IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • след уискеното ревю....една бърза рецепта за домашна торта, може ли

    Коментар


    • Първоначално изпратено от val/she Разгледай мнение
      Бате Пешо, какви са тези небивалици? Вдигнали били доходи.На кого? На бюджетниците. Здраво вдигнаха инфлацията и напомпаха няколко балона. Това направиха комунягите.
      Правителствата трябва да провеждат политики, а не административно да определят заплати.
      Не само на бюджетниците и на пенсионерите.И безработицата бяха свалили.Не бива да на бялото да казваме черно.От тия всичките 24г най добре се живееше при тройната коалиция.Човек трябва да е почтен.

      Коментар


      • Демокрация е форма на управление избрано от народът по неговите демократични правила. Тоест това правителство не е избрано демократично след намесата на медиите и бареков. А не виждам нищо лошо да пожелавам на ББ здраве ....Не виждам и кога той е нарушавал демокрацията...при условие че бе избран демократично а си подаде оставката...не разбрах защоли сега се увеличиха парите за подслушване .. Неразбрах и защо след референдум за белене отново Орешараки повдига темата , неразбрах защо бареков е на свобода , неразбрах защо няма референдум за шистовият газ , неразбрах защо Дпс е в управлението след скандала бисеров неразбрах кой предложи пеевски
        Животът е огледало.....усмихвай се

        Коментар


        • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
          Ма и другите поумняват!!!А тия дето не поумняват си заминават,докато чакат неволята БКП/С/ да им снесе!!!
          Що ли при теб поумняване не се забелязва

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Ти гледай да не те дам на човека по сигурността ,да те вземе на мушка.. ....
            Ще има да отчита поне 1 месец работата си...

            След "агента по сигурността" днес още един изтрещя, както и предполагах Очевидно вървиме към ЕДИН по ЕДИН - ДО ЕДИН!

            Коментар


            • Управляващите крият скандално писмо от ЕК, за опасност от загуба на 572 милиона средства по ПРСРВижте самото писмо на> http://bgfakti.bg/tv/video/118
              Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от LANDLORD 31 Разгледай мнение
                Досега ви четях само без интерес от два - три часа, щото Бате Пешо само ви вади очеизвадни факти, а вие подскачате като петлета.
                Равновесов, я преброй депутатите на ГЕРБ и БСП в 41 и 42 НС и тогава пиши врели некипели и шменти капели кой губи и кой печели избиратели!
                1995 БСП 2 милона гласа
                1997 след Виденовата зима 900 хиляди
                сега след катастрофалното управление на ГЕРБ - изненада отново 900 хиляди

                Гласовете на БСП сега са на нивото им на най-голямата криза за БСП - и незнайно защо те се хвалят с това и го наричат успех.

                не е лесно да загубиш 1 милион гласа - или може би е лесно и СДС и Царя го постигнаха. Така че БСП не е никакво изключение, просто този последен един милион ще им трябва още 10 години. Но все пак те изборите са през 4 години, два мандата и БСП я няма - ще спори с Атака за влизане в парламента.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                  Някои биха казали че се оглупява.

                  Каква точно е силата на БСП - лоялността на избирателите и. Какво прави тя с тези избиратели - губи ги.
                  И редовния им номер - всички са маскари, алтернатива няма, затова ни оставете да управляваме.

                  Всички плюят срещу ГЕРБ, като че ли те са управляващи и нещо зависи от тях в момента.

                  Интересно ми е след 4 години като икономиката и стандарта на живот е на същия хал, няма построен нито един инфраструктурен проект кой ще им е виновен. Имайки какъв пропаганден опит притежават съм сигурен, че ще измислят нещо и ще има хора, дето да му повярват.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                    то, в хилтън...по-евтино http://www3.hilton.com/resources/med...nu_May2013.pdf
                    ?!?!?!

                    Tam дето го даваш не е по-евтино, за 30мл черно джони го дават 45, ама лева ли, евро ли, долари ли, биткойни ли

                    Майтапа настрана, ама класните уискита почват от 40-50 евро литъра на шипшандъра. Демек за простолюдието, ако може си го намери почва от 150 лв литъра.
                    Това е, литъра е мярката, никви 0,500 ;0,7 ; 0,72 ; 0,75

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Някои биха казали че се оглупява.

                      Каква точно е силата на БСП - лоялността на избирателите и. Какво прави тя с тези избиратели - губи ги.
                      Досега ви четях само без интерес от два - три часа, щото Бате Пешо само ви вади очеизвадни факти, а вие подскачате като петлета.
                      Равновесов, я преброй депутатите на ГЕРБ и БСП в 41 и 42 НС и тогава пиши врели некипели и шменти капели кой губи и кой печели избиратели!

                      Коментар


                      • За Варненски митрополит бе избран “църковният Делян Пеевски”> http://offnews.bg/index.php/268407/p...-kupi-posta-si
                        Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от kotara22 Разгледай мнение
                          Всяко начоло има край...Бсп има един край и започна новото си начало много много лошо след което влезе в коалиция а сега отново се гърчи в коалиция...считам че това е последното управлвние на БсП ...с оглед на отворената младеж както и на смъртноста в електрората на чумата бкп-бсп.

                          Да живее демокрацията и Бойко Борисов
                          Или не знаеш какво е Демокрация, или не знаеш как управлява Б.Борисов

                          не си в течение с европейските тенденции за нагласите на ...масите

                          Коментар


                          • Бате Пешо, какви са тези небивалици? Вдигнали били доходи.На кого? На бюджетниците. Здраво вдигнаха инфлацията и напомпаха няколко балона. Това направиха комунягите.
                            Правителствата трябва да провеждат политики, а не административно да определят заплати.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                              Математиката аз не съм скръндза.Ускито не ми е любимо питие.Ако искаш да го сменим с водка.Хващам се на бас ей така за спорта щото на младини и аз бях заблуден като теб и си мислех че сме изгонили комунистите....24г след тези събития пак ги гоним.Който доживее и след 24 ще ги гони.....Тук в този форум се забавлявам с надъхани млади парчета по скоро насъскани от някакво партийно събрание на шамани повервали си колко са велики и как вземат властта.Едни наивници които чакат следващите избори да унищожат БСП завинаги и да станат важни клечки.А БСП си е тука цяла целеничка дори управлява само дето СДС ДСБ и други глъмпери са на гробището.Не е шега работа тия са на 200 години сериозна работа е това.Но с годините се трупа опит и се поумнява.
                              Ма и другите поумняват!!!А тия дето не поумняват си заминават,докато чакат неволята БКП/С/ да им снесе!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                                Математиката аз не съм скръндза.Ускито не ми е любимо питие.Ако искаш да го сменим с водка.Хващам се на бас ей така за спорта щото на младини и аз бях заблуден като теб и си мислех че сме изгонили комунистите....24г след тези събития пак ги гоним.Който доживее и след 24 ще ги гони.....Тук в този форум се забавлявам с надъхани млади парчета по скоро насъскани от някакво партийно събрание на шамани повервали си колко са велики и как вземат властта.Едни наивници които чакат следващите избори да унищожат БСП завинаги и да станат важни клечки.А БСП си е тука цяла целеничка дори управлява само дето СДС ДСБ и други глъмпери са на гробището.Не е шега работа тия са на 200 години сериозна работа е това.Но с годините се трупа опит и се поумнява.
                                Хубу де, водка. Фен съм на Абсолют. Навремето ми харесваха и руските водки - Московская, Руская - ама след демокрацията ги развалиха.

                                Коментар

                                Working...
                                X