IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Да не е РобЪрт Груев?

    Не съм го чувал тоя.
    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Българските политически организации не се финансират от Русия. Каквото и да приказват тъмносините.

      Ама от Русия-може. Говорим почти един и същ език. Имаме една религия, имаме исторически еднакви корени и сме братя отвсякъде.
      Да, от Русия може. Това ще е братска помощ.
      Не съм убеден в това, но и не мога да докажа обратното.

      На мен настоящото положение всъщност ми харесва - има различни партии с различно финансиране, които се конкурират за гласа на избирателя. Всичките основни партии поумняват, всичките Проекти се видиотяват. Конкуренцията ражда прогреса, а определено има конкуренция.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mechobikov Разгледай мнение
        На тебе ти требе БНТ от времето на бай Тошо и коментарите на Роберт !!!
        Аха! "На всеки километър" е шедьовър.

        Ама кой е тоя Роберт?
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Или от Русия може, но не и от Америка. Би било типична комунистическа демагогия
          Българските политически организации не се финансират от Русия. Каквото и да приказват тъмносините.

          Ама от Русия-може. Говорим почти един и същ език. Имаме една религия, имаме исторически еднакви корени и сме братя отвсякъде.
          Да, от Русия може. Това ще е братска помощ.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Аз никакви български телевизии не гледам - и доста добре се чувствам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Анджак!
              Ако забранят тези малоумни телевизии като ТВ7, Нова, БТВ и техните подобия банкет ще дам.
              На мен ми стига БНТ, някой друг филмов канал, Евроспортовете и научно-популярните. И от мен да мине ... тимаджийската .
              На тебе ти требе БНТ от времето на бай Тошо и коментарите на Роберт !!!
              Баба ме научи на много неща.
              tnm

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Ами тогава би трябвало да забраним и телевизиите на Пеевски, защото се финансира от Цветан Василев, който се финансира от Оман и Русия
                Анджак!
                Ако забранят тези малоумни телевизии като ТВ7, Нова, БТВ и техните подобия банкет ще дам.
                На мен ми стига БНТ, някой друг филмов канал, Евроспортовете и научно-популярните. И от мен да мине ... тимаджийската .
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от коки Разгледай мнение
                  Когато фактите говорят...

                  А, како Съни, ко тана то

                  Ма той Дьорд Шорош плащал на Орките

                  Що ли не съм изненадан ???
                  Баба ме научи на много неща.
                  tnm

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                    Тези тръстове дават пари на кого ли не..
                    Когато фактите говорят...




                    цък > http://anonybulgaria.wordpress.com/2...-%D0%BF%D0%BF/
                    Всичко е много просто. Искаш ли нещо - бориш се...Не ти ли стиска - губиш го!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                      Ще го разширя няма проблем.Ще и стегна една стаичка да спят в кошарата.Давам по 400 кинта +храна и спане в кошарата.Къпане в неделя.Тия ще ги науча отде иде папото за нула време и ще ги дообразовам с нова платена от мен агромагистратура.Лопатата много помага за бързото усвояване ма материала.
                      Картечницата много помага за бързо светяване на МАСЛОТО !!!
                      Баба ме научи на много неща.
                      tnm

                      Коментар


                      • Бла бла, дрън дрън...

                        ГЕРБ и БСП са от един червен дол дренки. И не искат правителството да пада. Не случайно митинга на опозицията беше в Пловдив, да не би без да искат да бутнат Олигарски.

                        Студентите трябва да подкрепяме. Студентите. Те са срещу статуквото. Колкото по бързо падне това правителство, толкова по добре за България.

                        Ко дава Пацо ??? Ооооставка
                        Кога я дава ??? Веееднааага
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                          Ще го разширя няма проблем.Ще и стегна една стаичка да спят в кошарата.Давам по 400 кинта +храна и спане в кошарата.Къпане в неделя.Тия ще ги науча отде иде папото за нула време и ще ги дообразовам с нова платена от мен агромагистратура.Лопатата много помага за бързото усвояване ма материала.
                          Бе ти много даваш бе!!!Не стига ,че ще им даде работа,пък и пари ще им дава!!!Щедър!!!

                          Коментар


                          • Или от Русия може, но не и от Америка. Би било типична комунистическа демагогия

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                              За нас, БСП, всички български фондации, институти и тинк-танкове и т.н. независимо дали се заплащат от соросоидите или други американски партита са шпионски организации, работещи за Америка.
                              И правилно Путин прокара закон, с който ги обяви за незаконни в Русия.
                              Време е и ние да ги обявим за незаконни. Организация, която е финансирана от друга държава, работи за интересите на другата държава- не за интересите на България.
                              За тази работа си има български лаф за "поръчването на музиката" .
                              Ами тогава би трябвало да забраним и телевизиите на Пеевски, защото се финансира от Цветан Василев, който се финансира от Оман и Русия

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                                Ще трябва да разшириш стопанството. Много кандидати за риначи на л..на ще има. Много философ, много социолог, много лаладжия. Ама таз Румяна Коларова може да я пращаш да търга боб. А богослова Янакиев да рине тор.

                                Едно време като премахнаха политическите офицери, ги пращаха взводни командири по частите, ама те не искаха. И се уволниха от армията повечето. Като Мечобиков впрочем.
                                Така и даскалите по марксизъм ленинизъм се прекръстиха на социолози, философи, социални антрополози... а всичките бяха едни комунистически лаладжии. Знаеха само да разпъват локуми.
                                А да станеш инженер се искаше висша математика, съпромат, теория на механизмите и машините, теория на електротехниката, металознание и т.н. Дето не можеш да разтягаш локуми.
                                Ще го разширя няма проблем.Ще и стегна една стаичка да спят в кошарата.Давам по 400 кинта +храна и спане в кошарата.Къпане в неделя.Тия ще ги науча отде иде папото за нула време и ще ги дообразовам с нова платена от мен агромагистратура.Лопатата много помага за бързото усвояване ма материала.

                                Коментар

                                Working...
                                X