IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
    Аз призовавам краварите да направят подобна петиция и да повишат заплатите до 403,33ст!!!А и да дават по три ракии и една кутия цигари!!!Рот Фронт!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kandid Разгледай мнение
      Ето и още от днес:

      Софтуерната индустрия поиска оставката на правителството чрез писмо изпратено до медиите.

      Ние, долуподписаните изпълнителни директори на български софтуерни компании, подкрепяме действията и мотивите на Ранобудните студенти за възстановяване на морала в политиката и съграждане на нов обществен договор.


      Призоваваме за незабавна оставка на Правителството и Народното събрание

      с провеждане на нови избори!
      Българската софтуерна индустрия е един от най-динамичните и конкурентоспособни сектори, изпреварващ неколкократно средния растеж на икономиката като цяло. Тя осигурява стойностна професионална реализация на хиляди млади хора с високо качество на живот за тях и техните семейства. Реализация на световно ниво – тук, в България.

      Работещата демокрация с активно гражданско участие, върховенството на закона и управлението в обществена полза са необходими условия за устойчиво развитие напред. В момента нито едно от тези условия не е изпълнено. България може да стане благополучна и социално-справедлива страна, ако осъществим образователна реформа и развием икономика с висока добавена стойност. Сегашното управление и изкривена политическа система не позволяват това.

      Продължаващият разпад на държавността и тоталната загуба на легитимност на най-важните обществени институции ограбват страната ни не само икономически и социално, но преди всичко морално. Ограбват бъдещето на нашите деца.Оставка! Веднага!

      Под петицията са се подписали: Александър Табаков, Асен Кънев, Асен Рахнев, Атанас Киряков, Бисер Иванов, Венелин Димитров, Веселин Кюркчиев, Владислав Косев, Георги Брашнаров, Георги Шарков, Деян Василев, Димитър Гюлев, Динко Танев, Евгени Кирилов, Ивайло Георгиев, Ивайло Радев, Иван Драгоев, Илия Йорданов, Йордан Недев, Красимир Стоянов, Крум Хаджигеоргиев, Любомир Чолаков, Марин Кунев, Мирослав Илиев, Митко Митев, Николай Павлов, Олга Добрева, Полина Янчева, Росен Маринов, Соня Начкова, Станислав Сираков, Стоян Боев, Стоян Митов, Тодор Гигилев, Филип Мутафис, Явор Джонев

      В писмото също се приканват и всички колеги от индустрията да се присъединят към петицията на адрес: http://www.peticiq.com/64158#form

      Вижте повече: http://www.kaldata.com/IT-%D0%9D%D0%...#ixzz2kzcSart9


      http://www.kaldata.com/IT-%D0%9D%D0%...%B8-84569.html
      Аз призовавам краварите да направят подобна петиция и да повишат заплатите до 403,33ст!!!А и да дават по три ракии и една кутия цигари!!!Рот Фронт!!!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        Тя посочи добрият пример от приватизацията на държавните дялове от електроразпределителните дружества.

        Бобева посочи, че на борсата не трябва да се гледа като на платформа за приватизация, а на пазар, който предлага своите възможности за привличане на инвестиции.
        Бобева, защо не си четеш опорните точки. Другарят Сергей, другарят Стойнев, другарят Кутев и редица други другари ореваха света за борсовата приватизация на ЕРП-тата...

        Коментар


        • Кабинетът активизира фондовата борса с акции на шест държавни компании
          Обсъждаме варианти непублични дружества също да станат част от търговията с акции на БФБ
          Публикувано: 18 ноем. 2013, 11:38 | Обновено: 18 ноем. 2013, 11:38
          Разпечатай
          прочитания: 917 | коментари: 7
          София, България
          Даниела Бобева

          Нов тласък на Българската фондова борса ще се опита да даде правителството, обяви вицепремиерът Даниела Бобева на конференцията "Ролята на международните финансови институции и достъпът на българския бизнес до финансовите инструменти, които те предлагат". Целта на тази инициатива в българския бизнес да стане прозрачен и да има по-широките възможности за финансиране, които предлага фондовият пазар. В момента се обсъждат около 10 предложения за облекчаване на условията непублични дружества да станат част от търговията на Българската фондова борса.

          Държавата също планира да участва в процеса като пусне на регулирания пазар дялове от шест свои предприятия, каза още Бобева. Тя посочи добрият пример от приватизацията на държавните дялове от електроразпределителните дружества.

          Бобева посочи, че на борсата не трябва да се гледа като на платформа за приватизация, а на пазар, който предлага своите възможности за привличане на инвестиции.

          Правителството работи в посока на това да отпаднат значителна част от административните тежести, които възпрепятстват родните компании да предоставят акции на Българската фондова борса, заяви още Бобева./БЛИЦ

          А УЖ ДЕСНИТЕ МУТРОКОМУНИСТИ НАЦИОНАЛИЗИРАХА БОРСАТА И Я НАПРАВИХА ПАЗАР ЗА ЧЕРЕШИ

          Коментар


          • Ето и още от днес:

            Софтуерната индустрия поиска оставката на правителството чрез писмо изпратено до медиите.

            Ние, долуподписаните изпълнителни директори на български софтуерни компании, подкрепяме действията и мотивите на Ранобудните студенти за възстановяване на морала в политиката и съграждане на нов обществен договор.


            Призоваваме за незабавна оставка на Правителството и Народното събрание

            с провеждане на нови избори!
            Българската софтуерна индустрия е един от най-динамичните и конкурентоспособни сектори, изпреварващ неколкократно средния растеж на икономиката като цяло. Тя осигурява стойностна професионална реализация на хиляди млади хора с високо качество на живот за тях и техните семейства. Реализация на световно ниво – тук, в България.

            Работещата демокрация с активно гражданско участие, върховенството на закона и управлението в обществена полза са необходими условия за устойчиво развитие напред. В момента нито едно от тези условия не е изпълнено. България може да стане благополучна и социално-справедлива страна, ако осъществим образователна реформа и развием икономика с висока добавена стойност. Сегашното управление и изкривена политическа система не позволяват това.

            Продължаващият разпад на държавността и тоталната загуба на легитимност на най-важните обществени институции ограбват страната ни не само икономически и социално, но преди всичко морално. Ограбват бъдещето на нашите деца.Оставка! Веднага!

            Под петицията са се подписали: Александър Табаков, Асен Кънев, Асен Рахнев, Атанас Киряков, Бисер Иванов, Венелин Димитров, Веселин Кюркчиев, Владислав Косев, Георги Брашнаров, Георги Шарков, Деян Василев, Димитър Гюлев, Динко Танев, Евгени Кирилов, Ивайло Георгиев, Ивайло Радев, Иван Драгоев, Илия Йорданов, Йордан Недев, Красимир Стоянов, Крум Хаджигеоргиев, Любомир Чолаков, Марин Кунев, Мирослав Илиев, Митко Митев, Николай Павлов, Олга Добрева, Полина Янчева, Росен Маринов, Соня Начкова, Станислав Сираков, Стоян Боев, Стоян Митов, Тодор Гигилев, Филип Мутафис, Явор Джонев

            В писмото също се приканват и всички колеги от индустрията да се присъединят към петицията на адрес: http://www.peticiq.com/64158#form

            Вижте повече: http://www.kaldata.com/IT-%D0%9D%D0%...#ixzz2kzcSart9


            http://www.kaldata.com/IT-%D0%9D%D0%...%B8-84569.html

            Коментар


            • https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                Всеки се финансира от някъде - аз лично предпочитам това да е публично. Така че американците действат етично и нищо чудно след като Фондация Америка за България е създадена с подкрепа на Американския Конгрес.

                А на Пеевски финансирането е скрито и покрито. Което предполага тъмни интереси от неясни субекти.
                Като си прав, прав си.
                Аз не искам никакво чуждо финансиране, ама пък ако е позволено както сега, то трябва да е публично. За да знам кой дирижира съответната организация.
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                  Не мога да те позная.Ти явно поумняваш с минути не с часове.Форума ти оказва положително въздействие.Скоро ще поумнеят и чунчи кандитко Стамби чоно шарко.
                  Чакам опорните точки явно още не мое ги измислят оперативката ще продължи цял ден.Срамът от подвитите опашки е голям.Кво й туй нящо дет мяза на онуй нящо.Хем окупация хем лекции.Тоя път го мислиха да е по различно но пак стана същото.Некадърника и бездарника са си такива цял живот.
                  Че аз винаги съм си бил поумнял Ако не се държа така е защото смятам че това ми е полезно

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бате Пешо Разгледай мнение
                    Не мога да те позная.Ти явно поумняваш с минути не с часове.Форума ти оказва положително въздействие.Скоро ще поумнеят и чунчи кандитко Стамби чоно шарко.
                    Чакам опорните точки явно още не мое ги измислят оперативката ще продължи цял ден.Срамът от подвитите опашки е голям.Кво й туй нящо дет мяза на онуй нящо.Хем окупация хем лекции.Тоя път го мислиха да е по различно но пак стана същото.Некадърника и бездарника са си такива цял живот.
                    Опорна точка номер едно: в събота голям го извадихте ама мек!

                    Коментар


                    • http://www.capital.bg/politika_i_iko..._nedeklariran/

                      ТУК ПЪК КРАДАТ СЪС И БЕЗ ОФШОРКИ

                      Коментар


                      • Ами ал сана разбираем език !!!

                        ОСТАВКА !!!
                        ВЕДНАГА !!!
                        Баба ме научи на много неща.
                        tnm

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                          Не съм убеден в това, но и не мога да докажа обратното.

                          На мен настоящото положение всъщност ми харесва - има различни партии с различно финансиране, които се конкурират за гласа на избирателя. Всичките основни партии поумняват, всичките Проекти се видиотяват. Конкуренцията ражда прогреса, а определено има конкуренция.
                          Не мога да те позная.Ти явно поумняваш с минути не с часове.Форума ти оказва положително въздействие.Скоро ще поумнеят и чунчи кандитко Стамби чоно шарко.
                          Чакам опорните точки явно още не мое ги измислят оперативката ще продължи цял ден.Срамът от подвитите опашки е голям.Кво й туй нящо дет мяза на онуй нящо.Хем окупация хем лекции.Тоя път го мислиха да е по различно но пак стана същото.Некадърника и бездарника са си такива цял живот.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                            И аз не мога да докажа, че няма финансиране от Русия, ама финансирането от Америка е неприкрито. Всяка такава фондация и прочее го изписва на сайта си. Очевидно такова е изискването на донорите, което е прекрасно за мен. Само като видя кой поръчва музиката.... и всичко е ясно.

                            А за поумняването на партиите си прав само донякъде. Виж как поумня СДСто. До сенилност.

                            А бе те още ли се ширят на "Раковска"? На какво основание? Те са никои...
                            Всеки се финансира от някъде - аз лично предпочитам това да е публично. Така че американците действат етично и нищо чудно след като Фондация Америка за България е създадена с подкрепа на Американския Конгрес.

                            А на Пеевски финансирането е скрито и покрито. Което предполага тъмни интереси от неясни субекти.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от kefala Разгледай мнение
                              Бе ти много даваш бе!!!Не стига ,че ще им даде работа,пък и пари ще им дава!!!Щедър!!!
                              Много е дърта и грозна как да и дам нещо друго

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Не съм убеден в това, но и не мога да докажа обратното.

                                На мен настоящото положение всъщност ми харесва - има различни партии с различно финансиране, които се конкурират за гласа на избирателя. Всичките основни партии поумняват, всичките Проекти се видиотяват. Конкуренцията ражда прогреса, а определено има конкуренция.
                                И аз не мога да докажа, че няма финансиране от Русия, ама финансирането от Америка е неприкрито. Всяка такава фондация и прочее го изписва на сайта си. Очевидно такова е изискването на донорите, което е прекрасно за мен. Само като видя кой поръчва музиката.... и всичко е ясно.

                                А за поумняването на партиите си прав само донякъде. Виж как поумня СДСто. До сенилност.

                                А бе те още ли се ширят на "Раковска"? На какво основание? Те са никои...
                                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                                Коментар

                                Working...
                                X