацията на глада.Той е много силно оръжие.
                          Домашна срещу уиски

                          Джони черен етикет за 30 лв (мисля беше) от мен.

                          Гладът е голяма мотивация, но нали не мислиш, че БСП ще успее да нахрани тези хора и те от радост ще гласуват пак за тях.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение
                            Бат ти Бойко беше секретар на МВР 4 години. После беше кмет на София и чак тогава направи ГЕРБ.

                            Демек човекът имаше натрупан управленски опит, пък и го показваха безплатно по ТВ-то доста време.

                            ГЕРБ нямат ТВ за разлика от Атака, НФСБ и Бюрека.

                            Ако ще ми казваш, че Нова или бТВ били на ГЕРБ виж им тази вечер гостите - Болния и Овчев бяха в Нова.
                            Не ме разсмивай.Боко и управленски опит.Боко освен мутри друго не е ръководил.Всички видяхме докъде стигна държавата при него.А ГЕРБ му го създадоха.Боко е хвалипръцко обикновен медиен герой.Нямал бил телевизии.Той не слизаше от екрана дори още ме е страх да си отворя хладилника да не изскочи и от там и да вика Станишев е виновен..Ти обаче живееш в някакъв различен свят.Залагаш на грешни хипотези и после няма как да ти излязат нещата.Факи проумя че БСП и ДПС са безсмъртни време е ти да го разбереш.БСП е малкия брат на Дънкан Маклауд

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
                              Погледни процентите в трите софийски МИР-а за няколко вота назад и пак си помисли.
                              Като цяло нямаш представа за структурата на електората.
                              Да и в градовете има хора без образование. Даже за Атака има хора висшисти дето гласуват. Но София никога не е имала червен кмет и скоро няма да има. Нито Пловдив.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tea_cup Разгледай мнение
                                Какво говориш, те дори гласно подкрепят окупацията в ефир - онзи ден някакъв репортер на Канал 1 предава военната сводка и казва "сега 10-15 студента се опитват да блокират кръстовището, но ,УВИ, не успяват."
                                Аз пък не мога да разбера как така държавната телевизия пропагандира и подкрепя 10-15 човека, които се опитват да объркат прибирането от работа на хиляди.
                                50 човека да окупират централни кръстовища месеци наред няма как да се случи в страните, които някои хора тук, обичат да споменават
                                Нито в Швейцария е възможно
                                А на подобни думи по национална медия, някъде биха търсили отговорност ...

                                Дали някой може да ми отговори Как е възможно 50-на човека толкова месеци да си развяват байряка....къде с общинско разрешение, къде без???

                                сигурно...щото ГЕРБ са опозиция на БСП?!

                                спомням си през 2011 на един от протестите против монопола в цените на горивата няколко стотин коли бяха разбити по маршрути да заминават нанякъде, но и в центъра на софия
                                туй ...от борисовата полиция
                                помня и колко трудно им даваха разрешение за протест или ги моткаха до последния момент...и това за уикендите

                                Коментар

                                Working...
                                X