IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от luboil Разгледай мнение
    Стана ми интересно с този сертификат.

    Първо трябва да се подчертае неправилната английска граматика, т.е. качеството на нашата администрация...
    Второ - не знам, ама мен ми се вижда нелепо държавен орган да дава достъп да тайни на нато. Нормално е нато да одобрява...
    Трето - четох го няколко пъти и текстът е доста двусмислен - declared to be suitable entrusted - както и да го тълкувам това ми звучи като препоръка към друг орган, който да даде разрешение...

    Интересно как го тълкувате вие...
    Странно е защо му се издава подобно уверение, предвид че е просто един кмет на столица в балканска страна, към онзи момент. Нямам и идея как се кандидатства за такъв сертификат.
    Иначе си прав, че сам по себе си подобен сертификат не значи нищо, без да ти е дал някой цитирано ниво на достъп. Предполагам просто означава, че НАТО не е против издаването на такова. Което за мен е успокоително, предвид че ни стана и премиер впоследствие.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Jimmy Разгледай мнение
      Ама и Станишев ли беше там?
      Тц.
      Тцветанов беше.
      Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
        .......Ами Учительница как спазва член 12, ААААААААА..........
        Фъндъчката,нищо че е герберка, я подкрепям понеже е роднина на моя приятелка и знае руски! Все пак живеем на Балканите и не трябва сляпо да следваме действията на Подполковника,който днес затвори банката на братчеда си - Игор Путин (Мастер-банк)

        ... Игорь Александрович Путин родился 30 марта 1953 г. в Ленинграде (ныне – Санкт-Петербург) в семье военнослужащего. В Ленинграде семья жила недолго, сначала отец Игоря Путина получил назначение в дислоцированную в Коврове дивизию, а затем был переведен преподавателем в Рязанское высшее командное автомобильное училище.
        Игорь Путин окончил Рязанское высшее автомобильное командное училище в 1974 г., Волго-Вятскую академию госслужбы – в 2000 г., Московский институт экономики и права по двум специальностям: инженера по автотракторной технике и юриста – в 2003 г.
        В 1974-1998 гг. служил в Вооруженных Силах СССР в Уссурийске, Средней Азии, Казахстане.
        Последним местом службы Игоря Путина было Вольское военное училище тыла в Саратовской области, где он дослужился до заместителя начальника кафедры автомобильной подготовки. В 1998 г. Путин вышел в отставку и переехал в Рязань.
        С 1998 по 2000 год работал главным специалистом, заместителем председателя Рязанского областного комитета государственной статистики.
        C 2000 по 2005 год Игорь Путин был председателем Рязанской областной лицензионной палаты.
        В 2002 г. стал председателем рязанского Координационного совета сторонников партии "Единая Россия".
        В 2005 г. Игорь Путин был избран председателем совета директоров Самарского резервуарного завода (СРЗ), выпускающего стальные вертикальные цилиндрические резервуары для нефти и нефтепродуктов. Завод входит в холдинг "Волгобурмаш".
        В 2005-2006 гг. Путин был членом партии "Единая Россия". С октября 2006 г. является членом партии "Справедливая Россия" Сергея Миронова.
        В мае 2007 г. Игорь Путин стал членом совета директоров ОАО "Промышленный коммерческий АВТОВАЗБАНК" (банк АВБ).
        Игорь Путин является двоюродным братом по отцу Владимиру Путину, занимавшему пост президента РФ в 2000-2008 годах....
        .
        Въпреки това, всяка позиция подлежи на промяна,ако има неопровержими доказателства :

        Президент Владимир Путин пообещал изучить список из 70 заключенных, которых оппозиция считает политическими, сообщает РИА «Новости».

        Соответствующий список был передан Путину сопредседателем партии РПР—ПАРНАС Владимиром Рыжковым. «Я, безусловно, посмотрю это, причем самым внимательным образом», — подчеркнул президент.

        Тем не менее Путин не стал гарантировать амнистии кому-либо из этого списка. «С амнистиями с этими тоже нужно быть очень аккуратными. Я думаю, что это востребовано, только нам ни в коем случае нельзя создать в обществе какую-то нервозную обстановку, что завтра на улицы городов выпустят каких-то уголовников», — добавил глава государства....
        Доказателство за доверие дава първо оня, който го търси!

        Коментар


        • Стана ми интересно с този сертификат.

          Първо трябва да се подчертае неправилната английска граматика, т.е. качеството на нашата администрация...
          Второ - не знам, ама мен ми се вижда нелепо държавен орган да дава достъп да тайни на нато. Нормално е нато да одобрява...
          Трето - четох го няколко пъти и текстът е доста двусмислен - declared to be suitable entrusted - както и да го тълкувам това ми звучи като препоръка към друг орган, който да даде разрешение...

          Интересно как го тълкувате вие...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
            Гледам по БТВ президент, премиер и председател на НС.
            Ама какво правеше до тях един кандидат-затворник????
            Ама и Станишев ли беше там?
            Don't work hard, work smart!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
              Според този сертификат към момента няма, а и факта, че го гледаме във форум би трябвало да значи, че или има достъп до демо сметка a не реални тайни, или документацията в България не е добре пазена от чужди очи.

              Апропо, ако е автентичен, в качеството си на кмет ли му е издаден, според теб
              Сертификата важи три години ...
              През 2010 сигурно има нов...
              Не можах да прочета какъв достъп има ,но според мен ,като премиер са му издали нов....през 2009 от най висок клас...
              Документите се подготвят около 6 месеца..
              Секретно...
              Last edited by Монти; 20.11.2013, 20:07.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                Как смятате??? Бойко има ли достъп до НАТО-вски тайни?

                Според този сертификат към момента няма, а и факта, че го гледаме във форум би трябвало да значи, че или има достъп до демо сметка a не реални тайни, или документацията в България не е добре пазена от чужди очи.

                Апропо, ако е автентичен, в качеството си на кмет ли му е издаден, според теб

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                  Нямам идея на какъв принцип отсяват. Пратих му покана - отсвири ме
                  Като начало биха ти проверили предишни изявления в профила ти. И ако не им харесат....
                  щото си десен.
                  Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                  Коментар


                  • Гледам по БТВ президент, премиер и председател на НС.
                    Ама какво правеше до тях един кандидат-затворник????
                    Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                      Каква промяна бе пич? Тъпотията с необлагаем доход на циганите от "Чистота" и на шивачките, електорат на ДПС ли?

                      Не мисля, че имам нужда от преводач. Съни зададе ясен въпрос. Дадох ясен, като структура отговор.
                      Ако ще има необлагаем минимум, да има за всички. Т.е. не се облагат всички доходи в частта им до 340 лева. И без 10000 чиновника и 5000 консултанта за попълване на декларации в края на годината.
                      Ами мярката е социална, вероятно има много канали за социално подпомагане на най бедните хора, дали са детски, ваучери, защо не и данъчна мярка..... ДДФЛ не събира много в РБ... Аз съм за по принцип, да не забравяме Най бедната държава в ЕС

                      А дали да не вържем МРЗ с разхода за един бежанец

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
                        Щото си десен. Затуй.
                        Нямам идея на какъв принцип отсяват. Пратих му покана - отсвири ме

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                          Не съм му приятел. Не ме ще
                          Щото си десен. Затуй.
                          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                            ако си му приятел - питай го )
                            питай го - в качеството му на софийски кмет ли е получил сертификата
                            Не съм му приятел. Не ме ще

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                              Не рразбра въпроса на Съни, въпроса е да оцениш промяната... Каква е твоята оценка
                              А. Подобрява се данъчната среда и защо
                              Б. Не се Подобрява се данъчната среда и защо
                              Каква промяна бе пич? Тъпотията с необлагаем доход на циганите от "Чистота" и на шивачките, електорат на ДПС ли?

                              Не мисля, че имам нужда от преводач. Съни зададе ясен въпрос. Дадох ясен, като структура отговор.
                              Ако ще има необлагаем минимум, да има за всички. Т.е. не се облагат всички доходи в частта им до 340 лева. И без 10000 чиновника и 5000 консултанта за попълване на декларации в края на годината.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                                Ми, що се хвали във фейса със сертификат с изтекъл срок на годност
                                ако си му приятел - питай го )
                                питай го - в качеството му на софийски кмет ли е получил сертификата

                                Коментар

                                Working...
                                X