IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
    Не, те теглят заеми и усвояват част от тях. Подписват договори с комисионни.............
    При тях няма да закъсаме за пари, но след това................. Съни да му мисли , ще я натовариме с всичките избиратели от нейния тип във влака и да се спасява........
    Съни няма за какво да му мисли, тя по принцип не гласува. Да му мислят пенционерите, които може да гледат като изтребители, ако им изтребят и сегашните едва дишащи пенции
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      болшевишките идеологии, както и етническите както и националсоциалистическите може би тр. да се забраняват. А специално дпс тр. да си смени и абревиатурата - нелепо е просто - бисеров, даньо ментата, пеевски (и кой ли още не) да се борят за права и свободи, че са си и окачили такава табела-"движение за права и свободи". Дори не е само нелепо а е гавра с гласоподавателя. В същото време няма кой да отстоява правата и свободите на обикновените български граждани. Абсурд някакъв - парламента се е напълнил с лаладжии и се е превърнал в скудообразна говорилня. Не само парите ами и "тока" може би ще им спрат от европа щом дойде средата на зимата. Дано разбират в какъв батак може да забатачат и държавата и себе си.
      Не, те теглят заеми и усвояват част от тях. Подписват договори с комисионни.............
      При тях няма да закъсаме за пари, но след това................. Съни да му мисли , ще я натовариме с всичките избиратели от нейния тип във влака и да се спасява........
      Пътека се прави камък по камък!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
        Драги никога няма да спра да се лигавя.
        Това си е твой избор. Някои хора пораства, други си остават лигльовци. Всеки си избира.
        Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
          ...
          И пак спрени фондове, и пак министерствата на ДПС умножават таксите на техните фирми, и пак без кръв няма оставка....
          И пак страх всяват: уволнения за различно мислещите, влакове с роми, автобуси.........
          БСП и ДПС са една и съща фирма, НЕ партия!!!...
          болшевишките идеологии, както и етническите както и националсоциалистическите може би тр. да се забраняват. А специално дпс тр. да си смени и абревиатурата - нелепо е просто - бисеров, даньо ментата, пеевски (и кой ли още не) да се борят за права и свободи, че са си и окачили такава табела-"движение за права и свободи". Дори не е само нелепо а е гавра с гласоподавателя. В същото време няма кой да отстоява правата и свободите на обикновените български граждани. Абсурд някакъв - парламента се е напълнил с лаладжии и се е превърнал в скудообразна говорилня. Не само парите ами и "тока" може би ще им спрат от европа щом дойде средата на зимата. Дано разбират в какъв батак може да забатачат и държавата и себе си.
          Last edited by precakanoto; 19.11.2013, 00:01.
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
            И аз имам въпросче. Можеш ли да ми помогнеш да разтълкувам думичката "джепето"?

            ПП.Благодаря за дебелото подчертаване Нямаше да питаш, ако познаваше многогодишните ми позиции.
            Дон Карло бащата на оня дървеняк Пинокио когото всички наричат Джепето. Нерде Карлос нерде Карло.
            г-жа Фирдевс.2015г.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
              Виж какво драги!

              Ако спреш да спамиш и да се лигавиш, аз нямам проблем да си променя отношението.
              Понякога иронията или сарказмът са част от общуването, ама ти много се лигавиш.
              Не и в този си пост. Така е добре.

              п.п. Аз ла...нарите съм си ги сложил в игнора. Фактът че ти не си там, означава че според мен не си трол, ами само с наклонности за спамер.
              Драги никога няма да спра да се лигавя. Аз затова съм тук. Колкото до троленето смятам че това е единствения начин да се говори с някои хора тук. Възприеми го като еволюция в общуването с дървените глави.
              г-жа Фирдевс.2015г.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                трябва да се искат пари,Космарлак
                пари и пак пари.ако не могат да ги дадат да си ходят.да цъфне Бойко и да каже, стягаме коланите .и ае следващия.парите са демокрацията.свобода и демокрация има за финансово независимите,останалите имат право да мрънкат.
                абе вие къде живеете.само аз ли съм от БГ
                мдаа, ако не се краде толкова и пари ще има )
                ...и магистрали - ама цели и не да ги ремонтират половин година след пускането им

                и хич няма да ме интересува как се казва премиера

                И си прав, безимотни и бедни се контролират лесно!

                Коментар


                • немаш грижи, заеми, заеми и пак заеми,
                  даване, кой колкот иска...и после???
                  тоя филм го гледааме и в гл роля
                  беше другаря ти Виден-офф
                  Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                  трябва да се искат пари,Космарлак
                  пари и пак пари.ако не могат да ги дадат да си ходят.да цъфне Бойко и да каже, стягаме коланите .и ае следващия.парите са демокрацията.свобода и демокрация има за финансово независимите,останалите имат право да мрънкат.
                  абе вие къде живеете.само аз ли съм от БГ

                  Коментар


                  • г-жа Фирдевс

                    И аз имам въпросче. Можеш ли да ми помогнеш да разтълкувам думичката "джепето"?

                    ПП. Благодаря за дебелото подчертаване Нямаше да питаш, ако познаваше многогодишните ми позиции.
                    Last edited by Дон Карлос; 18.11.2013, 23:51.

                    Коментар


                    • виж ся, Слънчице, виж подобни ситуации
                      в Чехия и другаде,няма да открием топлата вода
                      ...пр Италия-почти всяка година
                      е в избори, да не са по-зле от нас...
                      ВЕРВАЙ ми каквото и да е , няма да е по-зле от сега
                      а и да е пак ще го смъкнем
                      ТАКОВА ЖУВОТНО КАТ СЕГАШНОТО НЕМА!
                      ПП няма защо да ви е страх от изборЕ,
                      с електронното гласуване,
                      ще можеш и от вас да си джиткаш
                      Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      кажи си мнението - какъв очакваш да е новия парламент
                      Ще се радвам да прочета нещо смислено

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
                        С дебело удоволствие, госпожо! Нали тезата на туркомунистите, е че някой плаща на хората да протестират. Та си рекох, че може би и на софтуерните директори плащат...
                        Благодаря за разясненията Карлос, разсея бързо съмненията ми и подчертавам ДЕБЕЛО.
                        г-жа Фирдевс.2015г.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
                          Гигов видя ли че не е сложно и да не ме обиждаш бе човек.
                          Ето сега ще прочета какво си писал до края.

                          Виж какво драги!

                          Ако спреш да спамиш и да се лигавиш, аз нямам проблем да си променя отношението.
                          Понякога иронията или сарказмът са част от общуването, ама ти много се лигавиш.
                          Не и в този си пост. Така е добре.

                          п.п. Аз ла...нарите съм си ги сложил в игнора. Фактът че ти не си там, означава че според мен не си трол, ами само с наклонности за спамер.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                            виж ко ся, тенеке пеунишко
                            парЕ нема действайте...комунетата
                            ги откраднаа, фондовете им спреа...
                            кви парЕ , бре тенеке
                            трябва да се искат пари,Космарлак
                            пари и пак пари.ако не могат да ги дадат да си ходят.да цъфне Бойко и да каже, стягаме коланите .и ае следващия.парите са демокрацията.свобода и демокрация има за финансово независимите,останалите имат право да мрънкат.
                            абе вие къде живеете.само аз ли съм от БГ
                            Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                              същите лаладжии сте и на площада
                              Лаладжии, които ще обърнат управлението на тази държава на 180 градуса.

                              Да видим аз ако бях за правителството какво бих правил.
                              1. Бих се опитал по всякакъв начин да сваля протестиращите на земята с изграждане на представа, която да противоречи на идеите за които са там, нещо материално, близко и не особено приятно - ами ГЕРБ, връщащи се на власт е добро плашило - особено когато БСП знаят че не ГЕРБ организира тези протести.
                              Ако ГЕРБ бяха организатори на тези протести използването им като плашило би било доста нелепо.

                              2. Бих се опитвал да създам разцепление в протестиращите - атакуване на всеки замесен и изненада отново плашене с ГЕРБ, защото пак БСП знаят че има и доста гербери.

                              3. Отклоняване на вниманието. Тук всичко злободневно върши работа.

                              4. насаждане на апатия - убиецът на всяка промяна - че нищо няма да се промени, че всичко ще си стои едно и също, все едно какво правят. Че няма изход, че политиката в България е обречена да бъде все една и съща. Тази нагласа я налагат от 25 години и вече доста хора са я приели като неоспорим факт - ама изведнъж се появяват хора, които оспорват този факт - ужас.

                              5. Компрометиране на лидерите - малко кофти - няма лидери. Трудно за използване, но пък можем да настояваме да се появят лидери. Ако не се появят ние ще ги назначим. - Пак кофти - не мина.

                              6. гръмоотводи - ако все пак не се получи да се прекъсне това движение, то е хубаво да има резервни планове за канализиране на напрежението. не мина номера с първите партии, тези от февруарските протести, така че Барека малко не става, ама като няма време, ще се използва каквото има.

                              7. и отчаяния ход - сплашване. Кофти е че може да има много силен обратен ефект, така че трябва да е внимателен - основно към хора които зависят от държавата. Пак малко кофти - повечето не зависят.

                              Предполагам че мога да измисля и още, ама няма нужда.

                              Та какво да кажа - за това антипротест пропагандата няма ефект - ами че всички тези неща се знаят от ден едно - както казах това са умни хора - не можеш да им прилагаш един и същ трик по два пъти. Ок може да консолидира поне собствената подкрепа, ама за какво ни е.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дон Карлос Разгледай мнение
                                С дебело удоволствие, госпожо! Нали тезата на туркомунистите, е че някой плаща на хората да протестират. Та си рекох, че може би и на софтуерните директори плащат...
                                плюс 10000000000000000
                                По 10000000000000000 на ден плаща Бойко , а защо само него намесват, нещо ЦРУ, КГБ все някой е виновен
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X