IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec Megavselena.bg
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Политика (архив до 19.03.2014 г.)

Collapse
Заключена.
X
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
    Доста добра автобиография, предполагам и в Уикипедия е подобна, градена с години и подплатена с документи. Малцина от нас имат по-добро да покажат, като факти за постигнат успех, каквито и да са критериите.
    Това е редно да се признае, а какво липсва в автобиографията е само повод за диспут, докато не е някак, поне малко, факт.
    началото на постиженията също е интересно
    дали ще ги сложи и тях във ....фейса ...както сертификата от 2007ма

    Постижения и награди:

    "Обявяване на благодарност" през 1985 г., 1987 г. и 1988 г.;
    "Почетен знак III степен" - за конкретен съществен принос при изпълнение на служебни задачи с изключително значение в борбата срещу престъпността, опазването на обществения ред и сигурността в Република България през 2002 г.;
    "Почетен знак II степен" - за проявен висок професионализъм и обезпечаване сигурността и обществения ред по време на посещението на Президента на Руската федерация Владимир Путин през март 2003 г.;
    "Огнестрелно оръжие" - за постигнати високи резултати при изпълнение на служебните си задължения от Министъра на вътрешните работи през 2003 г.;
    http://www.gerb.bg/bg/deputy/deputydetail/cat_id/7/id/2

    Коментар


    • Първоначално изпратено от gigow Разгледай мнение
      Бенджи, ти да не си отсъствал една седмица от света?
      Тази статийка сълзлива е от преди една седмица.
      И се оказва, че полицаят е приятеля на момичето. Пък всичко останало е дрън-дрън.
      Историята не е по-малко силна от това.
      И да, нямаше ме една седмица защото модерастите ме бяха баннали, заради тая снимка и едно стихотворение.Явно преча на свръхинтелектуалната дискусия в тая тема.
      Life won't wait for you.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
        Доста добра автобиография, предполагам и в Уикипедия е подобна, градена с години и подплатена с документи. Малцина от нас имат по-добро да покажат, като факти за постигнат успех, каквито и да са критериите.
        Това е редно да се признае, а какво липсва в автобиографията е само повод за диспут, докато не е някак, поне малко, факт.
        Идеята беше да покажа линка. Демек, че това е официалния фейс на Бокича

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

          http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2440555
          Тази снимка от вчера взриви фейсбук - тя бе споделяна и тълкувана стотици пъти. Публикува я първо в личния си профил авторът й - Стефан Стефанов. Разпространи я чрез страницата си Протестна мрежа.

          Момичето на нея се казва Деси Николова. Ето какво написа тя под снимката в личния си фейсбук профил:

          Сред полицаите имаше и добронамерени. Този, който държа за раменете, имаше малко кръв по носа, явно се беше ожулил. Видях как пазеше хората и опитваше да спре полицаите да ни бият. Разплаках се и му казах да се пази. Той ми отвърна "Дръж се. Всичко ще е наред". Очите му бяха насълзени...

          Пред бТВ тази вечер Деси каза, че родителите й я подкрепят, а баща и дори ходи с нея по протестите.
          Бенджи, ти да не си отсъствал една седмица от света?
          Тази статийка сълзлива е от преди една седмица.
          И се оказва, че полицаят е приятеля на момичето. Пък всичко останало е дрън-дрън.
          Освен ако не се затрогваш от Стокхолмския синдром.

          И аз плаках над нея, като прочетох текста под снимката.
          Не спори с идиот! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
            Е те тва е Бойко ъфишъл

            http://www.gerb.bg/bg/deputy/deputydetail/cat_id/7/id/2
            Доста добра автобиография, предполагам и в Уикипедия е подобна, градена с години и подплатена с документи. Малцина от нас имат по-добро да покажат, като факти за постигнат успех, каквито и да са критериите.
            Това е редно да се признае, а какво липсва в автобиографията е само повод за диспут, докато не е някак, поне малко, факт.

            Коментар


            • http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1176580

              Дева техната вера! Служебния кабинет и направи надпечата в Костинброд, служебния кабинет натисна и студентите! Айде стига бе, този служебен кабинет много време служи! Служи като слуга на ГОСПОДАРЯ б.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Макс Разгледай мнение
                Ами мярката е социална, вероятно има много канали за социално подпомагане на най бедните хора, дали са детски, ваучери, защо не и данъчна мярка..... ДДФЛ не събира много в РБ... Аз съм за по принцип, да не забравяме Най бедната държава в ЕС

                А дали да не вържем МРЗ с разхода за един бежанец
                Сумата, която влиза в бюджета от данъка от ФЛ е по-висока от тази на данък печалба за фирмите(поне последните 2 години така беше)
                кое от двете е малко ...не знам

                Коментар


                • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                  Хаха, е, ако ми подаде такава визитка, нищо не ми остава освен да дам едноцветна, единствено с име и телефон на нея, или да смънкам, че не нося в мен
                  за теб - обновена с + още 2 реда
                  депутат от Герб
                  екс- и кандидат за "нов" премиер

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                    Хаха, е, ако ми подаде такава визитка, нищо не ми остава освен да дам едноцветна, единствено с име и телефон на нея, или да смънкам, че не нося в мен

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от съни(тя) Разгледай мнение
                      този профил, истински ли се води, че по едно време имаше дузина
                      дай линк
                      Е те тва е Бойко ъфишъл

                      http://www.gerb.bg/bg/deputy/deputydetail/cat_id/7/id/2

                      Коментар



                      • http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2440555
                        Тази снимка от вчера взриви фейсбук - тя бе споделяна и тълкувана стотици пъти. Публикува я първо в личния си профил авторът й - Стефан Стефанов. Разпространи я чрез страницата си Протестна мрежа.

                        Момичето на нея се казва Деси Николова. Ето какво написа тя под снимката в личния си фейсбук профил:

                        Сред полицаите имаше и добронамерени. Този, който държа за раменете, имаше малко кръв по носа, явно се беше ожулил. Видях как пазеше хората и опитваше да спре полицаите да ни бият. Разплаках се и му казах да се пази. Той ми отвърна "Дръж се. Всичко ще е наред". Очите му бяха насълзени...

                        Пред бТВ тази вечер Деси каза, че родителите й я подкрепят, а баща и дори ходи с нея по протестите.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                          Ми, аз много фейс не ползвам, дори не го и скъсявам. Ама е още по-странно, че го е качил. Ако има валиден сертификат и го намира за представящ го в добра светлина, би трябвало да качи него, този е изтекъл през 2010 година.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                            Ева ли мааа му. Сам си го е сложил на фейс-профила. Всеки може да провери. Егати хвлипръцкото
                            този профил, истински ли се води, че по едно време имаше дузина
                            дай линк

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Наивник Разгледай мнение
                              Ева ли мааа му. Сам си го е сложил на фейс-профила. Всеки може да провери. Егати хвлипръцкото
                              Ми, аз много фейс не ползвам, дори не го и скъсявам. Ама е още по-странно, че го е качил. Ако има валиден сертификат и го намира за представящ го в добра светлина, би трябвало да качи него, този е изтекъл през 2010 година.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от prodigal Разгледай мнение
                                Апропо, ако е автентичен, в качеството си на кмет ли му е издаден, според теб
                                Ева ли мааа му. Сам си го е сложил на фейс-профила. Всеки може да провери. Егати хвлипръцкото

                                Коментар

                                Working...
                                X