IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
    ...
    пп истига с тия мантри, че ще се възпроизведе
    същият парламент
    , изтъркахте се
    кажи си мнението - какъв очакваш да е новия парламент
    Ще се радвам да прочета нещо смислено

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
      -Оставка Веднага
      -Чисти ръце
      -Лустрация
      -Електронно задължително гласуване
      -Нова Конституция
      ...това на първо време,
      с кое не си съгласна ?
      Хайде едно по едно.

      Оставка веднага. Изпълнимо.

      Лустрация. Невъзможно. По какви критерии? Сегашната Конституция няма да разреши. Другото е произвол. Няма да стане.

      Електронно задължително гласуване. Електронното е невъзможно за ЦЯЛОТО население. Задължителното е неконституционно. Няма да стане.

      Нова конституция. Невъзможно. В това Народно събрание не може да стане. Трябва Велико народно събрание. Няма да стане сега.


      И какво остана???

      Остана една ОСТАВКА. Нищо друго. Значи дрънкаш ГЛУПОСТИ!
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
        Прекалено си многословна, като всяка жена.

        ....
        анджък де
        но тръгнали да питат аз каква промяна искам....
        щото протестърите си "казаха"

        иначе, се разграничават от Борисов

        Коментар


        • г-жа Фирдевс

          Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
          Джепето моля те кажи ми че не усещам иронията в това което си написал.
          С дебело удоволствие, госпожо! Нали тезата на туркомунистите, е че някой плаща на хората да протестират. Та си рекох, че може би и на софтуерните директори плащат...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Аз не искам оставка веднага.

            Моето мнение е, че изобщо БСП и ДПС не трябваше да правят правителство със 120 гласа в парламента. Така подкрепата от Атака не е конституционно утвърдена.

            Трябваше при тези резултати да се направят нови избори и там каквото стане. Ако БСП и ДПС имаха 121+ депутати да правят правителство. Ако имат по-малко от 120 то да го прави ГЕРБ с Атака. Или пък ГЕРБ с ДПС. Или широка коалиция БСП, ДПС и Атака.
            Ако разбира се се почти повтори предния избор.
            Ама можеше и да не се повтори. Да влязат някои други.
            Въобще коалицията трябва да има 121+ гласа. Иначе не е никакво мнозинство.

            Затуй искам Орешарски да поиска вот на ДОВЕРИЕ. Тогава или Атака ЯВНО подкрепя коалицията или пада правителството.

            Много народ едно време подиграваше Филип Димитров, че след неуспешния вот на недоверие на опозицията, поиска вот на доверие. Ама това беше мъжка постъпка. Явно каза: Искам да знам кой ме подкрепя. Иначе не може да се работи. Това беше почти единственото правилно нещо, което направи Фил Кенеди.
            Гигов видя ли че не е сложно и да не ме обиждаш бе човек.
            Ето сега ще прочета какво си писал до края.
            г-жа Фирдевс.2015г.

            Коментар


            • ами започни тогава от зад напред
              пп истига с тия мантри, че ще се възпроизведе
              същият парламент, изтъркахте се
              Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
              веднага ти отговарям конкретно, нещо което вие не правите

              Не съм съгласна с Първото, защото ТО ЕЛИМИНИРА ОСТАНАЛИТЕ, които и аз искам!

              пак...за бавно развиващите се
              оставка сега => разпускане на парламента => служебно правителство => избори => след около 3 - 4 месеца нов кабинет с най-вероятно същите партии

              Нещата за промяна, които си написал искат работещ Парламент, за да се променят тези Закони!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от zapalkata Разгледай мнение
                Оставка и да дойде Бойко!!! Това ли искате? Да, ама хората не ядат асфалт!!!
                Аман! И ти ли против Бойко????

                Че ти преди година-две му пееше дитирамби! Сега какво ти стана.

                Ама възможно е. До преди половин година Коки плюеше по Боко, пък после си го припозна....
                Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                Коментар


                • виж ко ся, тенеке пеунишко
                  парЕ нема действайте...комунетата
                  ги откраднаа, фондовете им спреа...
                  кви парЕ , бре тенеке
                  Първоначално изпратено от andi Разгледай мнение
                  грънци.космарлашка ти работа пари трябват бе килим

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                    -Оставка Веднага
                    -Чисти ръце
                    -Лустрация
                    -Електронно задължително гласуване
                    -Нова Конституция
                    ...това на първо време,
                    с кое не си съгласна ?
                    веднага ти отговарям конкретно, нещо което вие не правите

                    Не съм съгласна с Първото, защото ТО ЕЛИМИНИРА ОСТАНАЛИТЕ, които и аз искам!

                    пак...за бавно развиващите се
                    оставка сега => разпускане на парламента => служебно правителство => избори => след около 3 - 4 месеца нов кабинет с най-вероятно същите партии

                    Нещата за промяна, които си написал искат работещ Парламент, за да се променят тези Закони!!!


                    А който иска промяна на тези Закони, той ПРОТЕСТИРА, точно за такава промяна, не да театралничи за Оставка и запазване на сегашното положение

                    Коментар


                    • г-жа Фирдевс

                      Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
                      Абе има ли още някой във форума, освен съни, който да не е разбрал каква промяна искат хората на улицата вече сто педесет и кусур дни.
                      ОСТАВКА ВЕДНАГА!!!
                      ОСТАВКА ВЕДНАГА!!!
                      Имам подозрение. Съни /тя/ е ник на депутето Мая Манолова от Движението за Права и Социализъм.

                      ПП. За съжаление още трима-четирима от форума се правят на ибрямбашии.

                      Коментар


                      • На комунистите винаги нещо им е виновно: четирите сезонни времена бяха, след това капитализма, сега е Бойко......
                        И пак спрени фондове, и пак министерствата на ДПС умножават таксите на техните фирми, и пак без кръв няма оставка....
                        И пак страх всяват: уволнения за различно мислещите, влакове с роми, автобуси.........
                        БСП и ДПС са една и съща фирма, НЕ партия!!!
                        Хората, гласуващи за тях трябва да прегледат интервютата и снимките от анти-протеста им! Ако се припознават в тази светлина нека кажат!!!
                        Пътека се прави камък по камък!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                          вероятно съм човекът в този форум, конкретно, който най- подробно и многократно е обяснявал идеите си и ....защо
                          само днес съм подметнала някои от основните неща
                          Мислиш ли, че не е тролене да се пита едно и също
                          Прекалено си многословна, като всяка жена.

                          И основната ти идея се губи понякога.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Нищо не си разбрала
                            Няма как явно да се разберем!
                            и Равновесие малко по-рано написа за един мой пост - "Глупости" и минути по-късно представи същите неща като негово мнение

                            Ако вземеш, че кажеш за каква Промяна си сега,
                            и кое от написаното от мен в поста ми не е така
                            може и да разбера...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от г-жа Фирдевс Разгледай мнение
                              Абе има ли още някой във форума, освен съни, който да не е разбрал каква промяна искат хората на улицата вече сто педесет и кусур дни.
                              ОСТАВКА ВЕДНАГА!!!
                              ОСТАВКА ВЕДНАГА!!!

                              Аз не искам оставка веднага.

                              Моето мнение е, че изобщо БСП и ДПС не трябваше да правят правителство със 120 гласа в парламента. Така подкрепата от Атака не е конституционно утвърдена.

                              Трябваше при тези резултати да се направят нови избори и там каквото стане. Ако БСП и ДПС имаха 121+ депутати да правят правителство. Ако имат по-малко от 120 то да го прави ГЕРБ с Атака. Или пък ГЕРБ с ДПС. Или широка коалиция БСП, ДПС и Атака.
                              Ако разбира се се почти повтори предния избор.
                              Ама можеше и да не се повтори. Да влязат някои други.
                              Въобще коалицията трябва да има 121+ гласа. Иначе не е никакво мнозинство.

                              Затуй искам Орешарски да поиска вот на ДОВЕРИЕ. Тогава или Атака ЯВНО подкрепя коалицията или пада правителството.

                              Много народ едно време подиграваше Филип Димитров, че след неуспешния вот на недоверие на опозицията, поиска вот на доверие. Ама това беше мъжка постъпка. Явно каза: Искам да знам кой ме подкрепя. Иначе не може да се работи. Това беше почти единственото правилно нещо, което направи Фил Кенеди.
                              Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4ubaka Разгледай мнение
                                -Оставка Веднага
                                -Чисти ръце
                                -Лустрация
                                -Електронно задължително гласуване
                                -Нова Конституция
                                ...това на първо време,
                                с кое не си съгласна ?
                                грънци.космарлашка ти работа пари трябват бе килим
                                Има стари трейдъри има и смели трейдъри, но старите и смели трейдъри са само няколко

                                Коментар

                                Working...
                                X